Canon LV-WX300UST

LV-WX300UST

Projektor LV-WX300UST je kompaktný, prenosný, ľahko sa nastavuje a vyznačuje sa mimoriadne krátkou vzdialenosťou projekcie a natívnym rozlíšením WXGA. Preto je ideálny na projekciu jasného a zreteľného širokouhlého obrazu v malých zasadacích miestnostiach a triedach.

Výhody

  • Kompaktný a prenosný projektor s mimoriadne krátkou vzdialenosťou projekcie a hmotnosťou len 5 kg
  • Ľahko premietajte jasný a zreteľný 100” obraz zo vzdialenosti len 445 mm
  • Panel DLP s natívnym rozlíšením WXGA (1 280 x 800 pixelov) a pomerom strán 16 : 10
  • Vychutnajte si živý obraz s jasom 3 000 lúmenov a kontrastným pomerom 7 500 : 1
  • Vertikálna korekcia zošikmenia +/-40°
  • Životnosť lampy až 8 000 hodín a hlučnosť len 29 dBA v režime Eco
  • 6-osové nastavenie farby a rozšírené ladenie farby plátna
  • 2 porty HDMI a sieťový port RJ-45
  • 2 zabudované 10 W reproduktory

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon LV-WX300UST

Kompaktný a prenosný projektor s mimoriadne krátkou vzdialenosťou projekcie


Projektor LV-WX300UST s mimoriadne krátkou vzdialenosťou projekcie ponúka veľké rozmery premietaného obrazu dokonca aj na miestach s obmedzeným priestorom. Premieta ostrý a zreteľný 100-palcový obraz z projekčnej vzdialenosti len 44,5 cm. Pri inštalácii na stenu nedochádza k oslepovaniu prezentujúcich osôb, minimalizuje sa oblasť, ktorú môže zakryť telo prezentujúcej osoby a eliminujú sa tiene na premietanom obraze. Vďaka kompaktným vonkajším rozmerom 287 x 122,6 x 374,5 mm a hmotnosti len 5 kg je dostatočne malý a ľahký na jednoduché prenášanie medzi rôznymi miestami. Vďaka tomu je ideálny na obchodné a vzdelávacie využitie, pri ktorom je potrebné zabezpečiť projekciu vo viacerých malých miestnostiach alebo triedach vo firme alebo škole.

Výnimočne živá kvalita obrazu


Projektor LV-WX300UST premieta jasný, ostrý a verný obraz vďaka technológii DLP s natívnym rozlíšením WXGA (1 280 x 800 pixelov), jasom 3 000 lúmenov a kontrastným pomerom 7500 : 1. Premietané farby sú silné a živé s hlbokými čiernymi odtieňmi. Text sa jednoduchšie číta, grafika vyzerá plynulejšie a nedochádza k efektu „mriežkovania“, ktorý vzniká pri použití tradičných projektorov LCD. Vďaka pomeru strán 16 : 10 je ideálny pre moderné notebooky so širokouhlou obrazovkou.

Jednoduché nastavovanie


Pomocou vertikálnej korekcie zošikmenia (+/-40 stupňov) môžete nastaviť bezchybnú geometriu obrazu aj v stiesnených priestoroch. Pokročilé 6-osové nastavenie farby a ladenie farby plátna umožňuje získať jasný premietaný obsah na akýkoľvek farebný povrch, aj keď nemáte k dispozícii biele projekčné plátno.

Univerzálne možnosti pripojenia


Vďaka širokému výberu vstupov projektora LV-WX300UST môžete premietať fotografie a videá z najrôznejších zdrojov. Obsahuje dva porty HDMI™ na premietanie jasného a ostrého obrazu z rôznych zdrojov digitálneho videa alebo počítačov. Zabudovaný sieťový port RJ-45 umožňuje vzdialené monitorovanie a ovládanie a podporuje štandard „Crestron Connected™“. Dodajte prezentáciám zvuk vo vysokej kvalite pomocou dvoch vstavaných 10 W reproduktorov.

Úsporná prevádzka a jednoduchá údržba


Prevádzka projektora LV-WX300UST je úsporná vďaka životnosti lampy 5 000 hodín, ktorú úsporný režim Eco predĺži až na 8 000 hodín. Režim Eco tiež znižuje spotrebu energie len na 270 W a hlučnosť ventilátora na 29 dBA pre tichšie prostredie. Údržba je jednoduchá vďaka rýchlej a ľahkej výmene lampy.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon LV-WX300UST, jeho funkciách a možnostiach využitia.

DLP

DLP

Crestron

Crestron

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Štandardný protokol riadenia