Canon LV-7292S

LV-7292S

Projektor LV-7292S je model základnej série, ktorý je stelesnením mimoriadnej cenovej výhodnosti. Je ideálny pre podnikové a mobilné aplikácie vyžadujúce rozlíšenie XGA, jas 2 200 lúmenov a nižšie prevádzkové náklady.

Výhody

  • Základné rozlíšenie XGA
  • 2 200 lúmenov
  • Pomer kontrastu 500:1
  • Objektív Canon s 1,2 x zoomom
  • Automatické nastavenie vstupu
  • Funkcia zachytávania snímok
  • Široká paleta režimov obrazu
  • Predĺžená životnosť lampy: až 6 000 hodín
  • Ekologické funkcie: spotreba energie menšia ako 1 W v pohotovostnom režime
  • Nízka hlučnosť: 29 dBA v režime Eco

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon LV-7292S

Jasný a zreteľný obraz


Vďaka základnému rozlíšeniu XGA (1 024 x 768 pixelov) a jasu 2 200 lúmenov je tento ľahký a jednoducho prenosný projektor zo série Standard ideálny na projekciu jasných a kvalitných snímok v podnikovom aj vzdelávacom prostredí.

Vynikajúce farby


Kontrastný pomer 500:1 umožňuje projektoru LV-7292S zachytávať detaily a zobrazovať živé farby. Projekčný objektív Canon s 1,2x zoomom poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu prakticky za každých okolností.

Jednoduchá prevádzka


Vďaka automatickému nastaveniu sa projektor LV-7292S jednoducho pripája a nastavuje aj neskúseným používateľom. Funkcia automatického vyhľadávania vstupu automaticky zachytí vstupné signály a upraví nastavenia.

Optimalizovaná projekcia


Prednastavené režimy obrazu umožňujú premietať pri jasnom osvetlení na tabule (zelené) alebo na farebné steny. Manuálne nastavenia kontrastu, odtieňa a jasu možno uložiť ako jedno zo štyroch používateľských prednastavení. Automaticky nastavuje aj pomer strán tak, aby vyhovoval premietanému obrazu. Funkcia zachytávania snímok vám umožní prispôsobiť úvodnú obrazovku a zobraziť na nej napríklad logá, uvítaciu správu, fotografie, kontaktné údaje alebo doplňujúce informácie.

Ekologický a nákladovo efektívny


Projektor LV-7292S má lampu s dlhou životnosťou (až 6 000 hodín v režime Eco) a vzduchový filter (ktorý vydrží približne 5 500 hodín). Výsledkom je menej údržby a zníženie nákladov. Spotreba energie je v pohotovostnom režime nízka (menej ako 1 W) a projektor sa v režime Eco vyznačuje tichým chodom na úrovni len 29 dBA.

Jednoduché vypínanie a premiestňovanie


Priame vypnutie napájania uľahčuje vypínanie projektora bez použitia vypínača, diaľkového ovládača alebo ovládacieho panela a jeho okamžité prenesenie.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon LV-7292S, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Sériové príkazy

Prevezmite sériové príkazy, ktoré sú potrebné na nastavenie diaľkového ovládania modelov série LV S

LV A, M and S series Basic [PDF, 238KB]

LV S series Extended [PDF, 384KB]