Canon i-SENSYS LBP6030B

i-SENSYS LBP6030B

Dostupná a kompaktná čiernobiela laserová tlačiareň navrhnutá na osobné použite alebo použitie v malej kancelárii. Tichá, spoľahlivá a energeticky efektívna tlačiareň s nízkou spotrebou zabezpečí rýchlu a vysokokvalitnú tlač.

Výhody

  • Cenovo dostupná čiernobiela laserová tlačiareň – ideálna pre malú alebo domácu kanceláriu
  • Rýchle, vysokokvalitné čiernobiele výtlačky s rýchlosťou 18 strán za minútu
  • Žiadne čakanie na výtlačky vďaka technológii rýchleho prvého výtlačku
  • Štýlový a priestorovo úsporný dizajn skrášli každý pracovný stôl
  • Vychutnajte si prvotriednu energetickú efektívnosť

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon i-SENSYS LBP6030B

Kompaktná čiernobiela laserová tlačiareň


Táto rýchla, kompaktná a cenovo dostupná čiernobiela laserová tlačiareň sa poľahky zmestí na každý pracovný stôl a je ideálna na osobné použitie alebo použitie v malej kancelárii. Jej elegantný a priestorovo úsporný dizajn so štýlovou čiernou farbou zahŕňa zasúvateľný kryt zásobníka papiera, pričom sa podarilo udržať rozmerové parametre na hodnotách len 364 x 249 x 198 mm (Š x H x V)

Rýchly a produktívny výkon


Tlačiareň i-SENSYS LBP6030B je pripravená na prácu vždy, keď to potrebujete, vďaka technológiám rýchleho prvého výtlačku od spoločnosti Canon, ktoré zabezpečia rýchle obnovenie činnosti z režimu spánku. Vďaka času prvého výtlačku len 7,8 sekundy a profesionálnym časom laserovej tlače 18 str./min. už nemusíte nekonečne dlho čakať na vaše dokumenty – takže sa môžete rýchlo vrátiť k vašej dôležitej práci.

Výnimočná laserová kvalita


Vďaka rozlíšeniu tlače v hodnote 2 400 x 600 dpi s funkciou automatického zdokonaľovania snímok si môžete vychutnať ten najostrejší a dokonale čitateľný text, ako aj detailnú grafiku. Náš toner typu MS (Magnetic Spherical) bol špeciálne vyvinutý za účelom dosahovania optimálnych výsledkov pri každej tlači.

Energetická účinnosť


Vďaka technológii okamžitej fixácie od spoločnosti Canon používa táto energeticky účinná tlačiareň v režime spánku len 0,8 W a nemá prakticky žiaden čas zahrievania. Praktickým predným vypínačom ju jednoducho vypnete, čím ešte viac znížite náklady na energiu a dopad na životné prostredie.

Tichá prevádzka


Vďaka dizajnu bez motora ventilátora je tlačiareň i-SENSYS LBP6030B od spoločnosti Canon výnimočne tichá v pohotovostnom režime aj počas prevádzky – môžete sa preto koncentrovať na svoju prácu bez rušivého hluku v pozadí.

Univerzálna kazeta All-in-One


Univerzálna recyklovateľná kazeta zaisťuje prevádzku bez potreby údržby a trvalý vysokokvalitný výstup. Originálna kazeta Canon pre laserové tlačiarne obsahuje toner, valec a čistiace jednotky a môžete ju vymeniť za pár sekúnd bez problémov či neporiadku.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS LBP6030B, jeho funkciách a možnostiach využitia.

High print quality

Vysoká kvalita tlače

USB connection

Pripojenie cez USB

Easy Service Plan

Pre pocit úplnej istoty a ochranu vašich investícií v spoločnosti Canon.

Easy Service Plan

Obrázky produktov slúžia len na ilustračné účely. Niektoré funkcie sú voliteľné. Podrobnejšie informácie si prečítajte v technických parametroch produktu alebo kontaktuje vášho miestneho zástupcu spoločnosti Canon.