Canon i-SENSYS FAX-L170

i-SENSYS FAX-L170

Tento kompaktný fax Super G3 sa jednoducho používa a udržiava. Prináša vynikajúcu energetickú úsporu s množstvom profesionálnych funkcií faxu, vďaka čomu je ideálnym riešením pre malé a stredne veľké podniky.

Výhody

  • Kompaktný a štýlový fax Super G3
  • 512-stránková* faxová pamäť pre prenos a príjem
  • 30 jednodotykových volieb a 100 kódovaných volieb rýchleho vytáčania
  • 30-stránkový automatický podávač dokumentov
  • Intuitívny LCD displej s jednoduchým použitím
  • Univerzálna kazeta
  • Energetická účinnosť
  • Vstavané slúchadlo

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon i-SENSYS FAX-L170

Rýchle efektívne faxovanie


Tento fax Super G3 dokáže znížiť vaše náklady na komunikáciu na minimum. Dokumenty odosiela rýchlosťou len 3 sekundy na stranu*. Keďže faxy je možné posielať a prijímať v najkratšom možnom čase, uvoľňuje sa tým telefónna linka.

Faxovanie bez námahy


Faxová pamäť na 512 strán* bezpečne uchováva všetky prichádzajúce dokumenty, aby ste faxy mohli vytlačiť neskôr v prípade, ak sa minie toner alebo papier počas večera alebo víkendu. V záujme jednoduchšej obsluhy je dlhé dokumenty tiež možné naskenovať do pamäte a odoslať automaticky, čím sa šetrí čas i peniaze.

Jednoduché a rýchle vytáčanie


Aj pre neskúsených používateľov bude obsluha faxu i-SENSYS FAX-L170 mimoriadne jednoduchá. Vytáčanie už ani nemôže byť jednoduchšie s 30 jednodotykovými a 100 kódovanými rýchlymi voľbami uchovávajúcimi vaše pravidelne používané čísla. Zreteľný a intuitívny LCD displej mimoriadne zjednodušuje obsluhu tohto faxu.

Jednoduchší pracovný tok


Vďaka 30 stranovému automatickému podávaču dokumentov môžu používatelia dlhé dokumenty faxovať alebo kopírovať plynulo v jednom úkone, namiesto toho, aby ich museli podávať do zariadenia stranu po strane. Zásobník na papier s kapacitou 150 listov tiež šetrí čas potrebný na dopĺňanie papiera.

Rýchla tlač a kopírovanie


Tento fax používajte prostredníctvom USB pripojenia ako produktívnu laserovú tlačiareň s rýchlosťou tlače 18 strán za minútu. S technológiou rýchlej tlače prvej strany je doba zahriatia zariadenia po prebudení z režimu spánku mimoriadne krátka. Dokumenty môžete aj kopírovať rýchlosťou 11,8 strán za minútu.

Minimálna údržba


Nákladovo efektívnu univerzálnu kazetu zariadenia i-SENSYS FAX-L170, ktorá obsahuje toner, valec a všetky nevyhnutné súčasti, je možné vymeniť za niekoľko sekúnd. Už žiadny neporiadok a komplikácie a s použitím originálnej kazety pre tlačiarne Canon si môžete byť istí vysokou kvalitou výstupu.

Popredná energetická účinnosť


Tento fax ohľaduplný k životnému prostrediu sa vyznačuje prvotriednou energetickou efektívnosťou, keďže v režime spánku spotrebúva len 1,5 wattu energie.

Vstavané slúchadlo


Fax i-SENSYS FAX-L170 obsahuje slúchadlo na realizáciu a príjem hovorov, s automatickým prepínaním Fax/Tel medzi faxami a hlasovými hovormi.

* Podľa tabuľky normy ITU-T č. 1

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon i-SENSYS FAX-L170, jeho funkciách a možnostiach využitia.

Copy

Kopírovanie

Super G3 FAX

FAX Super G3

USB connection

Pripojenie cez USB

User friendly LCD display

Používateľsky prívetivý displej LCD

Automatic Document Feeder

Automatický podávač dokumentov

Handset as standard

Slúchadlo v štandardnej výbave

Brožúra

Cartridge Replacement

i-SENSYS Cartridges

Prečo si vybrať originálne kazety pre laserovú tlačiareň Canon

Zistite viac