Canon XEED WUX6000

XEED WUX6000

Dosiahnite skutočne ohromujúce zobrazenie vďaka jedinečnému inštalačnému projektoru spoločnosti Canon. Tento projektor disponuje rozlíšením WUXGA, jasom 6 000 lúmenov a možnosťou výberu spomedzi piatich vysoko kvalitných voliteľných objektívov.

Výhody

  • Získajte podrobný a mimoriadne realistický obraz vďaka základnému rozlíšeniu WUXGA
  • Premietajte obraz s výnimočným jasom vo výške 6 000 lúmenov a kontrastným pomerom 2 000 : 1
  • Dosiahnite živý obraz s presnými farbami pomocou technológie panelov LCOS
  • Vyberte si spomedzi piatich vysokokvalitných vymeniteľných projekčných objektívov od spoločnosti Canon
  • Výkonný posun objektívu, zoom a zaostrenie umožňujú rýchlu a presnú inštaláciu
  • Premietajte obrázok za obrázkom z dvoch digitálnych zdrojov
  • Nový vylepšený obrazový procesor ponúka funkcie ako splývanie okrajov hardvéru, zobrazenie obrázku za obrázkom a štvorbodová korekcia zošikmenia
  • Jednoduchý prístup k lampe a vzduchovému filtru vám pomôže znížiť náklady na údržbu

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon XEED WUX6000

Obraz, ktorý zaujme publikum


Vychutnajte si nový štandard inštalačných projektorov XEED s modelom WUX6000. Vďaka základnému rozlíšeniu WUXGA s podporou rozlíšenia Full HD dosiahnete živý a podrobný obraz pri premietaní z počítača aj zdrojov na prehrávanie videa. Jedinečný optický systém AISYS spoločnosti Canon vytvára jas 6 000 lúmenov a kontrastný pomer 2 000 : 1 a dosahuje tak jasný obraz dokonca aj pri vysokom osvetlení.

Zdokonalená technológia panelov LCOS


Panely LCOS (Liquid Crystal On Silicon – tekuté kryštály na kremíku) v kombinácii so systémom AISYS spoločnosti Canon vytvárajú pozoruhodne plynulý obraz. Zachovajú sa realistické farby a predíde sa nežiaducim efektom „mriežkovania“ a „dúhy“, ktoré sa často vyskytujú v prípade iných panelových technológií. Technológia LCOS využitá v projektore WUX6000 má jedinečný pomer clony až 96 %, vďaka čomu je tento projektor ideálny pre situácie, ktoré si vyžadujú plynulé a podrobné zobrazenia.

Päť flexibilných vymeniteľných objektívov od spoločnosti Canon


Projektor WUX6000 dopĺňa päť vysokokvalitných projekčných objektívov od spoločnosti Canon, z ktorých môžete vždy vybrať ten najvhodnejší pre danú situáciu. Výnimočnú presnosť a vysokú flexibilitu pri inštalácii dosiahnete aj vďaka výkonnému vertikálnemu a horizontálnemu posunu objektívu s presnosťou na pol pixela. Každý objektív obsahuje povestnú technológiu od spoločnosti Canon, takže dosahuje dokonalú geometriu obrazu, vysokú mieru zaostrenia a presnosť hodnú lídra v oblasti zobrazovacej optiky.

Dva digitálne vstupy pre rozšírenie možností


Široký výber vstupov dodáva projektoru WUX6000 maximálnu flexibilitu. Vďaka vstupom DVI a HDMI je tento projektor ideálnou pomôckou napríklad pri videokonferenciách, ktoré si vyžadujú zobrazenie obrázok za obrázkom. Zobrazenie obrázok za obrázkom je možné dosiahnuť pomocou dvoch digitálnych zdrojov alebo kombináciou digitálneho a analógového zdroja.

Získajte kontrolu vďaka výkonným funkciám


Projektor WUX6000 poskytuje bezproblémovú flexibilitu a možnosti ovládania obrazových prezentácií. Vďaka pokročilým funkciám, ako je splývanie okrajov hardvéru, môžete bez plynule kombinovať obrazy z viacerých projektorov a vytvoriť tak pôsobivý obraz z viacerých obrazoviek. Štvorbodová korekcia zošikmenia umožňuje zachovať ostrosť a presnosť obrazu aj pri premietaní pod určitým uhlom a horizontálna a vertikálna úprava registrácie vám pomôže zabezpečiť dokonalé zarovnanie panelu RGB s presnosťou na jeden pixel.

Modulárny dizajn umožňuje jednoduchú údržbu


Projektor WUX6000 je úžasne jednoduchý na údržbu. Na výmenu lampy alebo vzduchového filtra stačí len pár jednoduchých krokov, pričom nie je potrebné projektor snímať z miesta inštalácie. Na projektor WUX6000 sa vzťahuje služba poskytnutia náhrady v rámci rozšírenej trojročnej záruky od spoločnosti Canon, čo znamená, že pri údržbe alebo oprave projektora vám v nasledujúci deň* požičiame náhradné zariadenie.

*Nasledujúci deň znamená, že náhradné zariadenie vám podľa možností poskytneme nasledujúci deň odo dňa, kedy požiadate o opravu. Ak o opravu požiadate popoludní, cez víkend alebo v čase pracovného pokoja, náhradné zariadenie vám dodáme do dvoch dní. Na túto službu sa vzťahujú zmluvné podmienky v plnom znení a je dostupná len na niektorých územiach.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon XEED WUX6000, jeho funkciách a možnostiach využitia.