Canon i-SENSYS FAX-L3000IP

i-SENSYS FAX-L3000IP

Tento sieťový laserový fax pre náročné použitie s pokročilou funkciou faxovania, kopírovania a tlače dokáže vyhovieť najnáročnejším pracovným zaťaženiam. Voliteľná funkcia ODOSLANIA zdokonaľuje produktivitu a kompatibilitu.

Výhody

  • Fax Super G3
  • 1500-stránková* bežná pamäť
  • Vstavaná sieťová práca a podpora PCL 5e/6
  • 1100-hárková max. kapacita papiera vrátane voliteľnej kazety
  • Zabezpečenie: Správa ID
  • 22 kóp./min./str./min. (A4)
  • 50-stránkové duplexné ADF (45 obr./min./A4)
  • Voliteľná funkcia ODOSIELANIA**

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon i-SENSYS FAX-L3000IP

Rýchle efektívne faxovanie


Tento robustný fax ponúka maximum v efektivite faxovania pre veľké podniky. Faxový modem Super G3 prenáša dokumenty pri rýchlosti strana za 3 sekundy*, takže sa znížia výdavky za telefón. Bez blokovania linky môžete odoslať viacero faxov, čím ušetríte viac času.

Tlač a kopírovanie


Využívajte profesionálnu laserovú tlač a kopírovanie pri 22 kóp./min./str./min. (A4). Dosahuje rýchly čas prvej kópie kratší ako 13 sekúnd a doslovne nulový čas na zahriatie z režimu spánku s rýchlym výkonom prvého výtlačku.

Automatická duplexná tlač a podávanie dokumentov


Automatické obojstranné faxovanie, kopírovanie a tlač zvyšujú produktivitu a znižujú výdavky za papier. 50-stránkový duplexný automatický podávač dokumentov môže skenovať pri vysokej rýchlosti 45 obrázkov/minútu (A4). Dokonca dokáže naskenovať dokumenty vo formáte A3 (len simplex).

Zabudovaná sieťová práca


Zabudovaná sieťová práca prináša produktívnu sieťovú tlač a zasielanie faxov cez PC pre všetkých pripojených používateľov vo vašej sieti. Vzdialené používateľské rozhranie umožňuje jednoduché monitorovanie stavu zariadenia. Podpora PCL5e/6 zaručuje kompletnú kompatibilitu s existujúcimi tlačovými prostrediami PCL.

Voliteľná funkcia ODOSLANIA


S voliteľnou funkciou ODOSLANIA model FAX-L3000IP funguje ako centrálny komunikačný rozbočovač pre digitálne zdieľanie kancelárskych dokumentov, čím zvýši efektívnosť a produktivitu pracovného toku. Používatelia môžu skenovať farebné dokumenty priamo na e-mail, sieťový server (SMB a FTP) alebo internetový fax. Preposielanie faxov umožňuje automatické alebo podmienené preposielanie faxov na iné miesta.

Veľké zásoby papiera


Bežné zásoby papiera pozostávajú z kazety na 500-hárkov a univerzálneho zásobníka na 100-hárkov. Voliteľná kazeta na 500-hárkov zaisťuje, že celkovo máte 1100 hárkov, aby sa vyhovelo aj najnáročnejšiemu náročnému používaniu.

Ovládanie zabezpečenia a výdavkov


Správa oddelenia a identifikácie používateľa obmedzuje používanie zariadenia len na povolený personál a umožní vám prísne kontrolovať všetky výdavky. Každému oddeleniu a používateľom môže byť priradená odlišná identifikácia alebo heslo, čo zaručuje kompletné zabezpečenie.

Faxovanie bez rizika


Ak sa nečakane minie papier alebo toner, 1500-stránková* bežná pamäť* bezpečne uloží všetky prichádzajúce dokumenty pre neskoršie vytlačenie. V prípade výpadku napájania, zálohovanie do pamäte uloží faxy a iné údaje až na tri hodiny.

Rýchla voľba


Vytáčanie je rýchle a jednoduché s 80 jednodotykovými rýchlymi voľbami a 200 kódovanými voľbami (500 maximálne)** na uloženie bežných kontaktných čísel.


*podľa tabuľky č. 1 normyITU-T
** s voliteľnou súpravou ODOSIELANIA

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS FAX-L3000IP, jeho funkciách a možnostiach využitia.

PCL Printing

Tlač PCL

Copy

Kopírovanie

Super G3 FAX

FAX Super G3

USB connection

Pripojenie cez USB

Use and share over network

Používanie a zdieľanie prostredníctvom siete

Automatic double sided printing

Automatická obojstranná tlač

+1 Optional Paper Cassette

Voliteľná kazeta na papier +1

Duplex Automatic Document Feeder

Automatický obojstranný podávač dokumentov

Cartridge Replacement

i-SENSYS Cartridges

Prečo si vybrať originálne kazety pre laserovú tlačiareň Canon

Zistite viac