Canon XEED WX6000

XEED WX6000

Zariadenie XEED WX6000 kombinuje technológiu LCOS a AISYS s motorizovaným objektívom a poskytuje jas 5700 lúmenov a rozlíšenie WXGA+ – je teda ideálne pre podniky prechádzajúce na širokouhlé premietanie.

Výhody

  • Základné rozlíšenie WXGA+
  • Technológia LCOS
  • Jas 5700 lúmenov
  • Pomer kontrastu 1 000:1
  • Motorizovaný zoom, zaostrenie a posun objektívu
  • Štyri vymeniteľné objektívy
  • Pokročilé nastavenie RGB a gamma
  • Vstupy DVI a HDMI™
  • Sieťový port kompatibilný s PJLink™
  • 360° inštalácia

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon XEED WX6000

Jasná a detailná projekcia


Model XEED WX6000, ktorý ponúka výnimočných 5700 lúmenov, je ideálnym inštalačným projektorom s technológiou LCOS. S vysokým základným rozlíšením WXGA+ (1440 x 900) je ideálny pre použitie na miestach, kde na jase naozaj záleží: ako napr. konferenčné miestnosti a veľké sály.

Neprekonateľná kvalita obrazu


0,7-palcový panel LCOS a optický systém AISYS od spoločnosti Canon zaručuje, že vaše publikum uvidí iba vynikajúce plynulé zobrazenia – dokonca aj v náročných priestoroch ako sú hotelové konferenčné miestnosti alebo výstavné centrá.

Pomer projekcie 16:10 a vysokej clony zaručuje kvalitné snímky, vďaka čomu je tento model správnou voľbou pre kreatívne podniky, ktoré chcú predviesť svoje logá a iné formy dizajnu vyžadujúce presnosť. Hlboké odtiene čiernej a živé farby zaručuje kontrastný pomer 1 000:1.

Jedinečná kvalita objektívov od spoločnosti Canon


Inštalačné projektory vyžadujú veľmi presné objektívy a model XEED WX6000 ponúka želanú kvalitu aj flexibilitu. Technológia objektívov od spoločnosti Canon prináša skvelé rozlíšenie obrazu a maximálny svetelný výstup.

Pokročilá možnosť inštalácie presnosti ½ pixela umožňuje predviesť snímky v tom najlepšom svetle – to je dôležité pri inštalácii viacerých projektorov ako napr. 3D, vrstvenie, systémy prekrývania a kupoly.

Výber ideálneho objektívu


Štyri vymeniteľné objektívy s vysokou presnosťou vrátane štandardného širokouhlého 1,5x zoomu, 1,7x dlhého zoomu a 1,95x ultradlhého zoomu flexibilne zachovávajú kvalitu obrazu dokonca aj vo veľkých priestoroch.

Ovládanie snímok


Model XEED WX6000 disponuje škálou inteligentných funkcií a tým vám pomáha prezentovať snímky verne a presne. Individuálne ovládanie RGB, 6-osové nastavenie farby a detailov gama pomáha dosiahnuť výnimočné prispôsobenie farieb, ktoré sa približuje k profesionálne nastaveným zariadeniam.

Flexibilné možnosti pripojenia a obsluhy


Zariadenie XEED WX6000 ponúka široký výber možností pripojenia vhodných pre podnikové, vzdelávacie a verejné priestory. Terminály DVI a HDMI™ umožňujú premietať digitálny obraz a video vo vysokom rozlíšení, zatiaľ čo sieťový port a port RS232C umožňujú jednoduché pripojenie ku kontrolnému systému miestnosti a sieti LAN. Podporovaný je aj priemyselný štandard PJLink™,ktorý umožňuje ovládanie a monitorovanie prostredníctvom IP. V kombinácii s flexibilnou 360° inštaláciou robia tieto funkcie z modelu XEED WX6000 neobyčajne univerzálnu voľbu pre podniky.

Šetrenie nákladov, znižovanie emisií


Pri menej než 0,08 W na jednu luminiscenčnú jednotku je spotreba energie modelu XEED WX6000 jedna z najlepších v tejto oblasti.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon XEED WX6000, jeho funkciách a možnostiach využitia.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Pre dokonalý jas a vysoký kontrastný pomer

HD Ready

Podpora rozhrania HD

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Štandardný protokol riadenia

Sériové príkazy

Prevezmite sériové príkazy, ktoré sú potrebné na nastavenie diaľkového ovládania modelu WX6000

Súbory na prevzatie (pdf)

Prípadové štúdie XEED

Case Study Gesundheit Nord Medical

Gesundheit Nord Medical Centres

Videoprojektory od spoločnosti Canon zaručujú tie najostrejšie obrázky pre lekárov v zdravotníckom centre „Gesundheit Nord Klinikverbund Bremen gGmbH“. Používanie medicínskych videoprojektorov XEED SX80 Mark II Medical zmodernizovalo každodennú rutinu a digitálne röntgenové systémy sa teraz používajú pri každodenných vyšetreniach vo všetkých štyroch klinikách v meste Bremen.

Case Study inamo Restaurant

Reštaurácia Inamo, Londýn

V roku 2010 bolo v reštaurácii Inamo St James nainštalovaných okolo 90 projektorov XEED od spoločnosti Canon. V reštaurácii Inamo sú projektory súčasťou špeciálneho riešenia E-TableTM, ktoré návštevníkom umožňuje objednávať jedlo, vybrať si digitálny obrus, sledovať šéfkuchára v kuchyni pomocou kamery a dokonca si na cestu domov objednať taxík, a to všetko prostredníctvom premietaného displeja na stole.