Canon i-SENSYS LBP151dw

i-SENSYS LBP151dw

i-SENSYS LBP151dw je rýchla, kompaktná čiernobiela tlačiareň s podporou PCL, rozhrania Wi-Fi a mobilných zariadení za rozumnú cenu, ktorá je ideálna na širokú škálu využití.

Výhody

  • Rýchla: výstup 27 str./min., prvý výtlačok za 8 sekúnd, s automatickou obojstrannou tlačou a technológiami rýchleho prvého výtlačku od spoločnosti Canon
  • Štýlový, vkusný a kompaktný dizajn
  • Tlač optimalizovaná pre protokol PCL5e/6 zabezpečuje kompatibilitu s existujúcou infraštruktúrou
  • Podpora sietí Wi-Fi a Ethernet
  • Podpora mobilných zariadení a funkcie Google Cloud Print
  • Nízka spotreba papiera a najvyššia energetická účinnosť vo svojej triede.

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon i-SENSYS LBP151dw

Rýchla, priestorovo nenáročná a úsporná


Tlačiareň i-SENSYS LBP151dw prináša výnimočnú rýchlosť a úsporné rozmery za veľmi rozumnú cenu. Svižnú rýchlosť tlače 27 str./min. dopĺňa obojstranná tlač, pričom čas vytlačenia prvej strany je 8 sekúnd, a technológie rýchleho prvého výtlačku od spoločnosti Canon, ktoré sú zárukou rýchlej tlače, dokonca aj z režimu spánku.

Podpora pripojenia Wi-Fi, siete a mobilných zariadení


Na pripojenie tlačiarne k sieti Ethernet alebo Wi-Fi stačí stlačiť jediné tlačidlo. Môžete využívať tlač z mobilných zariadení s podporou technológie Mopria pomocou bezplatného doplnku. A vďaka bezplatnej aplikácie Canon PRINT môžete získať aj množstvo pokročilých funkcií pre vaše zariadenie s operačným systémom iOS alebo Android.

Spolupráca s funkciou Google Cloud Print


Tlačiareň i-SENSYS LBP151dw sa pripojí priamo do cloudu, a to aj bez počítača. Pripojenie ku kontu Google Cloud Print trvá pár sekúnd a potom môžete hneď začať s tlačou z akéhokoľvek povoleného zariadenia.

Podpora PCL


Pre odborníkov na informačné technológie je tlačiareň i-SENSYS LBP151dw skvelým riešením mnohých problémov, keďže je možné ju bez problémov začleniť do siete a využívať jej kompaktnosť, finančnú nenáročnosť a spoľahlivosť.

Efektivita a nízka spotreba energie


Táto tlačiareň je tichá, takže je ideálna pre maloobchodné prostredie, bankové pobočky a hotelové recepcie, a zároveň je vďaka nízkej spotrebe energie najúspornejšia vo svojej triede.

Tlačová kazeta všetko-v-jednom


Tlačová kazeta všetko-v-jednom umožňuje bezúdržbovú prevádzku a ponúka spoľahlivé výsledky tlače vo vysokej kvalite. Originálne kazety pre laserové tlačiarne od spoločnosti Canon obsahujú toner, bubon a čistiacu jednotku a ich výmena je záležitosťou niekoľkých sekúnd.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS LBP151dw, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Automatic double sided printing

Automatická obojstranná tlač

Use and share over network

Používanie a zdieľanie prostredníctvom siete

USB connection

Pripojenie cez USB

PCL Printing

Tlač PCL

Use and share wirelessly

Bezdrôtové používanie a zdieľanie

Tablet and smartphone ready

Pripravená na používanie s počítačom typu tablet a inteligentným telefónom

2016-2017-3-year-warranty-campaign