Canon LX-MU800Z

LX-MU800Z

Projektor LX-MU800Z je prvý projektor DLP spoločnosti Canon s laserovým zdrojom svetla. Toto ideálne riešenie na nepretržité zobrazovanie digitálnych nápisov s jasným 8 000-lúmenovým výstupom a vyspelými prvkami na ovládanie obrazu je pripravené na splnenie každej úlohy.

LX-MU800Z

Výhody

 • Jasný a sýty obraz z 8 000-lúmenového projektora DLP
 • Ideálne riešenie na digitálne nápisy: výkonné nástroje na nastavenie obrazu, použiteľnosť 24 hodín denne 7 dní v týždni a orientácia na výšku
 • Už žiadne drahé náhradné lampy: technológia laserovej diódy poskytuje životnosť až 20 000 hodín
 • Natívne rozlíšenie WUXGA (1920 x 1200) a pomer strán 16:10, s pohonom súčastí pri priblížení, zaostrení a posune obrazu
 • Živé farby a sýte odtiene čiernej pri dynamickom kontrastnom pomere 10 500:1 (natívny pomer 1 050:1)
 • Ideálne riešenie pre širokú škálu aplikácií, od učební, kancelárií a zasadačiek až po maloobchodné predajne alebo múzeá
 • Podpora pre 360-stupňové projekčné mapovanie, zakrivenie pre projekciu na zakrivených povrchoch a ovládacie prvky 4-rohovej korekcie lichobežníkového skreslenia a geometrického nastavenia
 • Projekcia 500-palcového obrazu na vzdialenosť 90 metrov pomocou objektívov na ultra veľké zobrazenie
 • Vyberte si niektorý zo 8 zameniteľných objektívov, vďaka ktorým dosiahnete maximálnu všestrannosť*
 • Široká škála možností vstupu vrátane 3G-SDI s vysokým rozlíšením
 • Trojročná záruka so službou zapožičania náhradného zariadenia**

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon LX-MU800Z

Skvelý nový zdroj svetla


Projektor LX-MU800Z s polovodičovým zdrojom svetla od spoločnosti Canon generuje mimoriadne ostrý obraz s jasnosťou 8 000 lúmenov a s rozlíšením WUXGA až do 1920 x 1200. Technológia spoločnosti Canon využívajúca laserovú diódu a fosforový zdroj svetla spôsobuje, že projektor dosahuje dlhšiu životnosť než projektory s tradičnými lampami, pretože vydrží až 20 000 hodín, čo zodpovedá 7 rokom, ak sa každý deň používa 8 hodín. Vďaka polovodičovému zdroju svetla s ochladzovaním kvapalinou môže byť projektor Canon LX-MU800Z spustený kažodenne po celý deň a náklady na jeho prevádzku aj tak dosiahnu len jednu desatinu nákladov na projektor s tradičnou ortuťovou lampou.

Výnimočné ovládanie pre aplikácie digitálnych nápisov


Ovládanie, flexibilita a možnosti na dosah. Projektor Canon LX-MU800Z je ideálnym riešením pre digitálne nápisy vďaka podpore pre úplné 360-stupňové projekčné mapovanie a zakrivenie obrazu pri projekcii na zakrivených povrchoch, ako aj vyspelým ovládacím prvkom na geometrické nastavovanie, 4-rohovej korekcii lichobežníkového skreslenia, 25-stupňovému otáčaniu obrazu bez zrezania a 50 % mechanickému posúvaniu obrazu. Jedinečné nástroje spoločnosti Canon na spájanie na okrajoch umožňujú rýchle a jednoduché zlučovanie susediacich obrázkov z viacerých projektorov a projektor je dokonca možné upevniť aj v orientácii na výšku (vyžaduje sa držiak).

8 zameniteľných objektívov


Využite výhody 8 zameniteľných bajonetových objektívov*, ktoré sú určené na takmer každý prípad použitia – od malého priblíženia (0,62 m – 10,4 m) až po ultra veľké priblíženie (až do 91 m) s veľkosťami obrazu od 40 do 500 palcov. Prepínanie medzi objektívmi je bezpečné a jednoduché: vstavaný softvér projektora LX-MU800Z má 8 prednastavených pamäťových slotov na nastavenie objektívu a bezpečnostná funkcia objektívu vypína zdroj osvetlenia, aby sa objektív dal vybrať.

Dych vyrážajúce obrázky


Vďaka spojeniu jednočipovej technológie DLP s výkonným laserovým zdrojom svetla projektor Canon LX-MU800Z využíva 4-segmentové, 3-farebné koliesko na vytvorenie toho najkvalitnejšieho obrazu a výraznú redukciu „dúhového efektu“, kým dynamický kontrast prináša sýtejšie odtiene čiernej, takže vzniká zážitok, ktorý vás uchváti. Široký 91,9 % rozsah farieb sRGB poskytuje celú paletu sýtych farieb a nastavenia jasu sa dajú meniť v prírastkoch po 1 % z hodnoty 20 % na 100 %, aby sa dosiahlo prispôsobenie podmienkam osvetlenia okolitého prostredia a aby sa upravil jas pri spájaní na okrajoch.

Rozšírené možnosti pripojenia a správy


Projektor Canon LX-MU800Z s priamym vstupom HDMI 1.4a, 15-kolíkovým konektorom D-sub, DVI-D, komponentom 5BNC, štandardným pripojením 3G-SDI na prenosy videa rýchlosťou 3 Gb/s a pripojením HDBaseT na prenos nekomprimovaného videa cez Ethernet je pripravený na zobrazovanie z celej škály médií a je ideálnym riešením na pôsobivé a stabilné projekčné mapovanie. Model LX-MU800Z poskytuje aj výstupné porty pre 15-kolíkové pripojenie D-sub a 3G-SDI, zatiaľ čo ovládacie systémy môžu využívať sériový port RS-232C, HDBaseT, sieť LAN a funkcie na správu sietí.

Trojročná záruka s poskytnutím náhradného riešenia na nasledujúci deň


Keďže model LX-MU800Z má zdroj svetla s dlhou výdržou a neobsahuje žiadne filtre, ktoré by bolo potrebné vymieňať, jeho údržba je jednoduchá. Trojročná rozšírená záruka spoločnosti Canon so službou zapožičania vám ponúka možnosť požičať si na nasledujúci deň** náhradný projektor, kým máte svoj projektor v servise, takže akékoľvek prestoje sa znižujú na minimum.

* Pomer projekcie musí byť uvedený na projekčnom objektíve.
** Nasledujúci deň znamená, že náhradné zariadenie vám podľa možností poskytneme nasledujúci deň odo dňa, kedy požiadate o opravu. Ak o opravu požiadate popoludní, cez víkend alebo v čase pracovného pokoja, náhradné zariadenie vám dodáme do dvoch dní. Na túto službu sa vzťahujú zmluvné podmienky v plnom znení a je dostupná len na niektorých územiach.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon LX-MU800Z, jeho funkciách a možnostiach využitia.

DLP

DLP

Full HD video reproduced in perfect detail

Video v rozlíšení Full HD s perfektnými detailmi

HDMI Port

Port HDMI

Supporting HD video, audio and control

Podpora obrazu vo vysokom rozlíšení, zvuku a ovládania

Industry standard control protocol

Štandardný protokol riadenia

Crestron

Crestron

3 Yr Extended warranty

3-ročná predĺžená záruka