Canon i-SENSYS LBP7110Cw

i-SENSYS LBP7110Cw

Táto kompaktná laserová tlačiareň formátu A4 vytlačí až 14 str./min. farebne aj čiernobielo. Vďaka vstavanému rozhraniu Wi-Fi je ideálnou voľbou pre malé podniky, ktoré vyžadujú konzistentnú vysokokvalitnú tlač.

Výhody

  • Farebné výtlačky formátu A4 s výnimočnou kvalitou
  • Elegantný nízkoprofilový dizajn vhodný pre malé podniky
  • Ideálna na zdieľanie v malých pracovných skupinách
  • Výstup 14 str./min. pre čiernobielu aj farebnú tlač
  • Rozlíšenie tlače až 1 200 x 1 200 dpi
  • Možnosti pripojenia prostredníctvom Wi-Fi
  • Farebné univerzálne kazety

Detailné vlastnosti

Pozrite sa zbližša na produkt Canon i-SENSYS LBP7110Cw

Neustále kvalitná tlač


Malé kancelárie a pracovné skupiny môžu produkovať laserové farebné výtlačky formátu A4 v profesionálnej kvalite. Vďaka rozlíšeniu tlače 1 200 x 1 200 dpi je zariadenie LBP7110Cw ideálne na tlač vysokokvalitných a plnofarebných predajných či marketingových materiálov a dokumentov, ktoré obsahujú jemnú grafiku a detailný text. Pomocou zariadenia LBP7110Cw vždy dosiahnete pôsobivé výsledky bez zbytočných nákladov za tlačové služby u externých dodávateľov.

Kompaktný a pohodlný dizajn


Elegantný nízkoprofilový dizajn zariadenia LBP7110Cw sa skvele hodí do pracovných prostredí. Malý tvar je tiež zárukou toho, že táto stolová tlačiareň sa zmestí aj tam, kde je núdza o miesto. Vďaka modernému dizajnu a tichej prevádzke ju možno umiestniť aj do klientskych zón.

Sieťové rozhranie a rozhranie Wi-Fi pre jednoduchšie zdieľanie


Tlačiareň LBP7110Cw je vďaka sieťovému rozhraniu priam stvorená na osobné použitie, ale aj na zdieľanie produktívnych funkcií v rámci malých pracovných skupín. Rozhranie pre vzdialeného používateľa umožňuje používateľom a správcom monitorovať a spravovať stav tlačiarne priamo prostredníctvom internetových prehliadačov. Zariadenie LBP7110Cw má vstavané rozhranie Wi-Fi, ktoré zabezpečuje pohodlné pripojenie k bezdrôtovej sieti bez otravných a obmedzujúcich káblov.

Šetrite čas a zvýšte svoju produktivitu


Farebný aj čiernobiely výstup 14 str./min. vám pomáha dokončiť dôležité či časovo náročné úlohy oveľa rýchlejšie. Vďaka technológii rýchleho prvého výtlačku spoločnosti Canon je doba zahriatia zariadenia po prebudení z režimu spánku oveľa kratšia, takže už nebudete strácať čas čakaním, kým sa tlačiareň zahreje. Kazeta na 150 listov minimalizuje potrebu dopĺňania papiera, vďaka čomu bude vaša práca plynulejšia a produktívnejšia.

Jednoduchá správa a údržba


Systém univerzálnych kaziet znižuje požiadavky na údržbu a zaisťuje nepretržitý vysokokvalitný výstup. K dispozícii je aj čierna tonerová kazeta s vysokou výťažnosťou, ktorá zaručí ešte kratší čas nečinnosti. Jednoducho vymeňte kazetu, ktorá obsahuje toner, valec a čistiace jednotky, a tlačiareň je doslova ako nová. Pohodlné vkladanie spredu zaisťuje jednoduchú, rýchlu a čistú výmenu kazety.

Cenovo výhodná a energeticky úsporná voľba


Tlačiareň LBP7110Cw spotrebúva iba 0,9 wattu v režime spánku. Je schválená programom Energy Star® a má najnižšiu hodnotu TEC* (typická spotreba energie) vo svojej triede na trhu, čím vám pomáha dodržiavať vaše ciele týkajúce sa životného prostredia a udržateľnosti, ako aj šetriť náklady.

  • * TEC predstavuje množstvo energie, ktorú produkt bežne spotrebuje počas jedného týždňa. Metodológiu testu definuje program Energy Star®:
  • http://www.eu-energystar.org.

Ocenenia

Špecifikácie produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS LBP7110Cw, jeho funkciách a možnostiach využitia.

USB connection

Pripojenie cez USB

Use and share over network

Používanie a zdieľanie prostredníctvom siete

Use and share wirelessly

Bezdrôtové používanie a zdieľanie

Ďalšie kroky

Kde zakúpiť

Mobilné riešenia

Jednoduchá tlač z mobilných zariadení

Zistite viac

Easy Service Plan

Pre pocit úplnej istoty a ochranu vašich investícií v spoločnosti Canon.

Zistite viac