Canon i-SENSYS LBP6020

i-SENSYS LBP6020

Priestorovo úsporná a cenovo dostupná monochromatická laserová tlačiareň ideálna na osobné použitie. Toto energeticky úsporné zariadenie zabezpečuje kvalitné výtlačky bez nárokov na údržbu, ľahko sa obsluhuje a je výnimočne tiché.

Výhody

  • Priestorovo úsporný dizajn
  • 18 str./min., čas vytlačenia prvého výtlačku 7,8 sekúnd
  • Energetická účinnosť
  • Tichá prevádzka
  • Univerzálnu kazeta All-in-One pre bezúdržbovú prevádzku

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon i-SENSYS LBP6020

Kompaktnosť a priestorová úspora


Táto kompaktná a cenovo dostupná monochromatická laserová tlačiareň sa poľahky zmestí na každý pracovný stôl a je ideálna na osobné použitie. Jej elegantný a priestorovo úsporný dizajn zahŕňa zasúvateľný kryt zásobníka papiera, pričom rozmerové parametre sa podarilo udržať na hodnotách 359 x 249 x 198 mm (Š x H x V)

Produktívny výkon


Využite prínosy profesionálnej laserovej tlače s rýchlosťou 18 str./min. Technológie rýchleho prvého výtlačku spoločnosti Canon zaručujú rýchle zobúdzanie z režimu spánku. S dobou vytlačenia prvého výtlačku len 7,8 sekundy sa môžete rýchlo vracať k tomu, čo je naozaj dôležité, bez zdĺhavého čakania na výtlačky.

Výnimočná laserová kvalita


Vďaka rozlíšeniu tlače v hodnote 2400 x 600 dpi s funkciou automatického zdokonaľovania snímok máte možnosť produkovať ten najostrejší a dokonale čitateľný text, ako aj detailnú grafiku. Náš toner typu MS (Magnetic Spherical) bol špeciálne vyvinutý za účelom dosahovania optimálnych výsledkov pri každej tlači.

Úsporná a tichá


Táto energeticky efektívna tlačiareň spotrebuje v režime spánku len 0,8 W. Pohodlný predný hlavný spínač uľahčuje vypínanie, čo ešte viac znižuje vaše náklady na energiu. Vďaka jedinečnému dizajnu bez motora ventilátora je tlačiareň i-SENSYS LBP6020 od spoločnosti Canon výnimočne tichá v pohotovostnom režime aj počas prevádzky - môžete sa preto koncentrovať na svoju prácu bez rušivého hluku v pozadí.

Univerzálna kazeta All-in-One


Univerzálna recyklovateľná kazeta All-in-One zaisťuje prevádzku bez potreby údržby a trvalý vysokokvalitný výstup. Vymeňte kompaktnú kazetu za niekoľko sekúnd - obsahujúcu toner, valec a čistiace jednotky - za originálnu laserovú kazetu značky Canon a tlačiareň je skoro ako nová.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS LBP6020, jeho funkciách a možnostiach využitia.

High print quality

Vysoká kvalita tlače

Canon Advanced Printing Technology

Pokročilá technológia tlače od spoločnosti Canon

USB connection

Pripojenie cez USB