Zdokonaľovanie fotografií

Premeňte úžasné zábery na dokonalé výtlačky

Nech každá fotografia vyzerá najlepšie ako sa len dá. Optimalizujte snímky so softvérovými nástrojmi s jednoduchou obsluhou alebo popustite uzdu vlastnej kreativite pri realizácii tvorivých tlačových projektov.

Korekcia efektu červených očí
Jediným dotykom tlačidla odstráňte neželané efekty blesku.

Automatická korekcia obrázka/Automatická korekcia fotografie/Automatická korekcia fotografie II
Funkcia Automatická korekcia obrázka/Automatická korekcia fotografie/Automatická korekcia fotografie II automaticky koriguje bežné nedostatky, ako sú vyblednuté tváre, nevýrazné odtiene pokožky a nadmerne alebo nedostatočne saturované scenérie. Dokáže „rozpoznať“ typ scény na fotografii - napríklad portrét alebo horskú panorámu. Následne optimalizuje kľúčové oblasti na fotografii: farebné zahmlenie a expozíciu, odtieň a jas tváre, odtieň na báze scény, kontrast a sýtosť. Výsledok: vždy dokonalé fotografické výtlačky.

Zjasnenie tváre
Pokazili váš záber tváre s nedostatočnou expozíciou alebo protisvetlom? Opravte ich v priebehu niekoľkých sekúnd pomocou nástroja Zjasnenie tváre.

Kreatívna tlač
Vytvárajte nádherné bezokrajové výtlačky v rozmeroch až do formátu A4 – alebo premeňte fotografie na zábavné projekty typu kalendárov alebo fotoalbumov.

Tipy a triky pre kreatívnejšiu tlač
 
Dostupné u všetkých modelov.