Canon XEED WUX450

XEED WUX450

Najkompaktnejší inštalačný projektor s rozlíšením WUXGA od spoločnosti Canon. Výkonný svetelný tok 4 500 lúmenov zostáva konštantný* v celom rozsahu zoomu. Kvalitný objektív s 1,8x zoomom poskytuje vertikálny aj horizontálny posun na zabezpečenie jednoduchej inštalácie.

Výhody

  • Základné rozlíšenie WUXGA
  • 4 500 lúmenov
  • Kontrast 2 000 : 1
  • Objektív s 1,8x zoomom a vertikálnym a horizontálnym posunom
  • Obrázok za obrázkom a splývanie okrajov
  • Vstupy HDMI™ a DVI
  • Prezentácia bez použitia počítača
  • Jednoduchý prístup k lampe a filtru
  • Prvotriedna** energetická účinnosť

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon XEED WUX450

Kompaktný inštalačný projektor s vysokým rozlíšením


Multimediálny projektor XEED WUX450 je najkompaktnejším inštalačným modelom s rozlíšením WUXGA značky Canon. Prináša jasný obraz vo vysokom rozlíšení bez ohľadu na vzdialenosť premietania.

Konzistentný* jas


Optický systém najnovšej generácie AISYS značky Canon prináša výkonný svetlený tok 4 500 lúmenov a kontrastný pomer 2 000 : 1. Projekčný objektív s 1,8x zoomom má konštantnú clonu F2.8. Jas sa takmer nemení bez ohľadu na nastavenie zoomu a takmer vôbec neklesá do telefotografickej časti rozsahu.

Nové výkonné obrazové funkcie


Kvalitu obrazu zvyšuje úplne nový obrazový procesor. Prináša zabudované splývanie okrajov a úpravu registrácie dokonalé pre inštalácie s viacerými obrazovkami. Projektor je vhodný pre videokonferencie vďaka funkcii obrázok za obrázkom, ktorá je podporovaná z dvoch digitálnych zdrojov. Vďaka redukcii rozmazania pohybu je obraz ostrý dokonca aj pri prehrávaní rýchlo sa pohybujúcich videí a 4-bodová korekcia zošikmenia umožňuje projekciu takmer z každého uhla. Technológia zobrazenia LCOS podporuje základné rozlíšenie WUXGA (1 920 x 1 200 pixelov) a schopnosť plného rozlíšenia a prináša úžasný a dokonale plynulý obraz.

Jednoduchá dokonalosť


Objektív projektora je možné posúvať vertikálne i horizontálne pre jednoduchšiu inštaláciu. Plochá vrchná časť a voliteľné nožičky umožňujú množstvo rôznych konfigurácií vrátane vrstvenia.

Flexibilná pripojiteľnosť


Terminály HDMI a DVI poskytujú digitálny vstup a firmvér môžete aktualizovať rýchlo a jednoducho vďaka portu USB, ktorý umožňuje aj priamu projekciu zo zariadení USB typu flash. Funkcia Crestron RoomView® umožňuje okamžité zjednotené ovládanie a monitorovanie na diaľku a funkcia Multiprojekcia v sieti (NMPJ) umožňuje jednoduchú projekciu prostredníctvom siete LAN.

Ľahká údržba


Model XEED WUX450 prináša nové trvácnejšie optické komponenty s dlhšou funkčnou životnosťou. Lampa vydrží v režime ECO až 5 000 hodín. Údržba v prostredí inštalácie je jednoduchá vďaka uľahčenému prístupu k lampe a vzduchovému litru. Modulárny dizajn umožňuje jednoduchú inštaláciu a údržbu jednotky.

Prvotriedna** energetická účinnosť


Model XEED WUX450 ponúka najnižšiu spotrebu energie vo svojej triede a tlačidlo ECO okamžite prepne lampu do režimu zníženého výkonu a ponúka tiež priamy prístup k ostatným funkciám úspory energie.

*Jas sa môže znížiť o 5 %. Na základe veľkosti jedného obrázka.
**3 000 – 6 000 lúmenové projektory, 0,8 palcový alebo menší panel, modely s jednou lampou. Na základe výskumu spoločnosti Canon Inc uskutočneného v máji 2013.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon XEED WUX450, jeho funkciách a možnostiach využitia.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Pre dokonalý jas a vysoký kontrastný pomer

HDMI Port

Port HDMI

Full HD video reproduced in perfect detail

Video v rozlíšení Full HD s perfektnými detailmi

Crestron

Crestron