Spravované služby tlače vytvorené pre váš podnik

Aby mohol váš podnik naplno využívať výhody ponúkané spravovanými službami tlače, musí uplatňované riešenie dôsledne vychádzať z vašich konkrétnych požiadaviek.

Naši odborníci na spravované služby tlače čerpajú zo svojich dlhoročných skúseností a pozície lídra na trhu, aby vám poskytli na mieru navrhnuté a nastavené riešenie externej správy tlače, ktoré vám umožní absolútnu kontrolu nad tlačou, od návrhu a zavedenia až po nepretržitú podporu a správu.

S pomocou nášho zákazkového riešenia na správu tlače si môžete byť istí, že vaša organizácia bude čerpať výhody sprostredkované tými najkvalitnejšími službami, svetovými technológiami a pretrvávajúcou obchodnou hodnotou.

Prečo si zvoliť spoločnosť Canon?

Úzko spolupracujeme so všetkými svojimi zákazníkmi, aby sme zaručili, že poskytnuté riešenie na spravovanie služieb tlače umožní dosiahnutie výnimočnej hodnoty a špičkovej kontroly. Kombinovaním tých správnych ľudí, technológií a procesov vytvárame služby umožňujúce vybudovať efektívne, flexibilné a finančne efektívne tlačové prostredie.

Zároveň sme však aj odborníkmi na zaručenie hladkého priebehu pri zavádzaní riešení a prechode na nový systém. Môžete sa na nás spoľahnúť: máme prostriedky, dosah a skúsenosti v odbore na to, aby sme to zabezpečili.
Tým však nekončíme. Vďaka neustálemu zdokonaľovaniu umožnia naše služby vašej organizácii znížiť náklady a zvýšiť produktivitu ihneď, ale aj v budúcnosti, keď bude váš podnik narastať a budú sa meniť jeho potreby.

„Mali sme približnú predstavu o tom, kam chceme ísť, nevedeli sme však, ako sa tam dostať. Takže skúsenosti spoločnosti Canon so zavádzaním celej škály rôznych riešení pre iných klientov nám skutočne pomohli vybrať si to správne riešenie pre nás.“

East Lothian Council, Škótsko

Náš prístup

Čerpajte výhody z rýchlejších tlačových procesov, efektívnejších pracovných postupov a nižších nákladov v piatich krokoch.