Canon i-SENSYS FAX-L410

i-SENSYS FAX-L410

Toto robustné, kompaktné a mimoriadne rýchle laserové faxové zariadenie Super G3 s veľkým displejom LCD a obojstranným automatickým podávačom dokumentov je ideálnym pomocníkom pri vašich každodenných pracovných povinnostiach.

Výhody

  • Robustné a kompaktné faxové zariadenie Super G3
  • Veľká 512-stranová* pamäť
  • Okamžité faxovanie vďaka 39 jednodotykovým a 200 kódovaným voľbám rýchleho vytáčania
  • Automatická obojstranná tlač, kopírovanie a faxovanie
  • Bleskové kopírovanie a laserová tlač s rýchlosťou 25 str./min.
  • Vysoká energetická účinnosť

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon i-SENSYS FAX-L410

Rýchle faxovanie


Tento vysokorýchlostný laserový fax, tlačiareň a kopírka má odolnú konštrukciu, vďaka ktorej je zariadenie vhodné na riešenie každodenných požiadaviek v rušnej kancelárii. Produktivita sa zvyšuje, pretože trávite málo času čakaním na dokumenty pri faxovom zariadení. Niekoľko faxov je možné získať rýchlo bez blokovania radu, čím sa ušetrí ešte viac času, keďže rýchle odosielanie aj výrazne znižuje náklady na volanie.

Produktívnejšie, bezproblémové faxovanie


Ak sa minie papier alebo toner a vy práve nie ste vo svojej kancelárii, nemusíte sa obávať, či bude váš fax prijatý. Model i-SENSYS FAX-L410 totiž uloží faxy vo svojej veľkej 512-stranovej pamäti*. Z dôvodu vyššieho pohodlia môžete skenovať faxy do pamäte zariadenia a odoslať ich neskôr. Duálny prístup znamená, že tak môžete urobiť aj v čase, keď sa prijímajú prichádzajúce faxy. Jedinečná technológia zobrazovania v extrémne vysokej kvalite s 256 odtieňmi sivej od spoločnosti Canon zaručuje jasnejšie detaily faxov, a to aj na tých miestach, kde sa fotografie spájajú s textom.

Zvýšená efektívnosť


Model i-SENSYS FAX-L410 je možné jednoducho používať vďaka intuitívnemu a veľkému displeju LCD. Faxovanie je rýchlejšie vďaka 39 jednodotykovým a 200 kódovaným voľbám rýchleho vytáčania, v ktorých sa ukladajú pravidelne používané čísla, takže ich nemusíte zakaždým opakovane vytáčať. Vďaka kapacite 250 listov sa minimalizuje čas strávený dopĺňaním kazety. Vďaka slúchadlu v štandardnej výbave je možné prijímať hlasové hovory na tej istej linke a manuálne posielať faxy. To je užitočné, keď napr. potrebujete používateľovi prijímacieho faxového zariadenia najprv zavolať.

Používajte menej papiera a znížte plytvanie časom


Vďaka automatickej obojstrannej tlači ušetríte peniaze zníženým množstvom používaného papiera. Vďaka duplexnému automatickému podávaču dokumentov (DADF) je jednoduchšie aj kopírovanie a faxovanie obojstranných dokumentov, keďže môžu byť skenované jednou operáciou.

Rýchla laserová tlač


Používajte model i-SENSYS FAX-L410 s jeho bleskovým kopírovaním a laserovou tlačou s rýchlosťou 25 str./min. ako prídavnú laserovú tlačiareň pre vašu pracovnú skupinu. Nemusíte čakať na výtlačky, kópie alebo prijatie faxov, keďže technológia rýchleho prvého výtlačku z režimu spánku znamená, že nie je potrebný čas zahriatia pri prechode z pohotovostného režimu.

Vysoká energetická účinnosť


Šetrite energiu a náklady vďaka funkciám pre dlhodobý výkon zariadenia i-SENSYS FAX-L410. Je schválené programom Energy Star® a v režime spánku je spotreba energie len 1,4 W. Univerzálne kazety All-in-One, ktoré kombinujú toner, valec a čistiace jednotky na zníženie požiadaviek na údržbu a zvyšujú spoľahlivosť, minimalizujú spotrebný materiál a sú tiež ľahko recyklovateľné.
* Podľa tabuľky normy ITU-T č. 1

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS FAX-L410, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Handset as standard

Slúchadlo v štandardnej výbave

Automatic double sided printing

Automatická obojstranná tlač

Copy

Kopírovanie

Duplex Automatic Document Feeder

Automatický obojstranný podávač dokumentov

Super G3 FAX

FAX Super G3

USB connection

Pripojenie cez USB

User friendly LCD display

Používateľsky prívetivý displej LCD

Brožúra

Cartridge Replacement

i-SENSYS Cartridges

Prečo si vybrať originálne kazety pre laserovú tlačiareň Canon

Zistite viac