Canon LV-WX300ST

LV-WX300ST

Premietajte živé širokouhlé obrázky na krátku vzdialenosť pomocou projektora LV-WX300ST. Tento kompaktný projektor na premietanie na krátku vzdialenosť ponúka rozlíšenie WXGA, vstup HDMI a jednoduché nastavovanie, takže je zárukou dokonalej flexibility.

Výhody

  • Prináša jasný širokouhlý obraz so základným rozlíšením WXGA (1 280 x 800 pixelov)
  • Vychutnajte si živý obraz s jasom 3 000 lúmenov a kontrastným pomerom 2 300 : 1
  • Premietajte väčšie obrázky z kratšej vzdialenosti vďaka pomeru projekcie 0,49 : 1
  • Vysokokvalitný 1,0x fixný projekčný objektív na premietanie na krátku vzdialenosť
  • Kompaktný a ľahký – len 2,8 kg
  • Vertikálna korekcia zošikmenia -18° / +12°
  • Životnosť lampy 4 000 h (6 000 h v režime Eco)
  • Port HDMI™ a 2 porty VGA
  • Sieťový port RJ-45 na diaľkové monitorovanie a ovládanie
  • Vstavaný reproduktor s výkonom 10 W

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon LV-WX300ST

Jasný, ostrý a verný obraz


Projektor LV-WX300ST je skvelou voľbou pre zákazníkov, ktorí hľadajú vysokokvalitný projektor na premietanie na krátku vzdialenosť s jasným obrazom za nízku cenu. Vďaka základnému širokouhlému rozlíšeniu WXGA (1 280 x 800 pixelov), jasu 3 000 lúmenov a kontrastnému pomeru 2 300 : 1 poskytuje technológia DLP projektora ostrý a presný obraz. Pomer projekcie 0,49 : 1 poskytuje množstvo nových možností inštalácie, keďže dramaticky skracuje potrebnú vzdialenosť medzi projektorom a plátnom. Nastavenie sa stáva jednoduchším, projektor neoslepuje prezentujúcu osobu a jednoducho sa vyhnete aj tieneniu obrazu.

Pohodlná preprava


Projektor LV-WX300ST má hmotnosť len 2,8 kg, takže je dostatočne ľahký na prenášanie. Preto predstavuje skvelú voľbu pre podniky a vzdelávacie zariadenia, kde je potrebné projektor používať v rôznych miestnostiach, budovách a kanceláriách. Možnosť premietania na krátku vzdialenosť je ideálna v stiesnených alebo preplnených priestoroch, kde často býva problém s umiestneným bežného projektora.

Jednoduché nastavovanie


Pomocou vertikálnej korekcie zošikmenia (-18/+12 stupňov) zabezpečte bezchybnú geometriu obrazu aj v stiesnených priestoroch. Pri premietaní v prostredí bez plátna môžete využiť funkciu korekcie farby obrazu, ktorá vám pomôže dosiahnuť dokonalé výsledky. Umožňuje totiž kompenzovať farby obrazu pri premietaní na farebné steny, takže publikum bude môcť sledovať dostatočne čistý obraz v prirodzených farbách aj bez použitia plátna.

Znižujte náklady, nie kvalitu


Celkové náklady na vlastníctvo projektora LV-WX300ST sú nízke vďaka životnosti lampy až 4 000 hodín, ktorú je možné predĺžiť až na 6 000 hodín pomocou úsporného režimu Eco. Režim Eco navyše znižuje spotrebu energie len na 270 W. V pohotovostnom režime má projektor spotrebu menej ako 1 W (pri vypnutej sieti LAN). Režim Eco zároveň umožňuje vytvoriť tiché prostredie bez rušenia, keďže znižuje hluk ventilátora len na 29 dBA. Okrem toho nemusíte čistiť ani vymieňať žiadne vzduchové filtre, čo údržbu projektora ešte zjednodušuje.

Univerzálne možnosti pripojenia


Vďaka širokému výberu vstupov projektora LV-WX300ST môžete premietať fotografie a videá z najrôznejších zdrojov. Pomocou vstupného portu HDMI™ môžete premietať jasné a ostré obrázky z najmodernejších digitálnych zdrojov vrátane prehrávačov diskov Blu-ray a prenosných počítačov alebo môžete na pripojenie využiť jeden z dvoch portov VGA. Projektor LV-WX300ST je možné monitorovať a ovládať na diaľku pomocou portu RJ-45. Podporuje tiež štandard Crestron Connected™. Dodajte prezentáciám zvuk vo vysokej kvalite pomocou vstavaného 10 W.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon LV-WX300ST, jeho funkciách a možnostiach využitia.

DLP

DLP

Crestron

Crestron

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Štandardný protokol riadenia