Canon i-SENSYS LBP6030w

i-SENSYS LBP6030w

Kompaktná a cenovo dostupná čiernobiela laserová tlačiareň pre malú alebo domácu kanceláriu s funkciou Wi-Fi na jednoduché bezdrôtové pripojenie a tlač z inteligentných zariadení. Tichá, spoľahlivá a energeticky efektívna tlačiareň zabezpečí rýchlu a vysokokvalitnú tlač.

Výhody

  • Cenovo dostupná čiernobiela laserová tlačiareň s pripojením Wi-Fi a podporou mobilných zariadení
  • Jednoducho tlačte z mobilných zariadení pomocou aplikácie Canon Mobile Printing
  • Rýchle, vysokokvalitné čiernobiele výtlačky s rýchlosťou 18 strán za minútu
  • Žiadne čakanie na výtlačky vďaka technológiám rýchleho prvého výtlačku
  • Štýlový a priestorovo úsporný dizajn skrášli každý pracovný stôl

Detailné vlastnosti

Pozrite sa zbližša na produkt Canon i-SENSYS LBP6030w

Kompaktná čiernobiela laserová tlačiareň s funkciou Wi-Fi


Táto rýchla, kompaktná a cenovo dostupná čiernobiela laserová tlačiareň s funkciou Wi-Fi sa poľahky zmestí na každý pracovný stôl, ponúka jednoduchú bezdrôtovú tlač a tlač z mobilných zariadení a je ideálna na osobné použitie alebo použitie v malej kancelárii. Jej elegantný a priestorovo úsporný dizajn zahŕňa zasúvateľný kryt zásobníka papiera, pričom rozmerové parametre sa podarilo udržať na hodnotách 364 x 249 x 199 mm (Š x H x V)

Funkcia Wi-Fi na sieťovú a mobilnú tlač


Tlačte bezdrôtovo z počítačov, inteligentných telefónov a tabletov pomocou tejto tlačiarne s podporou pripojenia Wi-Fi a mobilných zariadení. Pripojenie k vašej bezdrôtovej sieti je bezproblémové – stačí stlačiť tlačidlo Wi-Fi na tlačiarni a môžete tlačiť. Ak chcete tlačiť zo zariadení so systémom Apple iOS alebo Android, jednoducho si prevezmite bezplatnú aplikáciu Canon Mobile Printing a hneď môžete využívať rýchlu a jednoduchú tlač priamo z vašej tlačiarne.

Rýchly a produktívny výkon


Tlačiareň i-SENSYS LBP 6030w je pripravená na prácu vždy, keď to potrebujete, vďaka technológiám rýchleho prvého výtlačku od spoločnosti Canon, ktoré zabezpečia rýchle obnovenie činnosti z režimu spánku. Vďaka času prvého výtlačku len 7,8 sekundy a profesionálnym časom laserovej tlače 18 str./min. už nemusíte nekonečne dlho čakať na vaše dokumenty – takže sa môžete rýchlo vrátiť k vašej dôležitej práci.

Výnimočná laserová kvalita


Vďaka rozlíšeniu tlače v hodnote 2400 x 600 dpi s funkciou automatického zdokonaľovania snímok si môžete vychutnať ten najostrejší a dokonale čitateľný text, ako aj detailnú grafiku. Náš toner typu MS (Magnetic Spherical) bol špeciálne vyvinutý za účelom dosahovania optimálnych výsledkov pri každej tlači.

Energetická účinnosť


Vďaka technológii okamžitej fixácie od spoločnosti Canon používa táto energeticky účinná tlačiareň v režime spánku len 1,6 W a nemá prakticky žiaden čas zahrievania. Praktickým predným vypínačom ju jednoducho vypnete, čím ešte viac znížite náklady na energiu a dopad na životné prostredie. Okrem toho máte k dispozícii prispôsobiteľný režim automatického vypnutia, ktorý tlačiareň automaticky vypne po vopred nastavenom čase.

Tichá prevádzka


Vďaka jedinečnému dizajnu motora je tlačiareň i-SENSYS LBP6030w od spoločnosti Canon úplne tichá v pohotovostnom režime aj výnimočne tichá počas prevádzky – môžete sa preto koncentrovať na svoju prácu bez rušivého hluku v pozadí.

Univerzálna kazeta All-in-One


Univerzálna recyklovateľná kazeta zaisťuje prevádzku bez potreby údržby a trvalý vysokokvalitný výstup. Originálna kazeta Canon pre laserové tlačiarne obsahuje toner, valec a čistiace jednotky a môžete ju vymeniť za pár sekúnd bez problémov či neporiadku.

Ocenenia

Špecifikácie produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS LBP6030w, jeho funkciách a možnostiach využitia.

High print quality

Vysoká kvalita tlače

USB connection

Pripojenie cez USB

Use and share wirelessly

Bezdrôtové používanie a zdieľanie

Ďalšie kroky

Autorizovaní predajcovia

Mobilné riešenia

Jednoduchá tlač z mobilných zariadení

Zistite viac

Easy Service Plan

Pre pocit úplnej istoty a ochranu vašich investícií v spoločnosti Canon.

Zistite viac

Easy Service Plan

Obrázky produktov slúžia len na ilustračné účely. Niektoré funkcie sú voliteľné. Podrobnejšie informácie si prečítajte v technických parametroch produktu alebo kontaktuje vášho miestneho zástupcu spoločnosti Canon.