Canon XEED WUX5000

XEED WUX5000

Projektor XEED WUX5000 využíva technológiu LCOS a disponuje svetelným tokom 5 000 lúmenov, rozlíšením WUXGA, podporou plného rozlíšenia Full HD a motorizovanými vymeniteľnými objektívmi, vďaka čomu zvyšuje kvalitu obrazu inštalačných projektorov.

Výhody

  • Základné rozlíšenie WUXGA a schopnosť plného rozlíšenia Full HD (1080p)
  • Technológia LCOS
  • 5 000 lúmenov (v tichom režime 4 000 lúmenov)
  • Pomer kontrastu 1 000:1
  • Motorizovaný posun objektívu, zoom a zaostrovanie
  • 3 zameniteľné možnosti objektívov
  • Pokročilé nastavenie RGB a gamma
  • Vstupy DVI a HDMI
  • Kompatibilný sieťový port PJLink

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon XEED WUX5000

Dokonalá kombinácia pre vynikajúcu kvalitu obrazu


Projektor XEED WUX5000 zvyšuje štandard kvality v oblasti inštalačných projektorov. Projektor s rozlíšením WUXGA (1 920 x 1 200 pixelov) premieta snímky z počítača typu PC alebo Macintosh vo výnimočne zreteľnej podobe a reprodukuje Full HD video s dokonalými detailmi. Technológia Canon LCOS poskytuje špičkovú kvalitu obrazu, ktorá prekonáva bežné nežiaduce javy pri konvenčnom premietaní snímok, ako napríklad efekty „mriežkovania“ alebo „dúhy“.

Výnimočný výkon


Projektor XEED WUX5000 využíva najnovšiu generáciu optického systému AISYS od spoločnosti Canon, pomocou ktorého sa dosahuje svetelný tok až 5 000 lúmenov pre všetok obsah bez ohľadu na farbu. Systém AISYS optimalizuje výkon panelov LCOS, výsledkom čoho je dosiahnutie „skutočného“ farebného jasu. Vysoký kontrastný pomer 1 000:1 je zárukou živého podania farieb a vynikajúcej hĺbky čiernej farby. Ladenie farieb Delta-E je výnimočný systém, ktorý sa blíži profesionálne nastaveným zariadeniam.

Vymeniteľné motorizované objektívy od spoločnosti Canon


Pre projektor XEED WUX5000 je dostupný široký sortiment vysokokvalitných motorizovaných vymeniteľných objektívov. Štandardný objektív s 1,5x zoomom je ideálny pre väčšinu zariadení. Pre väčšie sály je k dispozícii objektív s 1,7x zoomom s veľkou ohniskovou vzdialenosťou. Ultra-širokouhlý objektív je ideálny na spätnú projekciu. Vysokokvalitné objektívy od spoločnosti Canon sú špeciálne vyrobené na maximalizovanie jasu pri špičkovom rozlíšení a geometrii obrazu.

Pokročilé možnosti inštalácie


Prvky ako motorizovaný zoom, zaostrovanie a posun objektívu je možné jednoducho ovládať nastavením pomocou diaľkového ovládača s presnosťou pol pixela. Projektor XEED WUX5000 má dokonalé ovládanie potrebné pre jednoduché a zložené inštalácie projektora, ako napr. 3D, vrstvenie, systémy prekrývania a kupoly.

Flexibilná integrácia a univerzálne možnosti pripojenia


Porty DVI-D a HDMI slúžia na pripojenie projektora XEED WUX5000 k digitálnym zdrojom s vysokým rozlíšením. Do výbavy patrí aj 15-kolíkový konektor VGA a tri mini-konektory na pripojenie zvukových zariadení. Sériové a sieťové porty umožňujú kontrolu a monitorovanie, kompatibilita s rozhraním PJLing je ideálna na integráciu AV systému.

Ľahká údržba


Údržba nebola nikdy jednoduchšia a rýchlejšia. Vysoko efektívna lampa má životnosť až 3 000 hodín (v tichom režime 4 000 hodín) a je ľahko prístupná zo zadnej strany projektora. Vzduchový filter sa poľahky vysúva z bočnej strany. Rýchly prístup je zabezpečený aj ku kľúčovým optickým komponentom, aby nebolo nutné vykonávať komplikovanú demontáž.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon XEED WUX5000, jeho funkciách a možnostiach využitia.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Pre dokonalý jas a vysoký kontrastný pomer

Full HD video reproduced in perfect detail

Video v rozlíšení Full HD s perfektnými detailmi

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Štandardný protokol riadenia