Canon XEED SX6000

XEED SX6000

Zariadenie XEED SX6000 kombinuje technológiu LCOS a AISYS s motorizovaným objektívom a poskytuje jas 6000 lúmenov a rozlíšenie SXGA+ – je teda ideálne tam, kde sa vyžaduje tradičný pomer strán.

Výhody

  • Základné rozlíšenie SXGA+
  • Technológia LCOS
  • Jas 6000 lúmenov
  • Pomer kontrastu 1 000:1
  • Motorizovaný zoom, zaostrenie a posun objektívu
  • Štyri vymeniteľné objektívy
  • Pokročilé nastavenie RGB a gamma
  • Vstupy DVI a HDMI™
  • Sieťový port kompatibilný s PJLink™
  • 360° inštalácia

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon XEED SX6000

Jasná a detailná projekcia


Model XEED SX6000 je inštalačný projektor s vysokým jasom a technológiou LCOS od spoločnosti Canon. S vysokým rozlíšením SXGA+ (1400 x 1050) a 6000 lúmenmi je ideálny pre použitie na miestach, kde na jase naozaj záleží: ako napr. prostredie s viacerými displejmi, veľké sály a hľadiská.

Neprekonateľná kvalita obrazu


0,7-palcový panel LCOS a optický systém AISYS od spoločnosti Canon zaručuje, že vaše publikum uvidí iba vynikajúce plynulé zobrazenia – dokonca aj v náročných priestoroch ako sú hotelové konferenčné miestnosti alebo prednáškové haly.

Pomer projekcie 4:3 a vysokej clony zaručuje kvalitné snímky, vďaka čomu je tento model ideálny pre profesionálnych fotografov, ktorí sa chcú vo svojej práci pochváliť jemnými tónmi. Hlboké odtiene čiernej a živé farby zaručuje kontrastný pomer 1 000:1.

Jedinečná kvalita objektívov od spoločnosti Canon


Inštalačné projektory vyžadujú veľmi presné objektívy a model XEED SX6000 ponúka želanú kvalitu aj flexibilitu. Technológia objektívov od spoločnosti Canon prináša skvelé rozlíšenie obrazu a maximálny jas.

Pokročilá možnosť inštalácie presnosti ½ pixela umožňuje predviesť snímky v tom najlepšom svetle – to je dôležité pri inštalácii viacerých projektorov ako napr. 3D, vrstvenie, systémy prekrývania a kupoly.

Výber ideálneho objektívu


Štyri vymeniteľné objektívy s vysokou presnosťou vrátane štandardného širokouhlého 1,5x zoomu, 1,7x dlhého zoomu a 1,95x ultradlhého zoomu poskytujú flexibilné možnosti ako vyjadriť kreativitu aj v tých najväčších priestoroch.

Ovládanie snímok


Model XEED SX6000 disponuje škálou inteligentných funkcií a tým vám pomáha prezentovať snímky verne a presne. Individuálne ovládanie RGB, 6-osové nastavenie farby a detailov gama pomáha dosiahnuť výnimočné prispôsobenie farieb, ktoré sa približuje k profesionálne nastaveným zariadeniam.

Flexibilné možnosti pripojenia a obsluhy


Zariadenie XEED SX6000 ponúka široký výber možností pripojenia vhodných pre podnikové, vzdelávacie a verejné priestory. Terminály DVI a HDMI™ umožňujú premietať digitálny obraz a video vo vysokom rozlíšení, zatiaľ čo sieťový port a port RS232C umožňujú jednoduché pripojenie ku kontrolnému systému miestnosti a sieti LAN. Podporovaný je aj priemyselný štandard PJLink™, ktorý umožňuje ovládanie a monitorovanie prostredníctvom IP. V kombinácii s flexibilnou 360° inštaláciou pretvárajú tieto funkcie model XEED SX6000 na neobyčajne univerzálne zariadenie.

Šetrenie nákladov, znižovanie emisií


Pri menej než 0,08 W na jednu luminiscenčnú jednotku sa spotreba energie modelu XEED SX6000 môže označiť ako jedna z najlepších v tejto oblasti.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon XEED SX6000, jeho funkciách a možnostiach využitia.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Pre dokonalý jas a vysoký kontrastný pomer

HD Ready

Podpora rozhrania HD

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Štandardný protokol riadenia

Sériové príkazy

Prevezmite sériové príkazy, ktoré sú potrebné na nastavenie diaľkového ovládania modelu SX6000

Súbory na prevzatie (pdf)

Case Study Gesundheit Nord Medical

Gesundheit Nord Medical Centres

Canon’s video projectors deliver the sharpest images for the doctors in the ‘Gesundheit Nord Klinikverbund Bremen gGmbH’ group. Using Canon’s XEED SX80 Mark II Medical video projectors, it has modernised its day-to-day routine and digital X-ray systems are now used in daily consultations across four clinics in Bremen.

Case Study inamo Restaurant

inamo Restaurant, London

In 2010 over 90 Canon XEED projectors were installed at inamo st james. The projectors are part of inamo’s proprietary E-TableTM solution, which lets diners order their meal, choose a digital table cloth, watch a kitchen ‘ChefCam,’ and even order a taxi home, all through a projected display on their table.