Canon i-SENSYS MF216n

i-SENSYS MF216n

Toto energeticky efektívne čiernobiele laserové multifunkčné zariadenie so sieťovou podporou a množstvom funkcií na zvýšenie produktivity možno bezproblémovo zdieľať s celou kanceláriou a jeho používanie je jednoduché vďaka vyklápaciemu panelu a dotykovému ovládaniu.

Výhody

  • Štýlové a kompaktné čiernobiele laserové multifunkčné zariadenie s funkciami sieťového pripojenia
  • Jednoducho tlačte zo zariadení so systémom iOS alebo Android
  • Zvýšte svoju produktivitu s rýchlosťou čiernobielej tlače a kopírovania 23 str./min.
  • Jednoduchá obsluha vďaka vyklápaciemu displeju a veľkej dotykovej obrazovke
  • Žiadne čakanie na výtlačky vďaka režimu rýchleho prvého výtlačku

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon i-SENSYS MF216n

Multifunkčné zariadenie so sieťovým prepojením na zvýšenie produktivity v malých kanceláriách


Toto štýlové vysoko rýchlostné čiernobiele laserové multifunkčné zariadenie ponúka funkcie tlačiarne, kopírky, skenera a faxu v jednom prístroji, ktorý šetrí miesto. Vďaka funkcii pripojenia k sieti Ethernet sa jeho funkcie jednoducho zdieľajú v sieti. Keď k tomu pridáte profesionálnu kvalitu tlače a jednoduchú obsluhu pomocou dotykovej obrazovky, získate dokonalé stolové riešenie pre malé kancelárie.

Rýchla tlač a kopírovanie


Už viac nemusíte čakať pri zaradení na vaše dokumenty vďaka rýchlosti čiernobielej tlače a kopírovania formátu A4 23 str./min. a krátkemu času prvého výtlačku z režimu spánku. Viacstranové skenovanie a kopírovanie prebieha bez problémov vďaka kazete na 250 listov papiera a automatickému podávaču s kapacitou 35 listov.

Kvalitné výsledky pre obchodné dokumenty


Kombinácia kvality tlače až 1 200 x1 200 dpi a tonera EF od spoločnosti Canon prináša profesionálne výtlačky a kópie s ostrým, zreteľným textom a detailnou grafikou. Zdokonalené farebné skenovanie s rozlíšením až 9 600 x 9 600 dpi zachytí každý detail originálneho dokumentu. Posielajte dokumenty do ktoréhokoľvek počítača v sieti pomocou jednoduchého sieťového skenovania.

Rýchle a jednoduché dotykové ovládanie


Zariadenie i-SENSYS MF216n sa rýchlo a jednoducho obsluhuje vďaka všestrannému vyklápaciemu panelu s veľkým dotykovým displejom LCD, ktorý prehľadne zobrazuje všetky potrebné informácie. Tento panel môžete umiestniť vertikálne alebo smerom nahor a optimálne ho prispôsobiť vašej práci. Efektívne postupy skenovania a kopírovania sa ľahko nastavujú pomocou jednodotykových tlačidiel, takže je jednoduché posielať naskenované dokumenty do súboru alebo šetriť papier kopírovaním viacerých obrázkov na jeden list.

Energetická účinnosť


Technológia okamžitej fixácie od spoločnosti Canon takmer úplne eliminuje čas zahrievania a pomáha znížiť spotrebu energie bez vplyvu na výkon zariadenia. Vďaka najnižšej typickej spotrebe elektrickej energie vo svojej triede využíva zariadenie v režime spánku len 1,6 W.

Tichý režim


Toto multifunkčné zariadenie je v pohotovostnom režime úplne tiché. Počas prevádzky v tichom prostredí zas tichý režim zabezpečí menej hlučnú tlač – takže môžete pracovať bez toho, aby ste rušili ostatných.

Univerzálna kazeta All-in-One


Univerzálna recyklovateľná kazeta zaisťuje prevádzku bez potreby údržby a trvalý vysokokvalitný výstup. Originálna kazeta Canon pre laserové tlačiarne obsahuje toner, valec a čistiace jednotky a môžete ju vymeniť za pár sekúnd bez problémov či neporiadku.

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS MF216n, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Automatic Document Feeder

Automatický podávač dokumentov

Copy

Kopírovanie

Use and share over network

Používanie a zdieľanie prostredníctvom siete

Super G3 FAX

FAX Super G3

USB connection

Pripojenie cez USB

Network scanning

Skenovanie prostredníctvom siete

Quiet printing mode

Tichý režim tlače

Professional Scan quality

Profesionálna kvalita skenovania

Scanning shortcut key

Klávesová skratka pre skenovanie

Tilting control panel

Sklápací ovládací panel

Tablet and smartphone ready

Pripravená na používanie s počítačom typu tablet a inteligentným telefónom

Touch panel

Dotykový panel

Mobilné riešenia

Jednoduchá tlač z mobilných zariadení

Easy Service Plan

Pre pocit úplnej istoty a ochranu vašich investícií v spoločnosti Canon.

Easy Service Plan

Obrázky produktov slúžia len na ilustračné účely. Niektoré funkcie sú voliteľné. Podrobnejšie informácie si prečítajte v technických parametroch produktu alebo kontaktuje vášho miestneho zástupcu spoločnosti Canon.