Canon VB-R10VE

VB-R10VE

Majte pod dohľadom každý uhol v exteriéri

Výhody

  • Vynikajúce sledovanie objektov so súvislým panoramatickým snímaním a automatickým otáčaním
  • Všestranné monitorovanie s maximálnym výkonom pri slabom osvetlení
  • Rýchla, presná, inteligentná a s jemne nastaviteľným ovládaním
  • Plne exteriérová s ochranou pred útokmi vandalov a vplyvmi prostredia
  • Spúšťanie a prevádzka aj pri extrémne nízkych teplotách

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon VB-R10VE

Účinné sledovanie objektov vďaka súvislému panoramatickému snímaniu a automatickému otáčaniu


Model VB-R10VE pri živom nahrávaní a monitorovaní bez problémov sníma mimoriadne kvalitné detailné zábery s rozlíšením 1,3 MP. Súvislé 360˚ panoramatické snímanie a automatické otáčanie umožňujú obsluhe sledovať objekty bez zmeny perspektívy a vďaka funkcii inteligentného automatického sledovania je cieľ možné pohodlne dosiahnuť a sledovať prakticky bez manuálneho ovládania.

Všestranné monitorovanie s maximálnym výkonom pri slabom osvetlení


Priblížte si vzdialenejšie objekty a monitorujte rozsiahlejšie oblasti pomocou výkonného objektívu s 30-násobným optickým zoomom a širokým zorným uhlom 58,4˚. Jasný objektív s IČ korekciou, clonou f/1,4 - 4,6 a mimoriadne nízkym rozptylom vo dne aj v noci prináša jasné a ostré zábery a ponúka účinnejší výkon pri slabom osvetlení. Minimálne požadované osvetlenie objektu je 0,03 lx (farebné svetlo), resp. 0,002 lx (monochromatické svetlo). Optimalizovaný dátový tok s kódovaním H.264 a technológia ADSR zlepšujú riadenie šírky pásma a umožňujú prevádzkovateľom voľne definovať oblasti, kde je potrebná najvyššia kvalita obrazu. Kompenzácia hmly na vylepšenie obrazu automaticky upravuje kontrast obrazu tak, aby zvýšila viditeľnosť objektov v hmle, opare alebo smogu. Dokáže tiež jasnejšie nasnímať vzdialené objekty pri vysokom priblížení.

Rýchla, presná, inteligentná a s jemne nastaviteľným ovládaním


Efektívne sledujte rýchlo sa pohybujúce objekty vďaka vysoko presnému a citlivému posúvaciemu a nakláňaciemu mechanizmu s posunom 450° za sekundu, ktorý umožňuje dosiahnuť vyššiu rýchlosť posúvania, väčšie zrýchlenie a väčšiu presnosť pri zastavení. Široká škála funkcií inteligentnej detekcie môže automaticky varovať obsluhu v prípade nebezpečných situácií a aktivovať nahrávanie. Medzi tieto funkcie patrí dodatočná detekcia vniknutia, ktorá identifikuje pohybujúce sa objekty, ktoré vstúpia do nastavenej oblasti.

Plne exteriérová s ochranou pred útokmi vandalov a vplyvmi prostredia


Model VB-R10VE je dokonale uspôsobený na používanie v exteriéri a je odolný voči útokom vandalov. Je certifikovaný ako odolný voči nárazom (IK10) a vniknutiu vody (IP66). Vďaka svojej robustnej konštrukcii a inovatívnemu dizajnu vyhovuje aj štandardom NEMA250 Type4X a IEC 60950-1/22, vďaka čomu je ideálny aj na použitie v drsnejších podmienkach, ako sú napríklad pobrežné oblasti, kde dochádza k poškodeniu v dôsledku pôsobenia soli, alebo rôzne výrobné prostredia s korozívnymi emisiami.

Spúšťanie a prevádzka aj pri extrémne nízkych teplotách


Model VB-R10VE je ideálny na použitie v extrémne chladnom prostredí vďaka svojej odolnej konštrukcii a vstavanej ohrievacej jednotke, ktorá umožňuje spoľahlivé spustenie pri teplote -30 °C a používanie pri teplotách už od -50 °C. Rovnako účinne však funguje aj v prostrediach s teplotou až do +55 °C, ako sú napríklad horúce tropické a suché oblasti.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon VB-R10VE, jeho funkciách a možnostiach využitia.

DIGIC NET II
Digic DV III
1.3 Mega Pixel
PTZ
360_degree_Revolving
Auto Tracking
IK10
Drag to move
Area zoom
Preset Tours
All weather Model
Auto DayNight
Intelligent Function
Intrusion Detection
PoE plus
ADSR
SD Card
CCMT
 • Hlavná jednotka VB-R10VE
 • Inštalačný disk CD-ROM
 • Napájací kábel rozhrania
 • Kábel vstupu/výstupu rozhrania
 • Kľúč
 • Inštalačná príručka
 • Záručný list
 • Brožúra so záručným listom
 • Baliaci materiál