LV-7490

Projektor LV-7490 s 4000 lúmenmi je najjasnejší projektor v extrémne prenosnom rade. Základné rozlíšenie XGA poskytuje zreteľné a ostré snímky, zatiaľ čo vstavaný 10 W reproduktor ponúka výkonný výstup zvuku.

Výhody

  • Základné rozlíšenie XGA
  • 4000 lúmenov
  • Kontrastný pomer 2000:1
  • Objektív Canon s 1,2 x transfokáciou
  • Automatická korekcia lichobežníkového skreslenia
  • Vstavaný reproduktor s výkonom 10 W
  • Predĺžená životnosť lampy: až 5000 hodín
  • Ekologická prevádzka: spotreba v pohotovostnom režime pod úrovňou 1 W (ak je odpojená sieť)
  • 29 dBA v Eco režime
  • Sieťový port RJ-45

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon LV-7490

Jagavý jas


Kompaktný projektor LV-7490 je najsvetlejší a najprenosnejší projektor v rade LV. Natívne rozlíšenie XGA (1024×768) ponúka dokonalú ostrosť obrazu dokonca aj v prostredí s intenzívnym neregulovaným osvetlením, zatiaľ čo kontrastný pomer 2000:1 s funkciou regulácie lampy zabezpečuje bohatú čiernu a verné farby pri ľubovoľnom zdrojovom materiáli. Ponúka optimálnu kombináciu funkcií vhodnú pre používateľov zo vzdelávacieho a podnikového prostredia, ktorí potrebujú ostrú, jasnú a pútavú projekciu najmä vo väčších priestoroch.

Objektívy zamerané na kvalitu


Ako by sa dalo očakávať od popredného svetového výrobcu objektívov, model Canon LV-7490 je vybavený vysokokvalitným širokouhlým objektívom s 1,2x transfokáciou, ktorý sa vyznačuje zreteľnou a presnou projekciou - dokonca aj v stiesnených priestoroch. Ak hľadáte prenosný projektor schopný dosahovania špičkových výsledkov v rôznych prostrediach, zaručene oceníte schopnosť modelu LV-7490 premietať rozmerný obraz na krátku vzdialenosť.

Flexibilný a univerzálny výkon


Sortiment praktických a dômyselných funkcií umožňuje s projektorom LV-7490 rýchlo a ľahko dosahovať úžasné výsledky – bez ohľadu na zadanú úlohu a jej okolnosti. Automatické vyhľadávanie vstupu a automatická korekcia lichobežníkového tvaru v hodnote ± 20 % vám umožňuje pripraviť a zahájiť prezentáciu za niekoľko okamihov, zatiaľ čo 10 W reproduktor ponúka mohutný zvuk vhodný do učebných priestorov.

Všetky správne konektory


Sieťový port RJ-45 vám umožňuje projektor LV-7490 monitorovať a ovládať na diaľku – ideálne riešenie pre „plug-and-play“ integráciu s dnešnými rozšírenými a populárnymi riadiacimi systémami v miestnosti. V záujme ďalšieho prehĺbenia flexibility projektor LV-7490 ponúka tri zvukové vstupy a konektor zvukového výstupu na pripojenie externého zosilňovača zvuku. Zdroje SCART RGB je možné pripojiť prostredníctvom prepojovacieho kábla (dostupný samostatne).

S dôrazom na ekológiu


Dlhodobá environmentálna orientácia spoločnosti Canon je ihneď evidentná pri pohľade na dizajn projektora LV-7490. „Ekologické“ funkcie ako 5 000 hodinová životnosť žiarovky, 5 500 hodinová životnosť filtra a spotreba pod úrovňou 1 W v režime Eco (s vypnutou sieťou) vám pomáha znižovať nielen uhlíkovú stopu, alebo aj náklady na energie.

Hospodárne vlastníctvo i údržba


Cenovo atraktívny projektor LV-7490 obsahuje diely umožňujúce používateľskú výmenu, vďaka čomu sa cykly údržby a náklady na servis udržiavajú na minime. Jeho trojvrstvový hybridný vzduchový filter vydrží viac ako tri a pol krát dlhšie ako jednovrstvové elektrostatické verzie, zatiaľ čo jednoduchá výmena žiarovky cez vrchný kryt projektora je zárukou toho, že nebudete musieť na realizáciu tohto úkonu najímať servisného technika, čo povedie k nižším nákladom na vlastníctvo zariadenia.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon LV-7490, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Industry standard control protocol

Štandardný protokol riadenia

Sériové príkazy

Prevezmite sériové príkazy, ktoré sú potrebné na nastavenie diaľkového ovládania modelu LV-7490

LV-7490 Basic [PDF, 253KB]

LV-7490 Extended [PDF, 393KB]