Canon LV-S300

LV-S300

Predstavujeme obraz v kvalite značky Canon za úplne novú cenu – cenovo dostupný prenosný projektor LV-S300 ponúka jasný a čistý obraz v rozlíšení SVGA. Vďaka dlhej životnosti lampy a nízkym nákladom na údržbu dokonca zníži vaše výdavky.

Výhody

  • Premietajte jasný obraz v rozlíšení SVGA (800 x 600 pixelov)
  • Jas 3 000 lúmenov a kontrastný pomer 2 300 : 1 sú zárukou jasného a živého obrazu
  • Objektív s 1,1x zoomom zvyšuje flexibilitu umiestnenia projektora
  • Funkcia priameho vypnutia napájania odstraňuje nutnosť čakania po vypnutí
  • Kompaktný a ľahký – len 2,5 kg
  • Vertikálna korekcia zošikmenia
  • Životnosť lampy 5 000 h (6 000 v režime Eco)
  • 2 porty VGA
  • Vstavaný reproduktor s výkonom 2 W

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon LV-S300

Jasný, ostrý a verný obraz


Zákazníci s nízkym rozpočtom, ktorí potrebujú prenosný a vysokokvalitný projektor s jasným obrazom za výnimočne nízku cenu, budú projektorom LV-S300 nadšení. Vďaka základnému rozlíšeniu SVGA (800 x 600 pixelov) zaručí projektor LV-S300 jasný obraz pre publikum v zasadacej miestnosti alebo triede. Tento kompaktný projektor ponúka až prekvapivo vysokú mieru jasu 3 000 lúmenov, kontrastný pomer 2 300 : 1 a technológia DLP je zárukou ostrého a presného obrazu. Projektor disponuje objektívom s 1,1x zoomom, ktorý je praktický najmä v menších priestoroch, napríklad zasadacích miestnostiach, a rozširuje tak možnosti umiestnenia projektora.

Pohodlná preprava


Vďaka hmotnosti 2,5 kg je projektor LV-S300 dostatočne ľahký na prenášanie. Preto predstavuje skvelú voľbu pre podniky a školy, ktoré hľadajú projektor za výhodnú cenu, ktorý by bolo možné prenášať do rôznych miestností a prostredí. Funkcia priameho vypnutia napájania vám umožní vytiahnuť napájací kábel ihneď po vypnutí projektora, ktorý môžete prenášať bez čakania na to, kým vychladne.

Jednoduché nastavovanie


Pomocou vertikálnej korekcie zošikmenia (+/-30 stupňov) môžete nastaviť bezchybnú geometriu obrazu aj v stiesnených priestoroch. Pri premietaní v prostredí bez plátna môžete využiť funkciu korekcie farby obrazu, ktorá vám pomôže dosiahnuť dokonalé výsledky. Umožňuje totiž kompenzovať farby obrazu pri premietaní na farebné steny – takže premietaný obraz bude dostatočne čistý a v prirodzených farbách aj bez použitia plátna.

Znižujte náklady, nie kvalitu


Okrem nízkej nákupnej ceny vám projektor LV-S300 zníži aj náklady na vlastníctvo, napríklad vďaka životnosti lampy až 5 000 hodín, ktorú je možné pomocou úsporného režimu Eco predlžiť až na 6 000 hodín. Režim Eco navyše znižuje spotrebu energie len na 275 W. V pohotovostnom režime má projektor spotrebu nižšiu ako 1 W. Režim Eco zároveň umožňuje vytvoriť tiché prostredie bez rušenia, keďže znižuje hluk ventilátora len na 29 dBA.

Univerzálne možnosti pripojenia


Vďaka širokému výberu vstupov projektora LV-S300 vrátane dvoch portov VGA môžete premietať fotografie a videá z najrôznejších zdrojov. Dodajte prezentáciám vysokokvalitný zvuk vďaka vstavanému reproduktoru s výkonom 2 W.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon LV-S300, jeho funkciách a možnostiach využitia.

DLP

DLP