Canon LV-7297A

LV-7297A

Projektor LV-7297A ponúka rozlíšenie XGA, jas 2 600 lúmenov, konektor HDMI™ a zvuk s výkonom 10 W. Je ideálny pre podnikové a vzdelávacie priestory, kde sa vyžaduje excelentný výkon, jednoduché nastavenie a nižšie prevádzkové náklady.

Výhody

  • Základné rozlíšenie XGA
  • 2600 lúmenov
  • Kontrastný pomer 2000:1
  • Objektív Canon s 1,2 x zoomom
  • Automatické nastavenie
  • Vstup HDMI™ a sieťový port RJ-45
  • Vstavaný reproduktor s výkonom 10 W
  • Predĺžená životnosť lampy: až 6 000 hodín
  • Ekologické funkcie: spotreba energie menšia ako 1 W v pohotovostnom režime (s vypnutou sieťou)
  • 29 dBA v režime Eco

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon LV-7297A

Jasná a zreteľná projekcia


Rozlíšenie XGA (1 024 x 768 pixelov) zaisťuje ostrý a zreteľný obraz. Vďaka jasu 2 600 lúmenov poskytuje projektor LV-7297A série Advance Portable brilantný obraz aj v presvetlených priestoroch, čím je ideálnym riešením na projekciu v presvetlených miestnostiach v školách, laboratóriách a sálach.

Živý detailný obraz


Automatická clona sa automaticky upravuje podľa meniacich sa svetelných podmienok na dosiahnutie obrazu vysokej kvality bez ohľadu na prostredie. Vysoký kontrastný pomer 2 000:1 zaručuje projekciu hlbokých odtieňov čiernej a živých farieb. Projekčný objektív Canon s 1,2x zoomom produkuje skvelé výsledky takmer za každých okolností.

Jednoduché nastavenie a používanie


Nastavenie projektora LV-7297A je jednoduché aj pre neskúsených používateľov. Medzi automatické funkcie patrí automatické vyhľadávanie vstupu, ktoré identifikuje akýkoľvek pripojený vstupný signál a podľa neho upraví nastavenia. Funkcia automatickej korekcie zošikmenia automaticky upraví akékoľvek skreslenie obrazu spôsobené nesprávnym umiestnením projektora s ohľadom na premietaciu plochu.

Pripojenia zvuku


Interný reproduktor s výkonom 10 W prehráva zvuk, ak nie sú k dispozícii žiadne externé reproduktory. Ako alternatívu je možné použiť výstup na pripojenie zvukového systému v miestnosti alebo sále. Prezentujúci môže pridať svoj komentár pripojením mikrofónu do portu zvukového vstupu (vstupu pre mikrofón), kým vstup HDMI™ umožňuje premietať vysokokvalitné video z digitálneho zdroja, akým je napríklad počítač, prehrávač diskov DVD, rekordér Blu-ray a ďalšie.

Lepšie využívanie zdrojov


Projektor LV-7297A je vďaka lampe s dlhou životnosťou (až 6 000 hodín v režime Eco) a vzduchovému filtru (ktorý vydrží približne 5 500 hodín) zariadením so zvýšenou udržateľnosťou. Tieto komponenty výrazne skracujú čas potrebný na údržbu a lepšie využívajú zdroje. Spotreba elektrickej energie projektora je len o niečo menšia ako 1 W (v pohotovostnom režime) a vyznačuje sa tiež nízkou hlučnosťou počas prezentácie, ktorá je na úrovni len 29 dBA.

Ovládanie a správa na diaľku


Projektor je možné ovládať a spravovať prostredníctvom siete použitím ovládacieho portu RJ-45 a terminálu drôtovej siete LAN. To vám umožní projektor zapínať a vypínať a meniť nastavenia, aj keď sa nachádzate na inom mieste. Na diaľku môžete sledovať aj stav a používanie lampy. Projektor, ktorý je ideálnym riešením na integráciu do riadiacich systémov miestnosti a pripojenie k podnikovej sieti LAN, podporuje aj pripojenie PJLINK™.

Zabezpečené prezentácie


Neoprávnenému používaniu projektora bráni ochrana heslom, kým funkcia uzamknutia klávesov ovládacieho panela zaisťuje, že prezentácia nebude prerušená náhodným stlačením nesprávneho klávesu.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon LV-7297A, jeho funkciách a možnostiach využitia.

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Štandardný protokol riadenia

Sériové príkazy

Prevezmite sériové príkazy, ktoré sú potrebné na nastavenie diaľkového ovládania modelov série LV A a série M

LV A, M and S series Basic [PDF, 238KB]

LV A and M series Extended [PDF, 431KB]