Canon XEED WUX450ST

XEED WUX450ST

Tento univerzálny kompaktný inštalačný projektor s rozlíšením WUXGA na premietanie na krátku vzdialenosť poskytuje jas 4 500 lúmenov a disponuje portom HDBaseT a 75 % vertikálnym posunom objektívu na vytvorenie najrôznejších možností inštalácie.

XEED WUX450ST

Výhody

  • Čistý a detailný obraz vďaka základnému rozlíšeniu WUXGA (1920 x 1200)
  • Projekcie takmer bez skreslenia vďaka objektívu Canon na premietanie na krátku vzdialenosť
  • Jasný pútavý obraz vďaka jasu 4 500 lúmenov
  • Hlboké živé farby vďaka základnému kontrastnému pomeru 2 000:1
  • Výnimočná flexibilita inštalácie vrátane 75 % vertikálneho posunu objektívu
  • Rozsiahle možnosti pripojenia zahŕňajú vstupy HDBaseT, HDMI™ a DVI a rozhranie Wi-Fi
  • Flexibilné možnosti zobrazenia obrázka po obrázku a splývania okrajov
  • Prezentácia prostredníctvom rozhrania USB bez počítača až pre 9 projektorov pripojených prostredníctvom siete LAN
  • Štedrá 3-ročná záruka na výmenu lampy a služba požičania náhradného zariadenia v nasledujúci deň*
  • Výnimočná energetická účinnosť, 5 000 hodín životnosti lampy a hluk na úrovni len 30 dBa (režim Eco)

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon XEED WUX450ST

Objektív s možnosťou posunu pre premietanie na krátku vzdialenosť


Model XEED WUX450ST je výnimočne flexibilný a univerzálny kompaktný inštalačný multimediálny projektor s vysokým rozlíšením. Projektor je možné diskrétne umiestniť nad alebo pod obrazovku vďaka vertikálnemu a horizontálnemu posunu vrátane výnimočne veľkého, 75 % vertikálneho rozsahu, a je vhodný na prednú aj zadnú projekciu.

Presný a flexibilný


Napriek krátkej ohniskovej vzdialenosti objektív premieta obraz veľkosti od 30 až do 300 palcov diagonálne. Skreslenie je prakticky eliminované (zvyčajne 0,1 %), kým pomer premietacej vzdialenosti 0,56:1 vám umožní premietať 100-palcový obraz len zo vzdialenosti 1,2 metra, čo je približne jedna tretina premietacej vzdialenosti, ktorú vyžadujú bežné projektory.

Jasný plynulý obraz


Model XEED WUX450ST s najnovšou verziou optického systému Canon AISYS je výnimočne efektívny pri používaní a zároveň poskytuje konzistentný obraz vysokej kvality. Jas 4 500 lúmenov a natívny kontrastný pomer 2 000:1 zabezpečia, že vaše publikum si vychutná čistý, jasný a živý obraz s rovnako výnimočne presnými farbami a plynulým vykreslením obrazu, aké by ste očakávali od série XEED.

Pokročilé spracovanie


Je jednoduché dosiahnuť výnimočný a dokonale plynulý obraz v rôznych prostrediach inštalácie. Základné rozlíšenie projektora WUXGA (1920 x 1200 pixelov) a schopnosť plného rozlíšenia podporuje technológia zobrazenia LCOS profesionálnej kvality. K dispozícii je variant DICOM sim, ktorý poskytuje režimy Blue-base a Clear-base, a umožňuje v zobrazení obrázka za obrázkom vybrať možnosť DICOM sim aj sRGB.

Kreatívne možnosti zobrazovania


Nový systém spracovania obrazu modelu XEED WUX450ST ponúka široký výber funkcií na jednoduchú inštaláciu vrátane splývania okrajov hardvéru, priamej úpravy registrácie a zabudovaných testovacích vzorov. Prezentáciu prostredníctvom rozhrania USB bez použitia počítača možno použiť s jedným projektorom alebo v spojení až s 9 projektormi prepojenými káblom LAN. Vďaka funkcii zobrazenia obrázok za obrázkom, ktorá podporuje dva digitálne vstupy, je projektor dokonalý pre moderné aplikácie videokonferencie. Obraz možno premietať takmer z akéhokoľvek uhla v dokonalej geometrii vďaka funkcii 4-bodovej korekcie lichobežníkového skreslenia.

Dizajn pre jednoduchú inštaláciu


Kompaktné rozmery sú veľkou výhodou v triedach, zasadacích miestnostiach a ostatných menších priestoroch. Múzeá a priestory na kreatívne zobrazovanie využijú výhodu plochej vrchnej časti krytu a možnosti upevnenia šikovnými nožičkami, ktoré sú ideálne na pokročilé inštalácie viacerých projektorov. Jednoducho možno dosiahnuť vrstvenie a vertikálnu projekciu otočenú v akomkoľvek uhle v rozsahu 360° stupňov.

Flexibilné pripájanie


Nové možnosti pripojenia vytvárajú ešte viac možností a príležitostí na umiestnenie projektora. Prostredníctvom portu HDBaseT môžete odosielať zvuk, obraz a signály ovládania prostredníctvom jediného kábla s dĺžkou až 100 m, respektíve bezdrôtovo zo vzdialenosti až 25 m prostredníctvom vstavaného rozhrania WI-FI. Funkcia Multiprojekcia v sieti (NMPJ) okrem toho umožňuje jednoduché pripojenie prostredníctvom siete LAN. Konektory HDMI a DVI-I ponúkajú simultánny digitálny vstup a funkcia Crestron RoomView® poskytuje okamžité jednotné diaľkové ovládanie a monitorovanie.

Odolný s cenovo nenáročnou prevádzkou


Lampa projektora XEED WUX450ST vydrží v režime ECO až 5 000 hodín. Výnimočne úsporná prevádzka sa dosiahne použitím špeciálneho tlačidla režimu ECO, ktorým sa v okamihu aktivuje režim úspory energie lampy a ostatné funkcie úspory energie. Vďaka predĺženej záruke na lampu sú k dispozícii až tri bezplatné náhradné lampy v priebehu 3 rokov a služba poskytnutia náhrady v rámci rozšírenej trojročnej záruky od spoločnosti Canon, čo znamená, že pri údržbe alebo oprave projektora vám v nasledujúci deň* požičiame náhradné zariadenie.

*Nasledujúci deň znamená, že náhradné zariadenie vám podľa možností poskytneme nasledujúci deň odo dňa, kedy požiadate o opravu. Ak o opravu požiadate popoludní, cez víkend alebo v čase pracovného pokoja, náhradné zariadenie vám dodáme do dvoch dní. Na túto službu sa vzťahujú zmluvné podmienky v plnom znení a je dostupná len na niektorých územiach.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon XEED WUX450ST, jeho funkciách a možnostiach využitia.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Pre dokonalý jas a vysoký kontrastný pomer

Full HD video reproduced in perfect detail

Video v rozlíšení Full HD s perfektnými detailmi

HDMI Port

Port HDMI

Supporting HD video, audio and control

Podpora obrazu vo vysokom rozlíšení, zvuku a ovládania

Wi-Fi CERTIFIED

Certifikácia Wi-Fi

Industry standard control protocol

Štandardný protokol riadenia

Crestron

Crestron

3 Yr XEED Extended warranty
3yr Lamp Promotion