Canon XEED WX520

XEED WX520

Najkompaktnejší inštalačný projektor s rozlíšením WXGA+ od spoločnosti Canon. Výkonný svetelný tok 5 200 lúmenov zostáva nemenný* v celom rozsahu zoomu.

Výhody

  • Základné rozlíšenie WXGA+
  • 5 200 lúmenov
  • Kontrast 2 000 : 1
  • Objektív s 1,8x zoomom a vertikálnym a horizontálnym posunom
  • Obrázok za obrázkom a splývanie okrajov
  • Vstupy HDMI™ a DVI
  • Prezentácia bez použitia počítača
  • Jednoduchý prístup k lampe a filtru
  • Prvotriedna** energetická účinnosť

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon XEED WX520

Kompaktný inštalačný projektor s vysokým jasom


Model XEED WX520 je najjasnejší, najkompaktnejší inštalačný projektor značky Canon s rozlíšením WXGA+. Premietajte na ňom jasné, zreteľné, živé obrazy na akúkoľvek vzdialenosť.

Konzistentný* jas


Vďaka optickému systému AISYS najnovšej generácie značky Canon si môžete užívať fantastický svetelný tok 5 200 lúmenov a kontrastný pomer 2 000 : 1. Jas sa takmer nemení v celom rozsahu zoomu projekčného objektívu so zoomom 1,8x, a to vďaka konštantnej clone F2.8. Na rozdiel od iných konkurenčných modelov jas takmer vôbec neklesá do telefotografickej časti rozsahu.

Výkonné možnosti zobrazovania


Úplne nový zobrazovací procesor zvyšuje kvalitu obrazu a ponúka vstavané splývanie okrajov a úpravu registrácie: funkcie dokonalé pre prostredia s viacerými obrazovkami. Funkcia obrázka za obrázkom podporovaná z dvoch digitálnych zdrojov robí tento model ideálnym pre videokonferencie. Vďaka redukcii rozmazania pohybu je obraz ostrý dokonca aj pri prehrávaní rýchlo sa pohybujúcich videí a 4-bodová korekcia zošikmenia umožňuje projekciu takmer z každého uhla. Základné rozlíšenie WXGA+ (1 440 x 900 pixelov) je podporované technológiou zobrazenia LCOS, ktorá prináša úžasný plynulý detailný obraz.

Flexibilná pohodlná prevádzka


Inštalácia projektora XEED WX520 je veľmi jednoduchá vďaka objektívu s možnosťou vertikálneho i horizontálneho posunu. Vďaka plochej vrchnej časti a možnosti upevnenia šikovnými nožičkami je projektor možné vrstviť a nakonfigurovať rôznymi spôsobmi.

Možnosť výberu pripojenia


Terminály HDMI a DVI umožňujú digitálne pripojenie pre neprekonateľnú kvalitu obrazu. Firmvér môžete aktualizovať rýchlo a jednoducho cez port USB projektora, ktorý umožňuje aj priamu projekciu z pamäťových zariadení USB flash. Funkcia Multiprojekcia v sieti (NMPJ) ponúka jednoduchú projekciu cez sieť LAN a funkcia Crestron RoomView® prináša okamžité zjednotené ovládanie a monitorovanie na diaľku.

Jednoduchá údržba


Model XEED WX520 má dlhú prevádzkovú životnosť vďaka novým, trvácnejším optickým komponentom. V režime ECO lampa vydrží až 5 000 hodín. Jednoducho dostupnú lampu a vzduchový filter môžete vymeniť bez odinštalovania projektora.

Výnimočná energetická účinnosť


Projektor XEED WX520 ponúka najnižšiu spotrebu energie vo svojej triede** a tlačidlo ECO, ktoré prepne lampu a iné funkcie do režimu úspory energie.

*Jas sa môže znížiť o 5 %. Na základe veľkosti jedného obrázka.
**3 000 – 6 000 lúmenové projektory, 0,8 palcový alebo menší panel, modely s jednou lampou. Na základe výskumu spoločnosti Canon Inc uskutočneného v máji 2013.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon XEED WX520, jeho funkciách a možnostiach využitia.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Pre dokonalý jas a vysoký kontrastný pomer

HDMI Port

Port HDMI

HD Ready

Podpora rozhrania HD

Crestron

Crestron