Profesionálne použitie

Kupolové kamery

Naše kupolové kamery sú optimálnou voľbou v podmienkach, kde záleží na diskrétnosti. Tieto kompaktné zariadenia s príjemným vzhľadom ponúkajú výnimočnú kvalitu obrazu v celom širokom uhle sledovania – či už ich umiestnite na stenu, alebo na strop. Sú optimálne uspôsobené pre vonkajšie aj vnútorné prostredie.

Kompaktné a diskrétne

Naše kupolové kamery boli vytvorené s dôrazom na diskrétnosť, pričom mimoriadne kompaktné modely VB-S sú tak malé, že sa vám zmestia do dlane. Vďaka širokej palete príslušenstva na upevnenie so zapustením je každý model možné diskrétne nainštalovať tak, aby nenarušil vzhľad okolitého prostredia.

Ease of installation

Diaľkové nastavenie funkcií PTRZ

Po nainštalovaní môžete prostredníctvom počítača a nástroja na nastavenie uhla kamery ovládať jednotlivé funkcie kamery (otáčanie, nakláňanie, rotáciu, priblíženie) na diaľku. Vďaka tomu nemusíte pri fyzickej inštalácii zohľadňovať faktory ako zaostrenie a smerovanie kamery, keďže ich všetky môžete upraviť prostredníctvom počítača. Tým ušetríte čas a zároveň na inštaláciu postačí menej osôb.

Small and discreet shape
Complete PTRZ installation

Jednoduchá inštalácia

Rýchlo a jednoducho sa inštalujú vďaka štandardným upevňovacím otvorom na skrutky a šablóne na značenie otvorov priamo v balení. Široká paleta príslušenstva umožňuje montáž na kazetové stropy, steny či dokonca tyče. Na napájanie je v záujme väčšej flexibility možné použiť zásuvku alebo ethernetové pripojenie. Naše mimoriadne kompaktné modely VB-S dokáže namontovať jedna osoba.

Skriňové kamery

Box Cameras

Naše skriňové kamery uspôsobené na široké spektrum rôznych uplatnení ponúkajú široké uhly sledovania a jednoducho sa montujú – či už na stenu, alebo na strop.

Kamery PTZ

PTZ Cameras

Monitorujte rozsiahle priestory a jednoducho sledujte osoby vďaka funkciám otáčania, posúvania a približovania (PTZ) našich kamier. Ideálne na uplatnenie pri riadení dopravy či sledovaní mestských priestorov.