Canon i-SENSYS LBP7010C

i-SENSYS LBP7010C

Najmenšia a cenovo najdostupnejšia farebná laserová tlačiareň od spoločnosti Canon. Táto farebná laserová tlačiareň s jednoduchou obsluhou ponúka nekompromisnú kvalitu a bezkonkurenčnú energetickú efektívnosť.

Výhody

  • Priestorovo úsporný dizajn
  • Laserová tlač 4 str./min. farebne a 16 str./min. čiernobielo
  • Technológie rýchleho prvého výtlačku
  • Energetická účinnosť
  • Rozlíšenie tlače 2400 x 600 dpi
  • Jednoduchá výmena kaziet s tonerom

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon i-SENSYS LBP7010C

Štýlový a priestorovo úsporný dizajn


Kompaktný dizajn tlačiarne i-SENSYS LBP7010C a jej jedinečná prevádzka z nej robia ideálnu stolnú tlačiareň na použitie v malých a domácich kanceláriách. S malými rozmermi a rýchlou odozvou ponúka táto cenovo dostupná laserová tlačiareň farebnú tlač vo výnimočnej kvalite.

Rýchla tlač


Keď chcete tlačiť, s technológiou rýchleho prvého výtlačku od spoločnosti Canon nemusíte čakať. Pri tlači až 16 str./min. čiernobielo a 4 str./min. farebne je čas prvého čiernobieleho výtlačku len 13,6 sekundy - takže pri prvom výstupe je len minimálne oneskorenie.

Dokonalý výstup - farebne a čiernobielo


Dosiahnite svoj cieľ s výtlačkami vynikajúcej kvality. Pri rozlíšení tlače až 2400 x 600 dpi si všimnete vylepšené detaily, ostrý a svieži text a hladké stupne sivej. Prvotriedne spracovanie obrazu a inovatívny S-Toner od spoločnosti Canon zabezpečujú farebný výstup najlepšej kvality.

Znižujte náklady s nízkou spotrebou energie


Prvotriedna energetická efektivita tlačiarne i-SENSYS LBP7010C vám pomôže šetriť peniaze a znížiť náklady na vlastníctvo, ako aj znížiť vašu uhlíkovú stopu. V rámci záväzku spoločnosti Canon poskytovať produkty, ktoré sú priateľské k životnému prostrediu v maximálnej možnej miere, má táto farebná laserová tlačiareň certifikát Energy Star. Typická spotreba elektrickej energie (TEC) je len 0,5 kWh a v režime spánku spotrebúva len 1,1 W, vďaka čomu patrí medzi najefektívnejšie tlačiarne vo svojej triede.

Jednoduché použitie a prevádzka


Nastavenie a používanie tejto tlačiarne je mimoriadne jednoduché. Výmena kaziet s tonerom je jednoduchá a špeciálna funkcia zníženia hluku prispieva k tichšiemu a príjemnejšiemu pracovnému prostrediu, takže sa môžete plne venovať vašim veciam. Máte pokoj na duši, že používateľsky prívetivý ovládač tlačiarne Canon CAPT vám ušetrí čas a prinesie vynikajúci farebný výstup.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS LBP7010C, jeho funkciách a možnostiach využitia.

USB connection

Pripojenie cez USB

High print quality

Vysoká kvalita tlače

Canon Advanced Printing Technology

Pokročilá technológia tlače od spoločnosti Canon

Easy Service Plan

Pre pocit úplnej istoty a ochranu vašich investícií v spoločnosti Canon.

Easy Service Plan

Kazety i-SENSYS