Canon XEED WUX400ST

XEED WUX400ST

Prvý kompaktný inštalačný projektor s rozlíšením WUXGA na premietanie na krátku vzdialenosť s veľkorysým vertikálnym posunom obrazovky 75 % a jasom 4 000 lúmenov v kombinácii s jedinečnou energetickou účinnosťou.

Výhody

  • Základné rozlíšenie WUXGA
  • Objektív na premietanie na krátku vzdialenosť značky Canon
  • 4 000 lúmenov
  • Kontrast 2 000 : 1
  • Vertikálny a horizontálny posun objektívu
  • Obrázok za obrázkom a splývanie okrajov
  • Vstupy HDMI™ a DVI
  • Prezentácia bez použitia počítača
  • Jednoduchý prístup k lampe a filtru
  • Výnimočná energetická účinnosť

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon XEED WUX400ST

Objektív s možnosťou posunu pre premietanie na krátku vzdialenosť


Model XEED WUX400ST je jedinečný kompaktný inštalačný multimediálny projektor s vysokým rozlíšením. Projekčný objektív značky Canon je určený na premietanie na krátku vzdialenosť a prináša širokú škálu možností vertikálneho a horizontálneho posunu. Jeho nový objektív takmer úplne eliminuje skreslenie (väčšinou 0,1 %) a má pomer premietacej vzdialenosti iba 0,557 : 1. 100-palcový obraz teda môžete premietať zo vzdialenosti len 1,2 metra – zhruba jedna tretina premietacej vzdialenosti potrebnej pre bežné projektory. Napriek krátkej ohniskovej vzdialenosti objektív premieta obraz veľkosti od 30 až do 300 palcov diagonálne. Vďaka možnosti vertikálneho a horizontálneho posunu – vertikálne je rozsah posunu až neuveriteľných 75 % – môžete projektor diskrétne umiestniť nad alebo pod obrazovku a je vhodný na prednú i spätnú projekciu.

Jasný plynulý obraz


Najnovší optický systém Canon AISYS je účinnejší ako kedykoľvek predtým. Prináša 4 000-lúmenový jas a kontrastný pomer 2 000 : 1, obraz je zreteľný, jasný a živý s rovnako úžasne presnými farbami a plynulým prevedením obrazu, aké očakávate od radu XEED.

Pokročilé spracovanie obrazu


Technológia zobrazenia LCOS podporuje základné rozlíšenie WUXGA (1 920 x 1 200 pixelov) a schopnosť plného rozlíšenia a prináša úžasný a dokonale plynulý obraz. Nový systém spracovania obrazu modelu XEED WUX400ST ponúka okrem profesionálnej optiky aj funkcie pre jednoduchú inštaláciu, napr. splývanie okrajov hardvéru, priamu úpravu registrácie (aby sa zaistilo zarovnanie panelu RGB) a zabudované testovacie vzory. Vďaka funkcii zobrazenia obrázok za obrázkom, ktorá podporuje dva digitálne vstupy, je projektor dokonalý pre moderné aplikácie videokonferencie. Funkcia 4-bodovej korekcie zošikmenia pomáha premietať obraz s dokonalou geometriou z takmer každého uhla a funkcia redukcie rozmazania pohybu zaručuje ostrosť obrazu aj pri prehrávaní rýchlo sa pohybujúceho videa.

Dizajn pre jednoduchú inštaláciu


Nový rám s plochou vrchnou časťou a šikovnými nožičkami umožňuje rôzne pripevnenie, čo je ideálne pre pokročilé inštalácie viacerých projektorov. Vrstvenie a projekciu smerom hore alebo dole môžete teda dosiahnuť veľmi jednoducho.

Flexibilná pripojiteľnosť


Terminály HDMI a DVI-I ponúkajú možnosť digitálneho vstupu. Firmvér môžete jednoducho aktualizovať cez port USB, ktorý tiež umožňuje priamu projekciu z pamäťových zariadení USB flash. Funkcia Crestron RoomView® umožňuje okamžité zjednotené ovládanie a monitorovanie na diaľku a funkcia Multiprojekcia v sieti (NMPJ) umožňuje jednoduchú projekciu prostredníctvom siete LAN.

Trvácnosť a energetická účinnosť


Lampa projektora XEED WUX400ST vydrží v režime ECO až 5 000 hodín. Tlačidlo ECO okamžite prepne lampu do režimu šetrenia energie a zapne aj iné funkcie úspory energie pre výnimočne úspornú prevádzku.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon XEED WUX400ST, jeho funkciách a možnostiach využitia.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Pre dokonalý jas a vysoký kontrastný pomer

Full HD video reproduced in perfect detail

Video v rozlíšení Full HD s perfektnými detailmi

HDMI Port

Port HDMI

Crestron

Crestron