Canon XEED WUX6010

XEED WUX6010

Získajte úchvatný obraz vďaka jedinečnému inštalačnému projektoru Canon so základným rozlíšením WUXGA, jasom farieb 6 000 lúmenov, rozhraním HDBaseT a možnosťou výberu spomedzi piatich vysoko kvalitných voliteľných objektívov.

Výhody

  • Získajte podrobný a mimoriadne realistický obraz vďaka základnému rozlíšeniu WUXGA
  • Premietajte obraz s výnimočným jasom vo výške 6 000 lúmenov a kontrastným pomerom 2 000 : 1
  • Dosiahnite živý obraz s presnými farbami pomocou technológie panelov LCOS
  • Rozhranie HDBaseT vám umožňuje prenášať signál obrazu vo vysokom rozlíšení, zvuku aj ovládania prostredníctvom jedného kábla
  • Vyberte si spomedzi piatich vysokokvalitných vymeniteľných projekčných objektívov od spoločnosti Canon
  • Výkonný posun objektívu, zoom a zaostrenie umožňujú rýchlu a presnú inštaláciu
  • Premietajte obrázok za obrázkom z dvoch digitálnych zdrojov
  • Nový vylepšený obrazový procesor ponúka funkcie ako splývanie okrajov hardvéru, zobrazenie obrázku za obrázkom a štvorbodová korekcia zošikmenia
  • Jednoduchý prístup k lampe a vzduchovému filtru vám pomôže znížiť náklady na údržbu

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon XEED WUX6010

Obraz, ktorý zaujme publikum


Vychutnajte si nový štandard inštalačných projektorov XEED s modelom WUX6010. Vďaka základnému rozlíšeniu WUXGA s podporou rozlíšenia Full HD dosiahnete živý a podrobný obraz pri premietaní z počítača aj zdrojov na prehrávanie videa. Jedinečný optický systém AISYS spoločnosti Canon vytvára jas 6 000 lúmenov a kontrastný pomer 2 000 : 1 a dosahuje tak jasný obraz dokonca aj pri vysokom osvetlení.

Zdokonalená technológia panelov LCOS


Panely LCOS (Liquid Crystal On Silicon – tekuté kryštály na kremíku) v kombinácii so systémom AISYS spoločnosti Canon vytvárajú pozoruhodne plynulý obraz. Zachovajú sa realistické farby a predíde sa nežiaducim efektom „mriežkovania“ a „dúhy“, ktoré sa často vyskytujú v prípade iných panelových technológií. Projektor WUX6010 je ideálny pre situácie, ktoré si vyžadujú plynulé a zároveň podrobné zobrazenie.

Päť flexibilných vymeniteľných objektívov od spoločnosti Canon


Projektor WUX6010 je možné kombinovať s piatimi vysokokvalitnými projekčnými objektívmi od spoločnosti Canon, z ktorých môžete vždy vybrať ten najvhodnejší pre danú situáciu. Výnimočnú presnosť a vysokú flexibilitu pri inštalácii dosiahnete aj vďaka výkonnému vertikálnemu a horizontálnemu posunu objektívu s presnosťou na pol pixela. Každý objektív obsahuje povestnú technológiu od spoločnosti Canon, takže dosahuje dokonalú geometriu obrazu, vysokú mieru zaostrenia a presnosť hodnú lídra v oblasti zobrazovacej optiky.

Široké, pohodlné možnosti pripojenia


Široký výber vstupov dodáva projektoru WUX6010 maximálnu flexibilitu. Port HDBaseT umožňuje prenášať signál obrazu vo vysokom rozlíšení, zvuku aj ovládania prostredníctvom jedného kábla s dĺžkou až 100 m bez straty kvality, čím sa výrazne zvyšujú konfiguračné možnosti vášho systému. Vďaka vstupom DVI a HDMI je model WUX6010 ideálnym projektorom napríklad pri videokonferenciách, ktoré si vyžadujú súčasné zobrazenie dvoch obrazov vedľa seba. Zobrazenie obrázok za obrázkom je možné dosiahnuť pomocou dvoch digitálnych zdrojov alebo kombináciou digitálneho a analógového zdroja.

Získajte kontrolu vďaka výkonným funkciám


Projektor WUX6010 poskytuje bezproblémovú flexibilitu a možnosti ovládania obrazových prezentácií. Vďaka pokročilým funkciám, ako je splývanie okrajov hardvéru, môžete bez plynule kombinovať obrazy z viacerých projektorov a vytvoriť tak pôsobivý obraz z viacerých obrazoviek. Štvorbodová korekcia zošikmenia umožňuje zachovať ostrosť a presnosť obrazu aj pri premietaní pod určitým uhlom a horizontálna a vertikálna úprava registrácie vám pomôže zabezpečiť dokonalé zarovnanie panelu RGB s presnosťou na jeden pixel.

Modulárny dizajn umožňuje jednoduchú údržbu


Projektor WUX6010 je úžasne jednoduchý na údržbu. Na výmenu lampy alebo vzduchového filtra stačí len pár jednoduchých krokov, pričom nie je potrebné projektor snímať z miesta inštalácie. Na projektor WUX6010 sa vzťahuje služba poskytnutia náhrady v rámci rozšírenej trojročnej záruky od spoločnosti Canon, čo znamená, že pri údržbe alebo oprave projektora vám v nasledujúci deň* požičiame náhradné zariadenie.

*Nasledujúci deň znamená, že náhradné zariadenie vám podľa možností poskytneme nasledujúci deň odo dňa, kedy požiadate o opravu. Ak o opravu požiadate popoludní, cez víkend alebo v čase pracovného pokoja, náhradné zariadenie vám dodáme do dvoch dní. Na túto službu sa vzťahujú zmluvné podmienky v plnom znení a je dostupná len na niektorých územiach.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon XEED WUX6010, jeho funkciách a možnostiach využitia.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Pre dokonalý jas a vysoký kontrastný pomer

Full HD video reproduced in perfect detail

Video v rozlíšení Full HD s perfektnými detailmi

HDMI Port

Port HDMI

Supporting HD video, audio and control

Podpora obrazu vo vysokom rozlíšení, zvuku a ovládania

Industry standard control protocol

Štandardný protokol riadenia

Crestron

Crestron

Compatible HDBaseT Transmitters

(Other transmitters may be compatible but have not been tested)

Manufacturer Type Model Name Connection via HDBaseT Note
Video Audio LAN RS-232C
Crestron Transmitter DM-TX-201-C Yes Yes Yes No This transmitter does not have an RS-232C terminal.
DM-TX-401-C Yes Yes Yes Yes
Kramer Transmitter TP-581T Yes Yes Yes Yes The expected resolution may not be displayed with connection to some types of input devices
TP-582T Yes Yes Yes Yes
AMX Transmitter DX-TX Yes Yes Yes No
Gefen Transmitter GEF-HDCAT5-ELRPOL(S) Yes Yes No No This transmitter does not support RS-232C when connected to the projector. The expected resolution may not be displayed with connection to some types of input devices.
Atlona Transmitter AT-HDTX-RSNET Yes Yes No Yes The expected resolution may not be displayed with connection to some types of input devices.
CYP
PU-507-KIT Yes Yes Yes Yes


[Notes]
Set to HDBaseT for Serial Connection in the Menu.
Not compatible with “Extron XTP” specifications.