Canon LX-MW500

LX-MW500

Tento poloinštalačný projektor s rozlíšením WXGA, jasom 5 000 lúmenov, kontrastným pomerom 3 750 : 1 sa dokonale hodí pre používateľov, ktorí požadujú jasný obraz vo vysokej kvalite prostredníctvom cenovo dostupného, všestranného zariadenia.

LX-MW500

Výhody

 • Poloinštalačný projektor s vysokým jasom ponúkajúci výnimočnú hodnotu za výhodnú cenu
 • Natívne rozlíšenie WXGA (1 280 x 800 pixelov) s pomerom strán 16:10
 • Technológia DLP™ vytvára vysoký kontrast a silné farby
 • 5 000 lúmenov poskytuje jasný obraz aj napriek kompaktnej veľkosti projektora
 • Kontrastným pomerom 3 750:1 sa dosahujú hlboké farby a verné odtiene čiernej
 • 2 porty HDMI (kompatibilné s rozhraním MHL) a sieťový port RJ-45 umožňujú maximálnu flexibilitu
 • Objektív s 1,6x manuálnym zoomom je umiestnený v strede, čo uľahčuje umiestňovanie pri inštalácii
 • 4-bodová korekcia zošikmenia (+/–30°) s ľahkosťou zachová geometriu obrazu
 • 6-osová úprava farieb pomáha dosiahnuť ohromujúce výsledky pri širokej škále obrazových materiálov
 • Až 2 500 hodín životnosti lampy plus rozšírená 3-ročná záruka
 • 10 W reproduktor so zvukovým výstupom poskytuje kompletné audiovizuálne inštalačné riešenie

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon LX-MW500

Živý, precízny obraz


Natívne rozlíšenie WXGA (1280 x 800) projektora LX-MW500 poskytuje ostrejší obraz, plynulejšiu grafiku a čitateľnejší text. Rozlíšenie WXGA je ideálne pre počítačové aj obrazové zdroje a zvlášť je vhodné pre moderné širokouhlé notebooky. Panel DLP maximalizuje jas a jemné detaily a zároveň minimalizuje skreslenie, ako je napríklad efekt mriežkovania, ktorý sa často vyskytuje u tradičných LCD projektorov.

Jasné farby, verné detaily


Model LX-MW500, ktorý ponúka na taký kompaktný projektor nezvyčajne vysoký jas 5 000 lúmenov, poskytuje viditeľne jasnejší obraz v stredne veľkých prostrediach, ako sú prednáškové sály, schôdzové a zasadacie miestnosti. Kontrastným pomerom 3 750:1 sa dosahujú čisté farby a hlbšie odtiene čiernej pre výnimočný zážitok zo sledovania, zatiaľ čo presnosť farieb zvyšuje nový algoritmus Brilliant Colour™, ktorý zaručuje verné zobrazenie vášho zdrojového materiálu.

Flexibilné možnosti pripojenia


Projektor LX-MW500 je vybavený 2 portmi HDMI, portom HDBaseT a sieťovým portom RJ-45, čo zaručuje kompatibilitu so širokou škálou digitálnych obrazových, počítačových aj mobilných zdrojov. Port HDBaseT umožňuje prenos signálu obrazu vo vysokom rozlíšení, zvuku a ovládania¹ prostredníctvom jedného kábla LAN na vzdialenosť až 100 m, čo pridáva vašim systémovým konfiguráciám a inštalačným možnostiam na komforte a flexibilite. Jeden z dvoch vstupov HDMI projektora je kompatibilný s rozhraním MHL, čo umožňuje pripojenie tabletu alebo inteligentného telefónu podporujúceho funkciu MHL pomocou komerčne dostupného kábla MHL.

Dosiahnite s ľahkosťou dokonalé výsledky


Projektor LX-MW500 vybavený centrálne umiestneným objektívom s 1,6x manuálnym zoomom sa zvlášť ľahko nastavuje vďaka 4-bodovej korekcii zošikmenia. Okrem štandardného vertikálneho a horizontálneho prispôsobenia (+/–30 %) projektor umožňuje aj nezávislé bodové prispôsobenie, vďaka ktorému môžete bez námahy dosiahnuť geometricky presný obraz – a to aj prípade použitia projektora pod zdvihnutým uhlom alebo mimo svojej osi. 6-osová úprava farieb, 5 režimov obrazu a 2 používateľmi definovateľné režimy pomáhajú zabezpečiť, aby vaše publikum videlo premietané médiá presne v podobe, aká pre ne bola zamýšľaná.

Kompaktná konštrukcia a jednoduchá, nízkonákladová prevádzka


Projektor LX-MW500 zahŕňa bezplatnú 3-ročnú záruku na lampu, v rámci ktorej sa v prípade zlyhania lampy poskytujú až 3 náhradné lampy². V záujme absolútnej istoty ponúkame v rámci rozšírenej záruky službu poskytnutia náhrady, na základe ktorej vám bude v mimoriadne nepravdepodobnom prípade poruchy projektora poskytnuté náhradné zariadenie, ktoré môžete používať, kým sa vaše zariadenie opraví. Lampy projektora LX-MW500 sa vymieňajú jednoducho bez nutnosti premiestňovať projektor z miesta jeho inštalácie, pričom životnosť lampy dosahuje až 2 500 hodín. Vďaka 10 W reproduktoru so zvukovým výstupom projektor LX-MW500 naplní všetky požiadavky na vizuálne aj obrazové využitie.

¹ V pohotovostnom režime sa pokyn na zapnutie napájania neakceptuje ako ovládací pokyn cez rozhranie HDBaseT.
² Vyžaduje si registráciu produktu.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon LX-MW500, jeho funkciách a možnostiach využitia.

HD Ready

Podpora rozhrania HD

HDMI Port

Port HDMI

Supporting HD video, audio and control

Podpora obrazu vo vysokom rozlíšení, zvuku a ovládania¹

MHL

Priamy vstup zo zariadení MHL

Industry standard control protocol

Štandardný protokol riadenia

Crestron

Crestron