Canon i-SENSYS MF217w

i-SENSYS MF217w

Toto čiernobiele laserové multifunkčné zariadenie s podporou Wi-Fi, sieťového a mobilného pripojenia ponúka bezproblémový prístup z ktoréhokoľvek miesta v kancelárii. Obsahuje množstvo funkcií na zvýšenie produktivity, je rýchle, jednoducho sa používa a šetrí energiu.

Výhody

  • Čiernobiele multifunkčné laserové zariadenie s Wi-Fi a funkciami sieťového a mobilného pripojenia
  • Jednoducho tlačte zo zariadení so systémom iOS alebo Android
  • Zvýšte svoju produktivitu s rýchlosťou čiernobielej tlače a kopírovania 23 str./min.
  • Jednoduché používanie vďaka vyklápaciemu displeju, dotykovej obrazovke a jednodotykovej obsluhe
  • Už žiadne čakanie vďaka technológii rýchleho prvého výtlačku

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon i-SENSYS MF217w

Multifunkčné zariadenie s funkciami pripojenia na zvýšenie produktivity v malých kanceláriách


Toto štýlové a vysoko rýchlostné čiernobiele laserové multifunkčné zariadenie so širokými možnosťami pripojenia ponúka funkcie tlačiarne, kopírky, skenera a faxu v jednom kompaktnom prístroji, ktorý šetrí miesto. Vďaka funkciám pripojenia k sieti Wi-Fi, Ethernet a mobilným zariadeniam sa funkcie jednoducho zdieľajú. Keď k tomu pridáte profesionálnu kvalitu tlače a jednoduchú obsluhu pomocou dotykovej obrazovky, získate dokonalé stolové riešenie pre malé kancelárie.

Wi-Fi pre bezproblémové zdieľanie


Pripojte sa bez problémov a spôsobom, ktorý vám vyhovuje, vďaka zariadeniu, ktoré podporuje Wi-Fi, sieťové aj mobilné pripojenie. Zabudovaná podpora tlače Apple AirPrint™ a Mopria™ automaticky rozpozná tlačiareň na tlač dokumentov priamo zo zariadenia iPhone, iPad a zariadení s certifikáciou Mopria. Bezplatná aplikácia Canon Mobile Printing tiež umožňuje bezdrôtové odoslanie tlačovej úlohy do tlačiarne zo zariadenia s operačným systémom Apple iOS alebo Android.

Rýchla tlač a kopírovanie


Už viac nemusíte čakať pri zaradení na vaše dokumenty vďaka rýchlosti čiernobielej laserovej tlače a kopírovania formátu A4 rýchlosťou 23 str./min. a krátkemu času prvého výtlačku z režimu spánku. Viacstranová tlač, skenovanie a kopírovanie prebiehajú bez problémov vďaka kazete na 250 listov papiera a automatickému podávaču s kapacitou 35 listov.

Kvalitné výsledky pre obchodné dokumenty


Kombinácia kvality tlače až 1 200 x1 200 dpi a tonera EF od spoločnosti Canon prináša profesionálne výtlačky a kópie s ostrým, zreteľným textom. Zdokonalené farebné skenovanie s rozlíšením až 9 600 x 9 600 dpi zachytí každý detail originálneho dokumentu. Posielajte dokumenty do ktoréhokoľvek počítača v sieti pomocou sieťového skenovania.

Rýchla a jednoduchá obsluha


Zariadenie i-SENSYS MF217w je rýchle a ľahko sa používa vďaka všestrannému vyklápaciemu displeju s veľkou dotykovou obrazovkou LCD. Tento panel môžete umiestniť vertikálne alebo smerom nahor a optimálne ho prispôsobiť vašej práci. Efektívne postupy skenovania a kopírovania sa ľahko nastavujú pomocou jednodotykových tlačidiel.

Energetická účinnosť


Technológia okamžitej fixácie od spoločnosti Canon takmer úplne eliminuje čas zahrievania a pomáha znížiť spotrebu energie bez vplyvu na výkon zariadenia. Vďaka najnižšej typickej spotrebe elektrickej energie vo svojej triede využíva zariadenie v režime spánku iba 1,6 W.

Tichý režim


Počas prevádzky v tichom prostredí zabezpečí tichý režim menej hlučnú tlač – takže môžete pracovať bez toho, aby ste rušili ostatných.

Univerzálna kazeta All-in-One


Jednoducho recyklovateľné kazety All-in-One kombinujú toner, valec a čistiace jednotky, čo znižuje potrebu údržby, zvyšuje spoľahlivosť a minimalizuje množstvo potrebných spotrebných materiálov.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS MF217w, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Automatic Document Feeder

Automatický podávač dokumentov

Copy

Kopírovanie

Use and share over network

Používanie a zdieľanie prostredníctvom siete

Super G3 FAX

FAX Super G3

USB connection

Pripojenie cez USB

Network scanning

Skenovanie prostredníctvom siete

Quiet printing mode

Tichý režim tlače

Professional Scan quality

Profesionálna kvalita skenovania

Scanning shortcut key

Klávesová skratka pre skenovanie

Use and share wirelessly

Bezdrôtové používanie a zdieľanie

Tilting control panel

Sklápací ovládací panel

Tablet and smartphone ready

Pripravená na používanie s počítačom typu tablet a inteligentným telefónom

Touch panel

Dotykový panel

Mobilné riešenia

Jednoduchá tlač z mobilných zariadení

Easy Service Plan

Pre pocit úplnej istoty a ochranu vašich investícií v spoločnosti Canon.

Easy Service Plan

Obrázky produktov slúžia len na ilustračné účely. Niektoré funkcie sú voliteľné. Podrobnejšie informácie si prečítajte v technických parametroch produktu alebo kontaktuje vášho miestneho zástupcu spoločnosti Canon.