Canon LV-8235 UST

LV-8235 UST

Univerzálny model LV-8235 UST s ultrakrátkym zaostrením, podporou 3D a základným rozlíšením WXGA prináša veľký obraz z krátkej projekčnej vzdialenosti, ideálny do podnikového či vzdelávacieho prostredia.

Výhody

  • Ultrakrátka projekcia prináša veľký obraz z krátkej vzdialenosti
  • Základné rozlíšenie WXGA
  • 2500 lúmenov
  • Kontrastný pomer 2000:1
  • Flexibilná inštalácia
  • Automatické nastavenie
  • 3D projekcia
  • Vstavaný reproduktor s výkonom 10 W
  • Vstup HDMI a sieťový port RJ-45
  • Ľahká údržba

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon LV-8235 UST

Najlepší projektor s krátkym zaostrením


Model LV-8235 UST ponúka projekciu na veľkú obrazovku, aj keď máte k dispozícii len obmedzený priestor. Tento kompaktný projektor premietne 80" obraz z projekčnej vzdialenosti 32 cm (inštalačná vzdialenosť len 2,4 cm). Vďaka svojmu základnému rozlíšeniu WXGA (1280 x 800) a pomeru strán 16:10 je ideálny pre moderné notebooky so širokou obrazovkou. Tento projektor je výborný do tried a zasadacích miestností – prednášajúci nebudú oslepení a na premietaný obraz nebudú dopadať tiene.

Vysokokvalitné flexibilné zobrazovanie


Predstavujeme Vám neuveriteľne univerzálny výkon, 2 500 lúmenov, ktoré zaistia jasné a zreteľné obrázky, a hlboké odtiene čiernej vďaka pôsobivému kontrastu 2000:1. Flexibilná inštalácia prináša množstvo možností umiestnenia v triedach, kanceláriách a obchodných priestoroch. Môžete ho umiestniť na strop alebo na stôl pri bežnom premietaní na stenu počas prednášok alebo stretnutí. Spätná projekcia je ideálna na upútavky vo výkladoch, reštauráciách, múzeách a inde. Projekcia spod stola premení dosku stola alebo podlahu na šikovné premietacie plátno.

Úžasné 3D z blízka


Vďaka technológii ultrakrátkeho zaostrovania projektor LV-8235 UST premieta 3D obraz na veľkú obrazovku aj v obmedzenom priestore. Pokročilá technológia zobrazovania umožňuje reprodukovať prirodzené farby aj pri premietaní na tabuľu alebo farebnú stenu. Výsledkom sú fantastické prezentácie pre návštevníkov vzdelávacích či obchodných centier, podujatí a výstav. Projektor LV-8235 UST využíva metódu sekvenčného zobrazovania snímok, ktorá pri vysokej rýchlosti prepína medzi obrazom pre ľavé a pravé oko. Na sledovanie zobrazenia v 3D sa vyžadujú okuliare s aktívnou uzávierkou.

Výnimočný zvuk a obraz


Zabudovaný 10 W reproduktor spríjemní zážitok, obohatí prezentácie kvalitným zvukom, a to aj v priestoroch bez zvukového systému. Model LV-8235 UST premieta aj zreteľné obrázky z digitálnych zdrojov prostredníctvom vstupu HDMI.

Jednoduchá a hospodárna údržba


Vďaka lampe s dlhou životnosťou, až 3 000 hodín (v režime Eco), a odolnému vzduchovému filtru so životnosťou až 4 000 hodín (v režime Eco) je prevádzka a údržba projektora LV-8235 UST veľmi ekonomická a jednoduchá. Zabudovaný sieťový port RJ-45 umožňuje aj diaľkové sledovanie a ovládanie projektora.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon LV-8235 UST, jeho funkciách a možnostiach využitia.

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Štandardný protokol riadenia

Sériové príkazy

Prevezmite sériové príkazy, ktoré sú potrebné na nastavenie diaľkového ovládania modelu LV-8235 UST

LV-8235 UST Basic [PDF, 204KB]

LV-8235 UST Extended [PDF, 382KB]