Canon i-SENSYS LBP6200d

i-SENSYS LBP6200d

Táto kompaktná laserová tlačiareň s automatickou obojstrannou tlačou je ideálnym doplnkom do domácnosti alebo malej kancelárie. Profitujte z bezúdržbovej tlače a množstva funkcií na šetrenie energie a úsporu času.

Výhody

  • Priestorovo úsporný dizajn
  • 25 str./min., čas vytlačenia prvého výtlačku 6 sekúnd
  • Automatická obojstranná tlač
  • Energetická účinnosť
  • Tichá prevádzka
  • Kazeta typu All-in-One pre bezúdržbovú prevádzku

Detailnosť

Pozrite sa bližšie na produkt Canon i-SENSYS LBP6200d

Kompaktnosť a priestorová úspora


Táto priestorovo úsporná a cenovo dostupná monochromatická laserová tlačiareň je ideálna na osobné použitie - u vás doma alebo v malej kancelárii. Hoci ponúka funkciu automatickej obojstrannej tlače, zachováva si až neuveriteľne kompaktné rozmery. Bez problémov si nájde svoje miesto aj na tom najmenšom pracovnom stole.

Produktívny výkon


Využite prínosy pôsobivej laserovej tlače s rýchlosťou 25 str./min. Technológie rýchleho prvého výtlačku od spoločnosti Canon sa starajú o rýchle prebúdzanie z režimu spánku, pričom zariadenie po zapnutí vykazuje výnimočne krátku dobu záhrevu v hodnote len 10 sekúnd. Vďaka rýchlemu vytlačeniu prvej strany za krátkych 6 sekúnd už nikdy nepremeškáte žiaden termín.

Automatická obojstranná tlač


Vystúpajte o ďalší krôčik vyššie po stupienkoch profesionality vďaka automatickej tlači na obe strany dokumentu - a súčasne znížte spotrebu papiera.

Výnimočná laserová kvalita


Vďaka rozlíšeniu tlače v hodnote 2400 x 600 dpi s funkciou automatického zdokonaľovania snímok máte možnosť produkovať ten najostrejší a dokonale čitateľný text, ako aj detailnú grafiku. Náš toner typu MS (Magnetic Spherical) bol špeciálne vyvinutý za účelom dosahovania optimálnych výsledkov pri každej tlači.

Úsporná a tichá


Táto energeticky efektívna tlačiareň spotrebúva len 1,4 W v režime spánku. Pohodlný predný hlavný spínač uľahčuje vypínanie, čo ešte viac znižuje vaše náklady na energiu. Vďaka bezventilátorovému dizajnu motora je tlačiareň i-SENSYS LBP6200d od spoločnosti Canon výnimočne tichá v pohotovostnom režime aj počas prevádzky - môžete sa preto koncentrovať na svoju prácu bez rušivého hluku v pozadí.

Univerzálna kazeta


Univerzálna recyklovateľná kazeta zaisťuje prevádzku bez potreby údržby a trvalý vysokokvalitný výstup. Vymeňte kompaktnú kazetu za niekoľko sekúnd - obsahujúcu toner, valec a čistiace jednotky - za originálnu laserovú kazetu značky Canon a tlačiareň je skoro ako nová.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS LBP6200d, jeho funkciách a možnostiach využitia.

USB connection

Pripojenie cez USB

Automatic double sided printing

Automatická obojstranná tlač

High print quality

Vysoká kvalita tlače

Canon Advanced Printing Technology

Pokročilá technológia tlače od spoločnosti Canon