Canon i-SENSYS LBP7680Cx

i-SENSYS LBP7680Cx

i-SENSYS LBP7680Cx od spoločnosti Canon je laserová tlačiareň novej generácie so zabudovanou platformou MEAP, ktorá stanovuje nové štandardy pre produktivitu, bezpečnosť, ochranu životného prostredia a integráciu s ďalšími riešeniami.

Výhody

  • Laserová tlač 20 str./min. farebne a monochromaticky
  • Rozlíšenie tlače 9600 x 600 dpi
  • Štandardná pamäť 768 MB
  • Intuitívny ovládací panel
  • Podpora PCL5c/6 a Adobe® Postscript
  • Gigabitový Ethernet
  • Vstavané rozhranie MEAP
  • Súlad s IPSec a LAN IEEE 802.1x
  • Priama tlač z úložných zariadení USB

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon i-SENSYS LBP7680Cx

Technológia novej generácie


Naša platforma MEAP na vyvíjanie aplikácií založená na jazyku Java je po prvýkrát zabudovaná do tlačiarne Canon, vďaka čomu môžete vytvárať aplikácie riešení a uchovávať ich v tlačiarni. Tlačiarni i-SENSYS LBP7680Cx to umožňuje optimálne sa integrovať do riešenia uniFLOW, čo zjednodušuje správu tlačového výstupu a súčasne redukuje náklady.

Vysokovýkonná farebná laserová tlač


Maximalizujte produktivitu aktívnych pracovných skupín touto štýlovou farebnou laserovou tlačiarňou so zabudovanou obojstrannou tlačou. Je natoľko kompaktná, že sa zmestí na stôl. Tak budete mať po ruke tlačiareň, ktorá rýchlo a bez hluku produkuje výtlačky v profesionálnej kvalite - 20 strán za minútu farebne aj čiernobielo. S technológiou rýchleho prvého výtlačku od spoločnosti Canon už nemusíte na dokumenty dlho čakať.

Profesionálna kvalita tlače


Vysokokvalitný výstup zariadenia i-SENSYS LBP7680Cx má rozlíšenie tlače 9600 x 600 dpi, ktoré v kombinácii s automatickým zdokonalením obrazu poskytuje dokonalú povrchovú úpravu každého výtlačku. Tlačiareň sa dodáva so štandardnou pamäťou 768 MB, vďaka ktorej dokáže spracovať veľké komplexné dokumenty a grafiky, ako aj požiadavky sieťovej tlače.

Ľahké použitie


Obsluhu tejto laserovej tlačiarne poľahky zvládnu aj začiatočníci. Intuitívny 5-riadkový LCD displej uľahčuje nastavenie a navigáciu medzi jednotlivými nastaveniami zariadenia.

Univerzálne možnosti pripojenia


Zariadenie i-SENSYS LBP7680Cx sa vďaka podpore priemyselného štandardu PCL5c/6 a tlači Adobe Postscript bez námahy stane súčasťou vašich obchodných operácií. Vďaka zabudovanému gigabitovému pripojeniu Ethernet dokáže spracovať náročné objemy úloh a zároveň zaručiť optimálny sieťový výkon.

Pokročilé zabezpečenie


Chráňte a zabezpečte svoje informácie rovnako pokročilými funkciami ako na našich multifunkčných tlačiarňach imageRUNNER ADVANCE, vrátane súladu s IPSec a IEEE 802.1x. Voliteľná zabezpečená tlač z e-mailovej schránky chráni citlivé informácie, aby ste mali istotu, že dôverné materiály zostanú v správnych rukách.

Priama tlač z úložných zariadení USB


Model i-SENSYS LBP7680Cx je prvá laserová tlačiareň od spoločnosti Canon s priamou tlačou z úložných zariadení USB. Podporuje súbory Tiff, JPEG, PDF a XPS. Zreteľná obrazovka displeja zaručí, že používatelia si budú môcť ľahko vybrať súbor a rýchlo ho vytlačiť.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS LBP7680Cx, jeho funkciách a možnostiach využitia.

PCL Printing

Tlač PCL

USB connection

Pripojenie cez USB

Use and share over network

Používanie a zdieľanie prostredníctvom siete

Automatic double sided printing

Automatická obojstranná tlač

+1 Optional Paper Cassette

Voliteľná kazeta na papier +1

User friendly LCD display

Používateľsky prívetivý displej LCD

High colour print quality

Vysokokvalitná farebná tlač

Optional Secure print

Voliteľná zabezpečená tlač

Tablet and smartphone ready

Pripravená na používanie s počítačom typu tablet a inteligentným telefónom

Mobilné riešenia

Jednoduchá tlač z mobilných zariadení

Easy Service Plan

Pre pocit úplnej istoty a ochranu vašich investícií v spoločnosti Canon.

Easy Service Plan

Kazety i-SENSYS