Canon LV-X300

LV-X300

Premietajte jasné a detailné obrázky s klasickým pomerom strán 4:3 pomocou projektora LV-X300 od spoločnosti Canon. Tento spoľahlivý a tichý projektor má rozlíšenie XGA, vstup HDMI a kompaktné rozmery.

Výhody

  • Vychutnajte si presný a verný obraz v klasickom rozlíšení XGA (1 024 x 768 pixelov)
  • Premietajte jasný a živý obraz s jasom 3 000 lúmenov a kontrastným pomerom 2 300 : 1
  • Objektív s 1,1x zoomom zvyšuje flexibilitu umiestnenia projektora
  • Kompaktný a ľahký – len 2,5 kg
  • Vertikálna korekcia zošikmenia
  • Životnosť lampy 5 000 h (6 000 v režime Eco)
  • Port HDMI™ a 2 porty VGA
  • Sieťový port RJ-45 na diaľkové monitorovanie a ovládanie
  • Vstavaný reproduktor s výkonom 10 W

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon LV-X300

Jasný, ostrý a verný obraz


Zákazníci, ktorí hľadajú prenosný projektor s vysokou kvalitou za rozumnú cenu, budú projektorom LV-X300 nadšení. Vďaka základnému rozlíšeniu XGA (1 024 x 768 pixelov), jasu 3 000 lúmenov a kontrastnému pomeru 2 300:1 prináša technológia DLP projektora ostrý a presný obraz. Projektor LV-X300 disponuje objektívom s 1,1x zoomom, ktorý je praktický najmä v menších priestoroch, napríklad zasadacích miestnostiach, a rozširuje tak možnosti umiestnenia projektora.

Pohodlná preprava


Vďaka hmotnosti 2,5 kg je projektor LV-X300 dostatočne ľahký na prenášanie. Preto predstavuje skvelú voľbu pre podniky a vzdelávacie inštitúcie, kde je potrebné projektor premiestňovať z jednej miestnosti do druhej, a to aj medzi jednotlivými budovami alebo kanceláriami.

Jednoduché nastavovanie


Pomocou vertikálnej korekcie zošikmenia (+/-30 stupňov) môžete nastaviť bezchybnú geometriu obrazu aj v stiesnených priestoroch. Pri premietaní v prostredí bez plátna môžete využiť funkciu korekcie farby obrazu, ktorá vám pomôže dosiahnuť dokonalé výsledky. Umožňuje totiž kompenzovať farby obrazu pri premietaní na farebné steny – takže premietaný obraz bude dostatočne čistý a v prirodzených farbách aj bez použitia plátna.

Znižujte náklady, nie kvalitu


Celkové náklady na vlastníctvo projektora LV-X300 sú nízke vďaka životnosti lampy až 5 000 hodín, ktorú je možné predĺžiť až na 6 000 hodín pomocou úsporného režimu Eco. Režim Eco navyše znižuje spotrebu energie len na 275 W. V pohotovostnom režime má projektor spotrebu menej ako 1 W (pri vypnutej sieti LAN). Režim Eco zároveň umožňuje vytvoriť tiché prostredie bez rušenia, keďže znižuje hluk ventilátora len na 29 dBA.

Univerzálne možnosti pripojenia


Vďaka širokému výberu vstupov projektora LV-X300 môžete premietať fotografie a videá z najrôznejších zdrojov. Pomocou portu HDMI™ môžete premietať jasné a ostré obrázky z najmodernejších digitálnych zdrojov vrátane prehrávačov diskov Blu-ray a prenosných počítačov. Alebo bez problémov využite jeden z dvoch portov VGA. Projektor LV-WX300 je možné monitorovať a ovládať na diaľku pomocou portu RJ-45. Podporuje tiež štandard Crestron Connected™. Dodajte prezentáciám zvuk vo vysokej kvalite pomocou vstavaného 10 W.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon LV-X300, jeho funkciách a možnostiach využitia.

DLP

DLP

Crestron

Crestron

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Štandardný protokol riadenia