Ako nastaviť a používať zariadenie Connect Station CS100

Táto séria videí vás prevedie procesom nastavenia, pripojenia, prenosu, zobrazovania, zdieľania a zálohovania vašich drahocenných spomienok.

one-place

Nastavenie zariadenia Connect Station

Toto video vám pomôže začať používať zariadenie Connect Station CS100, od pripojenia k televízoru a zapnutiu po nastavenie jazyka.

Pripojenie zariadenia Connect Station

Naučte sa zariadenie pripojiť k domovskej sieti Wi-Fi, prihlásiť do služby CANON iMAGE GATEWAY a prepojiť ho so sociálnymi sieťami či cloudovými úložnými službami.

Prenášanie obrázkov do zariadenia Connect Station

Tento návod uvádza, ako prenášať fotografie a videá do zariadenia Connect Station CS100, a to priamo z fotoaparátu cez rozhranie NFC a Wi-Fi, z pamäťovej karty či cez rozhranie USB.

Prehliadanie a organizácia obsahu

Vyťažte zo svojej zbierky maximum a prežite si krásne spomienky znova vďaka možnosti vytvárať albumy a prehliadať ich na inteligentnom telefóne či tablete.

Zdieľanie obrázkov

Podeľte sa o svoje spomienky s priateľmi a rodinou. Tento návod uvádza, ako snímky zdieľať na sociálnych sieťach, odosielať ich do iných zariadení Connect Station a bezdrôtovo tlačiť v nádhernej kvalite.

Zálohovanie

V tomto videu je ukázané, ako zálohovať obsah zariadenia Connect Station CS100 na bezpečné uchovanie a ako obnoviť údaje.

Príručka k zariadeniu Connect Station CS100

Ak potrebujete ďalšie informácie o nastavení zariadenia Connect Station CS100, prevezmite si kompletnú príručku

Prevziať príručku k zariadeniu CS100 [PDF]

Môže sa vám tiež páčiť...

eosbeginners

Fotoaparáty EOS pre začiatočníkov

Prejdite na fotografovanie s digitálnou zrkadlovkou, vďaka čomu si užijete kreatívnejšiu kontrolu s fotoaparátom, ktorý má jednoduché ovládanie a sníma úžasné fotografie a videá.

Irista

irista

Zaregistrujte sa a bezplatne získajte 15 GB voľného miesta, aby ste mohli bezpečne a v plnej kvalite uložiť svoje fotky.

register

Zaregistrujte svoj produkt

Dajte nám o sebe vedieť a zaregistrujte sa na odber informačného letáku You Connect od spoločnosti Canon s množstvom inšpirácií, noviniek a rád.