Canon LV-7292A

LV-7292A

Projektor LV-7292A ponúka rozlíšenie XGA, svietivosť 2 200 lúmenov, rozhranie HDMI™ a výkonný 10 W zvukový výstup. Je ideálny pre podnikové a vzdelávacie priestory, kde sa vyžaduje vysoký výkon, jednoduché nastavenie a nižšie prevádzkové náklady.

Výhody

  • Základné rozlíšenie XGA
  • 2 200 lúmenov
  • Kontrastný pomer 2 000:1
  • Objektív Canon s 1,2 x zoomom
  • Automatické nastavenie
  • Vstup HDMI™ a sieťový port RJ-45
  • Vstavaný reproduktor s výkonom 10 W
  • Predĺžená životnosť lampy: až 6 000 hodín
  • Ekologické funkcie: spotreba energie menšia ako 1 W v pohotovostnom režime (s vypnutou sieťou)
  • 29 dBA v režime Eco

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon LV-7292A

Zreteľná a jasná projekcia


Základné rozlíšenie XGA (1 024 x 768 pixelov) s jasom 2 200 lúmenov umožňuje projektoru LV-7292A premietať jasné a detailné zábery aj vo svetlých priestoroch. Tento projektor série Advance Portable je ideálny na používanie v triedach, zasadacích miestnostiach a laboratóriách.

Vysoký kontrast


Vďaka funkcii automatickej clony, ktorá automaticky reaguje na zmeny, sa zachováva vysoká kvalita obrazu bez ohľadu na svetelné podmienky. Vysoký pomer kontrastu 2 000:1 zaručuje zachytávanie detailov hlbokých odtieňov čiernej a živých farieb, kým projekčný objektív Canon s 1,2x zoomom zabezpečuje vynikajúcu kvalitu obrazu.

Jednoduché ovládanie


Projektor LV-7292A má viacero automatických funkcií, ktoré sa jednoducho nastavujú a ovládajú bez ohľadu na skúsenosti používateľa. Funkcia automatického vyhľadávania vstupu automaticky identifikuje vstupné signály, kým funkcia automatickej korekcie zošikmenia upravuje akékoľvek skreslenie obrazu spôsobené naklonením projektora.

Výkonné možnosti pripojenia


Vstavaný interný reproduktor s výkonom 10 W dokáže reprodukovať zvuk, ktorý bude sprevádzať projekciu. Ako alternatívu je možné použiť výstup na pripojenie externého zvukového systému. Prednášajúci môžu pridať komentár pripojením mikrofónu do portu zvukového vstupu (vstupu pre mikrofón). Vstup HDMI™ umožňuje tiež pripájať počítač, prehrávače diskov DVD, rekordéry Blu-ray a podobné zariadenia pre vysokokvalitnú digitálnu projekciu.

Komponenty s dlhou životnosťou


Vďaka lampe s dlhou životnosťou (až 6 000 hodín v režime Eco) a vzduchovému filtru (ktorý vydrží približne 5 500 hodín) je projektor LV-7292A ekologicky orientované zariadenie. Vyžaduje sa menšia údržba a náklady sú znížené. Projektor má spotrebu menej ako 1 W (v pohotovostnom režime) a v režime Eco zároveň tichý chod s hlučnosťou len 29 dBA.

Jednoduché ovládanie a správa


Projektor sa jednoducho ovláda a spravuje prostredníctvom siete. Použitím ovládacieho portu RJ-45 a terminálu káblovej siete LAN môžete projektor zapínať a vypínať, meniť nastavenia a sledovať používanie a stav lampy aj v prípade, ak sa nachádzate na inom mieste. Projektor, ktorý je ideálnym riešením na integráciu do riadiacich systémov miestnosti a pripojenie k podnikovej sieti LAN, podporuje aj pripojenie PJLINK™.

Zabezpečená prevádzka


Vďaka nastavenej ochrane heslom môžu projektor zapnúť a ovládať len oprávnené osoby, kým funkcia uzamknutia klávesov ovládacieho panela zabráni náhodnému stlačeniu nesprávneho tlačidla počas prezentácie.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon LV-7292A, jeho funkciách a možnostiach využitia.

HDMI Port

Port HDMI

Industry standard control protocol

Štandardný protokol riadenia