Profesionálne použitie

Podnikové služby

Či už chcete zlepšiť spôsob, akým spravujete digitálne a tlačené dokumenty, spoločnosť Canon má k dispozícii bohaté znalosti a technológiu, ktorá sa každým dňom zdokonaľuje spolu s vašimi potrebami.

Služby pokrývajú širokú škálu, od poradenstva riadenia v oblasti správy informácií až po rôzne riešenia na správu dokumentov pre všetky kancelárie bez ohľadu na ich veľkosť, pričom je možné tieto služby poskytovať externe aj interne. Ponúkame tiež balík seminárov a školení pre profesionálnych poskytovateľov tlačových služieb, aby sme im z trendov na trhu pomohli získať čo najviac.

Ďalšie kroky

[MASTER] Obrázok_Správa dokumentov

Spravované služby tlače

Racionalizujte svoju správu tlače a dokumentov.

Prečítajte si viac

[MASTER] Obrázok_Podnikové služby

Outsourcing

Zmeňte spôsob, akým pristupujete k zákazníkom, spravujte podnikové procesy a zaveďte nové spôsoby práce.

[MASTER] Picture_ebbp

Služby pre poskytovateľov tlačových služieb

Semináre, školenia a prehľad o trhu.

Služby pre profesionálnych fotografov a filmárov

Program European Canon Professional Services predstavuje úplne bezplatnú službu, ktorá ponúka profesionálnym fotografom a filmárom spoločnosti Canon exkluzívny prístup k ponuke výhod vrátane podpory CPS v prípade významných udalostí, prioritný servis v prípade porúch a miestnu podporu CPS vo vybraných európskych krajinách.

Prečo spoločnosť Canon?

Spôsob, akým komunikujeme a zdieľame informácie, sa mení čoraz rýchlejšie. Spoločnosť Canon má potrebné odborné znalosti, technológiu a globálnu štruktúru, vďaka čomu získate náskok pred svojimi súpermi, budete stáť na špičke najnovších technologických vývojov a zefektívnite svoje pracovné postupy.

Prehľadávať podľa odvetvia alebo oddelenia