Canon i-SENSYS LBP6230dw

i-SENSYS LBP6230dw

Táto priestorovo úsporná čiernobiela laserová tlačiareň s podporou sieťového pripojenia a mobilných zariadení, automatickou obojstrannou tlačou a množstvom funkcií na šetrenie energie a času je ideálna pre každú malú alebo domácu kanceláriu.

Výhody

  • Čiernobiela laserová tlačiareň s pripojením Wi-Fi a funkciami sieťového a mobilného pripojenia
  • Jednoducho tlačte z mobilných zariadení pomocou aplikácie Canon Mobile Printing
  • Šetrite čas aj peniaze s automatickou obojstrannou tlačou
  • Vychutnajte si prvotriednu energetickú efektívnosť
  • Rýchle, čiernobiele výtlačky vyššej kvality rýchlosťou 25 str./min.

Detailné vlastnosti

Pozrite sa zbližša na produkt Canon i-SENSYS LBP6230dw

Kompaktná čiernobiela laserová tlačiareň s funkciou Wi-Fi


Vďaka bezdrôtovému pripojeniu, pripojeniu Ethernet a pripojeniu mobilných zariadení a automatickej obojstrannej tlači je táto rýchla, kompaktná a energeticky efektívna čiernobiela laserová tlačiareň s funkciou Wi-Fi dokonale vhodná pre malé alebo domáce kancelárie, kde sa poľahky zmestí na stôl akýchkoľvek rozmerov.

Podpora pripojenia Wi-Fi, sietí a mobilných zariadení


Tlačte bez problémov a spôsobom, ktorý vám vyhovuje, vďaka zariadeniu, ktoré podporuje Wi-Fi, sieťové aj mobilné pripojenie. Pripojenie k vašej bezdrôtovej sieti je bezproblémové – stačí stlačiť tlačidlo Wi-Fi na tlačiarni a môžete tlačiť. Mobilná tlač je tiež jednoduchá. Jednoducho si prevezmite bezplatnú aplikáciu Canon Mobile Printing a hneď môžete využívať rýchlu a jednoduchú tlač prostredníctvom zariadení so systémom Apple iOS alebo Android priamo z vašej tlačiarne.

Rýchly a produktívny výkon


Všetky termíny stihnete vďaka skvelým rýchlostiam laserovej tlače 25 str./min. a technológiám rýchleho prvého výtlačku od spoločnosti Canon, ktoré zaručia rýchle obnovenie činnosti z režimu spánku. Zariadenie je pripravené na prácu vtedy, keď to potrebujete, vďaka rýchlemu času zahriatia len 10 sekúnd od zapnutia a rýchlemu času prvého výtlačku maximálne 6 sekúnd.

Automatická obojstranná tlač


Šetrite peniaze za papier a pridajte vašim firemným dokumentom ďalšiu úroveň profesionality pomocou automatickej obojstrannej tlače.

Výnimočná laserová kvalita


Vďaka rozlíšeniu tlače v hodnote 1 200 x 1 200 dpi s funkciou automatického zdokonaľovania snímok si môžete vychutnať ten najostrejší a dokonale čitateľný text, ako aj detailnú grafiku. Máš toner MS (Magnetic Spherical) zaručí optimálne výsledky výtlačok po výtlačku.

Energetická účinnosť


Vďaka technológii okamžitej fixácie od spoločnosti Canon ponúka táto tlačiareň najlepšiu energetickú účinnosť vo svojej triede – používa len 0,9 W v režime spánku a nemá prakticky žiaden čas zahrievania. Praktickým predným vypínačom ju jednoducho vypnete, čím ešte viac znížite náklady na energiu a dopad na životné prostredie. Okrem toho máte k dispozícii prispôsobiteľný režim automatického vypnutia, ktorý tlačiareň vypne po uplynutí nastaveného času.

Tichá prevádzka


Vďaka jedinečnému dizajnu motora je táto tlačiareň od spoločnosti Canon úplne tichá v pohotovostnom režime aj výnimočne tichá počas prevádzky – môžete sa preto koncentrovať na svoju prácu bez rušivého hluku v pozadí.

Univerzálna kazeta All-in-One


Univerzálna recyklovateľná kazeta zaisťuje prevádzku bez potreby údržby a trvalý vysokokvalitný výstup. Originálna kazeta Canon pre laserové tlačiarne obsahuje toner, valec a čistiace jednotky a môžete ju vymeniť za pár sekúnd bez problémov či neporiadku.

Ocenenia

Špecifikácie produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS LBP6230dw, jeho funkciách a možnostiach využitia.

High print quality

Vysoká kvalita tlače

Automatic double sided printing

Automatická obojstranná tlač

Use and share over network

Používanie a zdieľanie prostredníctvom siete

USB connection

Pripojenie cez USB

Use and share wirelessly

Bezdrôtové používanie a zdieľanie

Ďalšie kroky

Autorizovaní predajcovia

Mobilné riešenia

Jednoduchá tlač z mobilných zariadení

Zistite viac

Easy Service Plan

Pre pocit úplnej istoty a ochranu vašich investícií v spoločnosti Canon.

Zistite viac

Easy Service Plan

Obrázky produktov slúžia len na ilustračné účely. Niektoré funkcie sú voliteľné. Podrobnejšie informácie si prečítajte v technických parametroch produktu alebo kontaktuje vášho miestneho zástupcu spoločnosti Canon.