Canon i-SENSYS LBP7100Cn

i-SENSYS LBP7100Cn

Táto kompaktná laserová tlačiareň formátu A4 vytlačí až 14 str./min. farebne aj čiernobielo. Je ideálnou voľbou pre malé podniky, ktoré vyžadujú konzistentnú vysokokvalitnú tlač.

Výhody

  • Farebné výtlačky formátu A4 s výnimočnou kvalitou
  • Elegantný nízkoprofilový dizajn vhodný pre malé podniky
  • Ideálna na zdieľanie v malých pracovných skupinách
  • Výstup 14 str./min. pre čiernobielu aj farebnú tlač
  • Rozlíšenie tlače až 1 200 x 1 200 dpi
  • Farebné univerzálne kazety

Detailné vlastnosti

Pozrite sa zbližša na produkt Canon i-SENSYS LBP7100Cn

Neustále kvalitná tlač


Malé kancelárie a pracovné skupiny môžu produkovať laserové farebné výtlačky formátu A4 v profesionálnej kvalite. Vďaka rozlíšeniu tlače 1 200 x 1 200 dpi je zariadenie LBP7100Cn ideálne na tlač vysokokvalitných a plnofarebných predajných či marketingových materiálov a dokumentov, ktoré obsahujú jemné obrázky a detailný text. Pomocou zariadenia LBP7100Cn vždy dosiahnete pôsobivé výsledky bez zbytočných nákladov za tlačové služby u externých dodávateľov.

Kompaktný a pohodlný dizajn


Elegantný nízkoprofilový dizajn zariadenia LBP7100Cn sa skvele hodí do pracovných prostredí. Malý tvar je tiež zárukou toho, že táto stolová tlačiareň sa vmestí aj tam, kde je núdza o miesto. Vďaka modernému dizajnu a tichej prevádzke ju možno umiestniť aj do klientskych zón.

Sieťové rozhranie pre jednoduchšie zdieľanie


Tlačiareň LBP7100Cn je vďaka sieťovému rozhraniu priam stvorená na osobné použitie, ale aj na zdieľanie produktívnych funkcií v rámci malých pracovných skupín. Rozhranie pre vzdialeného používateľa umožňuje používateľom a správcom monitorovať a spravovať stav tlačiarne priamo prostredníctvom internetových prehliadačov.

Šetrite čas a zvýšte svoju produktivitu


Farebný aj čiernobiely výstup 14 str./min. vám pomáha dokončiť dôležité či časovo náročné úlohy oveľa rýchlejšie. Vďaka technológii rýchleho prvého výtlačku spoločnosti Canon je doba zahriatia zariadenia po prebudení z režimu spánku oveľa kratšia, takže už nebudete strácať čas čakaním, kým sa tlačiareň zahreje. Kazeta na 150 listov minimalizuje potrebu dopĺňania papiera, vďaka čomu bude vaša práca plynulejšia a produktívnejšia.

Jednoduchá správa a údržba


Systém univerzálnych kaziet znižuje požiadavky na údržbu a zaisťuje nepretržitý vysokokvalitný výstup. K dispozícii je aj čierna tonerová kazeta s vysokou výťažnosťou, ktorá zaručí ešte kratší čas nečinnosti. Jednoducho vymeňte kazetu, ktorá obsahuje toner, valec a čistiace jednotky, a tlačiareň je doslova ako nová. Pohodlné vkladanie spredu zaisťuje jednoduchú, rýchlu a čistú výmenu kazety.

Cenovo výhodná a energeticky úsporná voľba


Tlačiareň LBP7100Cn spotrebúva iba 0,9 wattu v režime spánku. Je schválená programom Energy Star® a má najnižšiu hodnotu TEC* (typická spotreba energie) vo svojej triede na trhu, čím vám pomáha dodržiavať vaše ciele týkajúce sa životného prostredia a udržateľnosti, ako aj šetriť náklady.

  • * TEC predstavuje množstvo energie, ktorú produkt bežne spotrebuje počas jedného týždňa. Metodológiu testu definuje program Energy Star®:
  • http://www.eu-energystar.org.

Ocenenia

Špecifikácie produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS LBP7100Cn, jeho funkciách a možnostiach využitia.

USB connection

Pripojenie cez USB

Use and share over network

Používanie a zdieľanie prostredníctvom siete

Ďalšie kroky

Autorizovaní predajcovia

Mobilné riešenia

Jednoduchá tlač z mobilných zariadení

Zistite viac

Easy Service Plan

Pre pocit úplnej istoty a ochranu vašich investícií v spoločnosti Canon.

Zistite viac