Canon i-SENSYS LBP7018C

i-SENSYS LBP7018C

Najmenšia a cenovo najdostupnejšia farebná laserová tlačiareň od spoločnosti Canon. Táto farebná laserová tlačiareň s jednoduchou obsluhou ponúka nekompromisnú kvalitu a bezkonkurenčnú energetickú efektívnosť.

Výhody

  • Priestorovo úsporný dizajn
  • Laserová tlač 4 str./min. farebne a 16 str./min. čiernobielo
  • Technológie rýchleho prvého výtlačku
  • Energetická účinnosť
  • Rozlíšenie tlače 2400 x 600 dpi
  • Jednoduchá výmena kaziet s tonerom

Detailné vlastnosti

Pozrite sa zbližša na produkt Canon i-SENSYS LBP7018C

Štýlový a priestorovo úsporný dizajn


Kompaktný dizajn tlačiarne i-SENSYS LBP7018C a jej jedinečná prevádzka z nej robia ideálnu stolnú tlačiareň na použitie v malých a domácich kanceláriách. S malými rozmermi a rýchlou odozvou ponúka táto cenovo dostupná laserová tlačiareň farebnú tlač vo výnimočnej kvalite.

Rýchla tlač


Keď chcete tlačiť, s technológiou rýchleho prvého výtlačku od spoločnosti Canon nemusíte čakať. Pri tlači až 16 str./min. čiernobielo a 4 str./min. farebne je čas prvého čiernobieleho výtlačku len 13,6 sekundy - takže pri prvom výstupe je len minimálne oneskorenie.

Dokonalý výstup - farebne a čiernobielo


Dosiahnite svoj cieľ s výtlačkami vynikajúcej kvality. Pri rozlíšení tlače až 2400 x 600 dpi si všimnete vylepšené detaily, ostrý a svieži text a hladké stupne sivej. Prvotriedne spracovanie obrazu a inovatívny S-Toner od spoločnosti Canon zabezpečujú farebný výstup najlepšej kvality.

Znižujte náklady s nízkou spotrebou energie


Prvotriedna energetická efektivita tlačiarne i-SENSYS LBP7018C vám pomôže šetriť peniaze a znížiť náklady na vlastníctvo, ako aj znížiť vašu uhlíkovú stopu. V rámci záväzku spoločnosti Canon poskytovať produkty, ktoré sú priateľské k životnému prostrediu v maximálnej možnej miere, má táto farebná laserová tlačiareň certifikát Energy Star. Typická spotreba elektrickej energie (TEC) je len 0,5 kWh a v režime spánku spotrebúva len 1,1 W, vďaka čomu patrí medzi najefektívnejšie tlačiarne vo svojej triede.

Jednoduché použitie a prevádzka


Nastavenie a používanie tejto tlačiarne je mimoriadne jednoduché. Výmena kaziet s tonerom je jednoduchá a špeciálna funkcia zníženia hluku prispieva k tichšiemu a príjemnejšiemu pracovnému prostrediu, takže sa môžete plne venovať vašim veciam. Máte pokoj na duši, že používateľsky prívetivý ovládač tlačiarne Canon CAPT vám ušetrí čas a prinesie vynikajúci farebný výstup.

Ocenenia

Špecifikácie produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS LBP7018C, jeho funkciách a možnostiach využitia.

USB connection

Pripojenie cez USB

High print quality

Vysoká kvalita tlače

Canon Advanced Printing Technology

Pokročilá technológia tlače od spoločnosti Canon

Ďalšie kroky

Autorizovaní predajcovia

Easy Service Plan

Pre pocit úplnej istoty a ochranu vašich investícií v spoločnosti Canon.

Zistite viac

Easy Service Plan