Canon XEED WUX4000

XEED WUX4000

Model WUX4000m, s rozlíšením WUXGA, podporou plného rozlíšenia Full HD a radom vymeniteľných objektívov, využíva technológiu LCOS - mení kritériá pre inštalačné projektory.

Výhody

  • Základné rozlíšenie WUXGA a schopnosť plného rozlíšenia Full HD
  • Technológia LCOS
  • 4000 lúmenov
  • Pomer kontrastu 1000:1
  • Motorizovaný posun objektívu, transfokácia a zaostrovanie
  • 3 zameniteľné možnosti objektívov
  • Pokročilé nastavenie RGB a gamma
  • Vstupy DVI a HDMI
  • Kompatibilný sieťový port PJLink

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon XEED WUX4000

Rozlíšenie WUXGA a technológia LCOS - jedinečná kombinácia


Model XEED WUX4000, zabezpečujúci projekciu pri rozlíšení WUXGA (1920 x 1200 pixelov), zvyšuje kvalitatívny štandard v oblasti inštalačných projektorov. Snímky zo systémov PC alebo Macintosh sa premietajú vo výnimočne zreteľnej podobe, zatiaľ čo Full HD video sa reprodukuje s dokonalými detailmi. Technológia Canon LCOS prekonáva bežné nežiaduce javy pri konvenčnom premietaní snímok, aby sa vo výsledku dosahovala špičková projekcia snímok bez efektov „mriežkovania“ a „dúhy“.

Výnimočný výkon


Model XEED WUX4000 Mark AISYS využíva najnovšiu generáciu optického systému AISYS od spoločnosti Canon, pomocou ktorého sa dosahuje svietivosť až 4000 lúmenov. Optický systém AISYS optimalizuje výkon panelov LCOS a dosahuje výsledky, ktoré prekonajú aj vysokú intenzitu okolitého osvetlenia. Vysoký kontrastný pomer 1000:1 je zárukou živého podania farieb a vynikajúcej hĺbky čiernej farby.

Sortiment vymeniteľných objektívov Canon


WUX4000 je prvý model v produktovom rade XEED, ktorý ponúka na výber niekoľko rôznych vymeniteľných objektívov. Pri väčšine inštalácií bude postačovať štandardný objektív s 1,5x transfokáciou. Pre väčšie sály je však k dispozícii aj objektív s vyššou hodnotou transfokácie, zatiaľ čo ultra-širokouhlý fixný objektív je ideálny na spätnú projekciu. Nech si vyberiete ktorýkoľvek z objektívov, značka Canon je zárukou kvality - detailnosť snímok zostane zachovaná bez kompromisov v oblasti jasu a geometrie obrazu.

Motorizovaný posun šošovky


Projektor WUX4000 ponúka motorizovaný vertikálny a horizontálny posun objektívu, čím je zabezpečená dokonalá jednoduchosť inštalácie. Vertikálny posun je možné meniť v rozsahu od +55 % do -15 % výšky obrazu, pričom horizontálny posun je možné nastaviť v rozmedzí +/-10 % šírky obrazu.

Flexibilná integrácia a univerzálne možnosti pripojenia


Projektor XEED WUX4000, navrhnutý na použitie s digitálnymi zdrojmi vo vysokom rozlíšení, je vybavený portami DVI-D a HDMI. Vo výbave nechýba ani 15-kolíkový konektor VGA, pričom pripojenie zvukových zariadení sa realizuje prostredníctvom troch mini-konektorov typu jack. Sériové a sieťové porty umožňujú uskutočňovať kontrolu a monitorovanie, zatiaľ čo kompatibilita s rozhraním PJLink robí z modelu WUX4000 ideálneho kandidáta na integráciu do AV systémov.

Jednoduchá údržba


Konštrukčne robustný model WUX4000 sa vyznačuje modulárnym dizajnom, ktorý je zárukou jednoduchej údržby. Vysoko efektívna lampa má životnosť až 3 000 hodín (v tichom režime) a je prístupná zo zadnej strany projektora. Vzduchový filter sa poľahky vysúva z bočnej strany, kým projektor môže zostať na svojom mieste. Rýchly prístup je zabezpečený aj ku kľúčovým komponentom s obmedzenou životnosťou, aby nebolo nutné vykonávať komplikovanú demontáž. Údržba nebola nikdy jednoduchšia a rýchlejšia.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon XEED WUX4000, jeho funkciách a možnostiach využitia.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Pre dokonalý jas a vysoký kontrastný pomer

Full HD video reproduced in perfect detail

Video v rozlíšení Full HD s perfektnými detailmi

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Štandardný protokol riadenia