Canon i-SENSYS LBP352x

i-SENSYS LBP352x

Rýchla čiernobiela laserová tlačiareň v kompaktnom prevedení s flexibilnými možnosťami používania médií je ideálna pre náročné prostredia, ktoré si vyžadujú všestrannosť a rýchlosť.

Výhody

  • Rýchla tlač: 62 str./min (A4), 75 str./min (A5, na šírku)*
  • Vysoká produktivita s kapacitou papiera rozšíriteľnou až na 3 600 strán a celým radom voliteľných konfigurácii kaziet
  • Vhodná pre všetky prostredia vďaka svojej kompaktnosti
  • Tlač z inteligentných telefónov a tabletov vďaka podpore mobilnej tlače
  • Efektívna prevádzka vďaka vysokokapacitným tonerovým kazetám od spoločnosti Canon
  • Jednoduchá správa v rámci vašej siete
  • Voliteľné možnosti zabezpečenej tlače a ukladania
  • Jednoduchá obojstranná tlač na zníženie produkcie odpadov aj nákladov

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon i-SENSYS LBP352x

Rýchla a flexibilná tlač


Model LBP352x ponúka čiernobielu tlač rýchlosťou 62 str./min a viacero flexibilných konfigurácií, takže je ideálny pre vyťažené pracovné prostredie, ktoré si vyžaduje spoľahlivú a všestrannú tlačiareň. Vďaka možnosti voľby až zo štyroch kaziet na papier a voliteľného vysokokapacitného zásobníka papiera je táto tlačiareň ľahko konfigurovateľná a vysoko produktívna.

Vysoká kapacita na malom priestore


Ak chcete byť produktívni, potrebujete vysokokapacitnú tlačiareň – a práve preto má model LBP352x štandardnú kapacitu úžasných 600 strán, s možnosťou rozšírenia až na 3 600 strán. Tento kompaktný a šikovný kancelársky spoločník napriek svojej veľkej kapacite stále zaberá málo miesta. Okrem toho obsahuje tonerovú kazetu s vysokou výťažnosťou, ktorá vám umožní vytlačiť viac strán a ešte viac tak zvýšiť vašu produktivitu. Všestranná tlačiareň LBP352x je vytvorená tak, aby zvládla každú tlačovú úlohu. Tlač obojstranných dokumentov formátu A5 a A4 zvláda v priebehu niekoľkých sekúnd.

Tlač z cloudu a mobilu


Keďže zariadenie LBP352x podporuje aplikácie Apple AirPrint (iOS) a Mopria (Android), môžete bez problémov tlačiť z akéhokoľvek kompatibilného zariadenia. Aplikácia Canon PRINT Business zároveň prináša viacero pokročilých funkcií. Pre tých, ktorí používajú na pracovisku služby Google, prináša tlačiareň LBP352x podporu aplikácie Google Cloud Print, ktorá umožní ich jednoduchú integráciu.

Šikovné sieťové funkcie a možnosti spravovania


Model LBP352x je skvelým a všestranným prírastkom do vašej rodiny tlačiarní. Podpora jazykov tlače PCL5e/6 a Adobe PostScript umožňuje bezproblémovú integráciu do spravovaných sieťových prostredí. Model LBP352x je tiež vysoko vhodný pre prostredie so spravovanými službami tlače a je kompatibilný so systémom správy servisu na diaľku e-Maintenance spoločnosti Canon. Zároveň je tlačiareň LBP352x možné začleniť do platformy správy výstupu uniFLOW od spoločnosti Canon, s ktorou získate možnosť efektívnej a zabezpečenej tlače My Print Anywhere a ako bonus účtovníctvo a návratnosť nákladov.

Ocenenia

Ocenenie za všestranný návrh na sledovanie nákladov, zabezpečenú a mobilnú tlač, pracovný postup skenovania a správu zariadení. Softvér uniFLOW online je k dispozícii ako voliteľné riešenie.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS LBP352x, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Automatic double sided printing

Automatická obojstranná tlač

+4 Optional Paper Cassette

Voliteľná kazeta na papier +4

PCL Printing

Tlač PCL

PostScript Printing

Tlač PostScript

Tablet and smartphone ready

Pripravená na používanie s počítačom typu tablet a inteligentným telefónom

Brožúra

* Vyžaduje sa kazeta formátu A5 C-A1

Obrázky produktov slúžia len na ilustračné účely. Niektoré funkcie sú voliteľné. Podrobnejšie informácie si prečítajte v technických parametroch produktu alebo kontaktuje vášho obchodného zástupcu spoločnosti Canon.