Canon LX-MU700

LX-MU700

Tento inštalačný projektor s dvojitými lampami, rozlíšením WUXGA, jasom 7 500 lúmenov a možnosťou výberu zo 7 vymeniteľných objektívov ponúka neprekonateľnú kombináciu flexibility, spoľahlivosti a jasného, detailného obrazu.

LX-MU700

Výhody

  • Inštalačný projektor s panelom DLP™ s vysokým jasom a dvoma lampami
  • Natívne rozlíšenie WUXGA (1920 x 1200) s formátom 16:10
  • 7 500 lúmenov pre jasný obraz
  • Kontrastný pomer 2 100: 1 pre bohaté, hlboké odtiene čiernej
  • Ľahká optimalizácia jasu alebo kontrastu pomocou dvoch 6-farebných koliesok
  • Mimoriadna všestrannosť vďaka možnosti výberu zo 7 vymeniteľných objektívov
  • Rýchlo sa prispôsobí rôznym pracovným zaťaženiam vďaka motorizovanému posunu objektívu s pamäťou objektívu
  • Možnosť využitia vstupov zo širokej škály zdrojov vrátane rozhrania HDBaseT prostredníctvom kábla LAN
  • Horizontálna a vertikálna korekcia zošikmenia (+/–40°) zachováva geometriu obrazu
  • Jednoduchá a nízkonákladová údržba so životnosťou lampy až 6 000 hodín

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon LX-MU700

Jas a spoľahlivosť


Ak požadujete jasný a široký obraz v najrôznejších inštalačných prostrediach, rozhodnite sa pre projektor LX-MU700. Jeho dvojité lampy nielenže vytvárajú ohromujúci jas 7 500 lúmenov, a to aj vo veľkých miestnostiach alebo priestoroch s vysokým osvetlením, ale tiež zaručujú nadmernú spoľahlivosť. Vaša prezentácia, prednáška alebo projekcia sa nepreruší, ani keď zlyhá jedna lampa, takže vaše publikum nezostane nikdy sklamané.

Ostrý, presvedčivý obraz


Natívne rozlíšenie WUXGA (1920 x 1200) zaručuje ostrý obraz a plynulejšiu grafiku. Na rozdiel od LCD projektorov poskytuje panel DLP projektora LX-MU700 trvale ostrý obraz počas celej svojej životnosti, takže kvalita vašich projekcií sa po čase nezhorší. Kontrastný pomer 2 100:1 vytvára čisté farby a hlboké odtiene čiernej – čím vášmu publiku poskytne príjemnejší zážitok. Možnosť výberu z dvoch 6-farebných koliesok vám umožní jednoducho optimalizovať obraz z hľadiska jasu alebo kontrastu, vďaka čomu dosiahnete najlepšie výsledky pri každej činnosti a v každom prostredí.

Flexibilita vďaka rôznym objektívom


Vďaka možnosti výberu spomedzi 7 vysokokvalitných vymeniteľných objektívov Canon, od pevných krátkych objektívov až po objektívy s ultra dlhým zoomom, je jednoduché zvoliť ten správny pre požadovanú projekčnú vzdialenosť a prostredie. Či už používate jeden alebo viac objektívov, oceníte, ako si funkcia pamäte objektívu ihneď spomenie na vaše preferované nastavenia posunu, zaostrenia a zoomu. Ušetríte tým množstvo drahocenného času, ak projektor v rámci jedného priestoru využívate na rôzne účely, napríklad v prednáškovej sále, kde sa mení veľkosť publika.

Široké možnosti pripojenia


Projektor LX-MU700 umožňuje plne využiť súčasné inovatívne vysokokvalitné digitálne zdroje. Port HDBaseT dokáže prenášať signál obrazu vo vysokom rozlíšení, zvuku a ovládania prostredníctvom jedného kábla LAN na vzdialenosť až 100 m, čo dáva vašim inštalačným možnostiam nový rozmer flexibility. Okrem toho porty HDMI, DVI a Display, plus 5 konektorov BNC zaručujú kompatibilitu so širokou paletou digitálnych zdrojov na prehrávanie z obrazových aj počítačových zdrojov.

Dosiahnite s ľahkosťou dokonalé výsledky


Po zapnutí projektora funkcia Screen Trigger Output automaticky zníži premietaciu plochu a umiestni ju tak, aby zodpovedala premietanému formátu, čo vám pomôže udržať optimálnu kvalitu obrazu. Jednoduchosť nastavenia a obsluhy ďalej zvyšuje vertikálna korekcia zošikmenia +/–40 °, čím sa zabezpečuje presná geometria obrázkov takmer z každého uhla.

Jednoduchá, nízkonákladová údržba a prevádzka


Projektor LX-MU700 je uspôsobený pre prevádzku bez stresu: jeho lampy a filtre sa vymieňajú jednoducho bez nutnosti premiestňovať projektor z miesta jeho inštalácie – čím sa udržujú prestoje na absolútnom minime. Navyše, pri životnosti lampy až 6 000 hodín a hlučnosti 35 dBA v režime Eco (jedna lampa) prichádza projektor LX-MU700 s lákavým prísľubom úspornej prevádzky.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon LX-MU700, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Full HD video reproduced in perfect detail

Video v rozlíšení Full HD s perfektnými detailmi

HDMI Port

Port HDMI

Supporting HD video, audio and control

Podpora obrazu vo vysokom rozlíšení, zvuku a ovládania

DLP

DLP