Kvalita na úrovni foto-štúdia

Neuveriteľné detaily

Čo je potrebné na dosiahnutie dobrého fotografického výtlačku? Je to všetko o tom, nakoľko presne vaša tlačiareň dokáže umiestňovať kvapôčky atramentu na fotografický papier – a nakoľko malé tieto kvapôčky sú. Z tohto dôvodu všetky fotogragrafické a dokumentové tlačiarne PIXMA obsahujú patentovanú technológiu FINE od spoločnosti Canon.

Technológia FINE (Full-photolithography Inkjet Nozzle Engineering) využíva super-presné tlačové hlavy s max. 7680 tryskami. Každá tryska je navrhnutá tak, aby rozptyľovala konzistentné, precízne kvapôčky atramentu, niektoré v objeme len jedného pikolitra – čo predstavuje neuveriteľnú jednu trilióntinu litra! Tieto maličké kvapôčky vytvárajú neuveriteľne hladké farebné prechody a vysokú úroveň detailov, čím vaše výtlačky získavajú vzhľad a dojem tradičných fotografií.

Čisté farby a úžasný kontrast

Výtlačky zariadení PIXMA nevyzerajú tak úžasne len vďaka tlačovým hlavám – atramenty Canon vytvárajú prvotriedne výsledky kombináciou vysoko intenzívnych farieb v záujme dosahovania špičkového kontrastu.

Každá fotografická a dokumentová tlačiareň PIXMA využíva kombináciu pigmentových čiernych a farbivových farebných atramentov. Výsledok? Pozoruhodne ostrý a čitateľný text vo vašich dokumentoch a živé farby na vašich fotografiách a grafike.

Niektoré modely sú tiež vybavené systémom Canon ContrastPLUS, ktorý využíva prídavný čierny farbivový atrament. Tým sa dosahuje maximálny kontrast nielen v oblastiach s čiernou farbou alebo na celom obrázku - pričom vaše fotografie získavajú dynamický trojrozmerný nádych.