Canon i-SENSYS FAX-L3000

i-SENSYS FAX-L3000

Tento laserový fax na náročné používanie s pokročilou funkciou faxovania a kopírovania je ideálny pre veľké a pracovne vyťažené kancelárie. Veľká kapacita papiera, duplexná tlač a voliteľná sieťová práca zaručujú maximálnu produktivitu.

Výhody

  • Fax Super G3
  • 512-stránková* bežná pamäť
  • 1100-hárková max. kapacita papiera vrátane voliteľnej kazety
  • Zabezpečenie: Správa ID
  • Tlač 22 kóp./min.
  • 50-stránkové duplexné ADF (37 obr./min./A4)
  • Zobrazovanie v extrémne vysokej kvalite
  • Univerzálna kazeta
  • Voliteľná tlač a sieťová práca**

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon i-SENSYS FAX-L3000

Rýchle a spoľahlivé faxovanie


Robustný dizajn modelu FAX-L3000 umožňuje rýchle a spoľahlivé faxovanie veľkého objemu vo veľkých podnikoch. Faxový modem Super G3 prenáša dokumenty pri rýchlosti strana za 3 sekundy*, takže sa znížia výdavky za telefón a personál strávi menej času státím pred zariadením. Bez blokovania linky môžete odoslať viacero faxov, čím ušetríte viac času.

Pohodlné kopírovanie


Tento priradený fax dosahuje dvojnásobok ako vysokorýchlostná vysokokvalitná laserová kopírka s 22 kóp./min. a rýchlym časom vytlačenia, ktorý je kratší ako 13 sekúnd.

Automatická duplexná tlač a podávanie dokumentov


Automatické obojstranné faxovanie, kopírovanie a tlač** zvyšujú produktivitu a znižujú výdavky za papier. 50-stranový duplexný automatický podávač dokumentov zrýchľuje výstup. Skenujte obojstranné dokumenty pri vysokej rýchlosti 37 obrázkov/minútu A4, čím šetríte čas a predchádzate zhonu.

Veľké zásoby papiera


Bežné zásoby papiera pozostávajú z kazety na 500-hárkov a univerzálneho zásobníka na 100-hárkov. Voliteľná kazeta na 500-hárkov zaisťuje, že celkovo máte 1100 hárkov, aby sa vyhovelo aj najnáročnejšiemu náročnému používaniu.

Ovládanie zabezpečenia a výdavkov


Správa oddelenia a identifikácie používateľa obmedzuje používanie zariadenia len na povolený personál a umožní vám prísne kontrolovať všetky výdavky. Každému oddeleniu a používateľom môže byť priradená odlišná identifikácia alebo heslo, čo zaručuje kompletné zabezpečenie.

Faxovanie bez rizika


Ak sa nečakane minie papier alebo toner, 512-stránková* bežná pamäť (1500 maximálne)** bezpečne uloží všetky prichádzajúce dokumenty pre neskoršie vytlačenie. V prípade výpadku napájania, zálohovanie do pamäte uloží faxy a iné údaje až na tri hodiny.

Rýchla voľba


Vytáčanie je rýchle a jednoduché s 80 kódovanými rýchlymi voľbami a 200 kódovanými voľbami na uloženie bežných čísel.

Extrémne vysoká kvalita


Keď prenášate detailné dokumenty, ako napríklad schémy alebo fotografie kombinované s textom, naša technológia extrémne vysokej kvality zaručuje vynikajúcu povrchovú úpravu. Reprodukcia polovičných odtieňov s 256 sivými odtieňmi poskytuje dodatočnú hĺbku a jas.

Čistá univerzálna kazeta


Jednoducho vymeňte univerzálnu kazetu, ktorá obsahuje toner a všetky dôležité časti a váš fax je skoro ako nový. Nebude tu žiadny neporiadok, žiadny zmätok - iba nepretržitý vysokokvalitný výstup.

Voliteľná sieťová tlač


Voliteľná tlačová súprava prináša produktívnu sieťovú tlač a zasielanie faxov cez PC pre všetkých pripojených používateľov vo vašej sieti. Vzdialené používateľské rozhranie umožňuje jednoduché monitorovanie stavu zariadenia.

*podľa tabuľky č. 1 normyITU-T
** s voliteľnou tlačovou súpravou

Ocenenia

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS FAX-L3000, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Copy

Kopírovanie

Super G3 FAX

FAX Super G3

USB connection

Pripojenie cez USB

+1 Optional Paper Cassette

Voliteľná kazeta na papier +1

Duplex Automatic Document Feeder

Automatický obojstranný podávač dokumentov

Cartridge Replacement

i-SENSYS Cartridges

Prečo si vybrať originálne kazety pre laserovú tlačiareň Canon

Zistite viac