Canon LV-X300ST

LV-X300ST

Vychutnajte si živý obraz s klasickým pomerom strán 4 : 3 s kompaktným projektorom na premietanie na krátku vzdialenosť. Vďaka pomeru projekcie len 0,61 : 1, základnému rozlíšeniu XGA a vstupu HDMI ide o flexibilnú voľbu pre zákazníkov, ktorým záleží na dobrej prenosnosti a jednoduchom nastavovaní.

Výhody

  • Premietajte presný obraz v klasickom rozlíšení XGA (1 024 x 768 pixelov)
  • Vychutnajte si živý obraz s jasom 3 000 lúmenov a kontrastným pomerom 2 300 : 1
  • Pomer projekcie 0,61 : 1 – premietajte veľký obraz na krátku vzdialenosť
  • Vysokokvalitný 1,0x fixný projekčný objektív na premietanie na krátku vzdialenosť
  • Kompaktný a ľahký – len 2,8 kg
  • Vertikálna korekcia zošikmenia -18° / +12°
  • Životnosť lampy 4 000 h (6 000 h v režime Eco)
  • Port HDMI™ a 2 porty VGA
  • Sieťový port RJ-45 na diaľkové monitorovanie a ovládanie
  • Vstavaný reproduktor s výkonom 10 W

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon LV-X300ST

Jasný, ostrý a verný obraz


Projektor LV-X300ST je skvelou voľbou pre zákazníkov, ktorí hľadajú vysokokvalitný projektor na premietanie na krátku vzdialenosť, s jasným obrazom a za nízku cenu. Vďaka klasickému pomeru strán 4 : 3 a rozlíšeniu XGA (1 024 x 768 pixelov), jasu 3 000 lúmenov a kontrastnému pomeru 2 300 : 1 prináša technológia DLP projektora ostrý a presný obraz. Pomer projekcie 0,61 : 1 výrazne znižuje vzdialenosť premietania projektora v porovnaní s bežnými projektormi a robí z neho ideálnu pomôcku do malej zasadacej miestnosti alebo triedy.

Pohodlná preprava


Projektor LV-X300ST váži len 2,8 kg, takže je dostatočne ľahký na prenášanie. Preto predstavuje skvelú voľbu pre podniky a vzdelávacie zariadenia, kde je potrebné projektor používať v rôznych miestnostiach, budovách a kanceláriách vrátane malých miestností.

Jednoduché nastavenie


Pomocou vertikálnej korekcie zošikmenia (-18/+12 stupňov) nastavte bezchybnú geometriu obrazu aj v stiesnených priestoroch. Pri premietaní v prostredí bez plátna môžete využiť funkciu korekcie farby obrazu, ktorá vám pomôže dosiahnuť dokonalé výsledky farby obrazu pri premietaní na farebné steny. Publikum tak bude môcť sledovať dostatočne čistý obraz v prirodzených farbách aj bez použitia plátna.

Znižujte náklady, nie kvalitu


Celkové náklady na vlastníctvo projektora LV-X300ST sú nízke vďaka životnosti lampy až 4 000 hodín, ktorú je možné predĺžiť až na 6 000 hodín pomocou úsporného režimu Eco. Režim Eco navyše znižuje spotrebu energie len na 270 W. V pohotovostnom režime má projektor spotrebu menej ako 1 W (pri vypnutej sieti LAN). Režim Eco zároveň umožňuje vytvoriť tiché prostredie bez rušenia, keďže znižuje hluk ventilátora len na 29 dBA. A čo je najlepšie, nemusíte čistiť ani vymieňať žiadne vzduchové filtre.

Univerzálne možnosti pripojenia


Vďaka širokému výberu vstupov projektora LV-X300ST môžete bez problémov premietať fotografie a videá z najrôznejších zdrojov. Pomocou portu HDMI™ môžete premietať jasné a ostré obrázky z najmodernejších digitálnych zdrojov vrátane prehrávačov diskov Blu-ray a prenosných počítačov. Vďaka portom VGA môžete projektor pripojiť aj k starším počítačom. Projektor LV-X300ST je možné monitorovať a ovládať na diaľku pomocou portu RJ-45. Podporuje tiež štandard Crestron Connected™. Dodajte prezentáciám zvuk vo vysokej kvalite pomocou vstavaného 10 W.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon LV-X300ST, jeho funkciách a možnostiach využitia.

DLP

DLP

Crestron

Crestron

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Štandardný protokol riadenia