Canon XEED WX450ST

XEED WX450ST

Tento jedinečný, inovatívny a kompaktný inštalačný projektor s rozlíšením WXGA+ na premietanie na krátku vzdialenosť poskytuje veľkorysý vertikálny posun objektívu až 77 %. S jasom až 4 500 lúmenov premieta obraz v jedinečnej kvalite vo vzdialenosti približne o jednu tretinu kratšej ako bežné projektory.

Výhody

  • Základné rozlíšenie WXGA+
  • Objektív na premietanie na krátku vzdialenosť značky Canon
  • 4 500 lúmenov
  • Kontrast 2 000 : 1
  • Široký rozsah vertikálneho a horizontálneho posunu objektívu
  • Obrázok za obrázkom a splývanie okrajov
  • Vstupy HDMI™ a DVI
  • Prezentácia bez použitia počítača
  • Jednoduchý prístup k lampe a filtru
  • Výnimočná energetická účinnosť

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon XEED WX450ST

Objektív s možnosťou posúvania na premietanie na krátku vzdialenosť s úžasným jasom


Inštalačný multimediálny projektor XEED WX450ST je jedinečný kompaktný model, ktorý prináša úžasne jasný obraz vo vysokom rozlíšení. Projekčný objektív značky Canon je určený na premietanie na krátku vzdialenosť a prináša širokú škálu možností vertikálneho a horizontálneho posunu. Nový objektív prináša pomer premietacej vzdialenosti len 0,571 : 1 a takmer úplne eliminuje skreslenie (väčšinou 0,1 %). Projektor premieta 100-palcový obraz zo vzdialenosti iba 1,23 metra, čo je zhruba tretina zo vzdialenosti pre bežné projektory. Napriek krátkej ohniskovej vzdialenosti objektív premieta obraz veľkosti od 30 až do 300 palcov diagonálne. Vďaka možnosti vertikálneho a horizontálneho posunu – vertikálne je rozsah posunu až neuveriteľných 77 % – môžete projektor diskrétne umiestniť nad alebo pod obrazovku a je vhodný na prednú i spätnú projekciu.

Jasné rýchlo sa pohybujúce obrazy


Optický systém AISYS od spoločnosti Canon je najefektívnejším svojho druhu a prináša jas až 4 500 lúmenov a kontrastný pomer 2 000 : 1. Obraz je teda čistý, jasný a živý a farby sú také úžasne presné a prehrávanie také plynulé, ako by ste očakávali od radu XEED.

Spracovanie obrazu novej generácie


Základné rozlíšenie WXGA+ (1 440 x 900 pixelov) je podporované technológiou zobrazenia LCOS, ktorá prináša úžasný a dokonale plynulý obraz. Nový systém spracovania obrazu modelu WX450ST ponúka okrem profesionálnej optiky aj funkcie pre jednoduchú inštaláciu, napr. splývanie okrajov hardvéru, priamu úpravu registrácie (aby sa zaistilo zarovnanie panelu RGB) a zabudované testovacie vzory. Vďaka funkcii zobrazenia obrázok za obrázkom, ktorá podporuje dva digitálne vstupy, je projektor dokonalý pre moderné aplikácie videokonferencie. Funkcia 4-bodovej korekcie zošikmenia pomáha premietať obraz s dokonalou geometriou z takmer každého uhla a funkcia redukcie rozmazania pohybu zaručuje ostrosť obrazu aj pri prehrávaní rýchlo sa pohybujúceho videa.

Navrhnutý pre flexibilnú inštaláciu


Nový rám s plochou vrchnou časťou a šikovnými nožičkami umožňuje rôzne pripevnenie, čo je ideálne pre pokročilé inštalácie viacerých projektorov. Vrstvenie a projekciu smerom hore alebo dole môžete teda dosiahnuť veľmi jednoducho.

Možnosť výberu pripojenia


Terminály HDMI a DVI-I ponúkajú možnosť digitálneho vstupu. Firmvér môžete jednoducho aktualizovať cez port USB, ktorý tiež umožňuje priamu projekciu z pamäťových zariadení USB flash. Funkcia Crestron RoomView® umožňuje okamžité zjednotené ovládanie a monitorovanie na diaľku a funkcia Multiprojekcia v sieti (NMPJ) umožňuje jednoduchú projekciu prostredníctvom siete LAN.

Dlhá životnosť a energetická účinnosť


Lampa projektora XEED WX450ST vydrží v režime ECO až 5 000 hodín. Tlačidlo ECO okamžite prepne lampu do režimu šetrenia energie a zapne aj iné funkcie úspory energie pre výnimočne úspornú prevádzku.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon XEED WX450ST, jeho funkciách a možnostiach využitia.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Pre dokonalý jas a vysoký kontrastný pomer

HD Ready

Podpora rozhrania HD

HDMI Port

Port HDMI

Crestron

Crestron