Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II

EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II

Kompaktný a cenovo prijateľný model EF-S 55-250 mm f/4-5.6 IS II ponúka úžasný telefotografický výkon. Jeho 4-krokový stabilizátor obrazu s automatickou detekciou panoramatického pohybu efektívne potláča rozmazanie pri slabom osvetlení.

Výhody

  • Cenovo prijateľný telefotografický zoomový objektív
  • 88-400 mm ekvivalent ohniskovej vzdialenosti
  • 4-krokový stabilizátor obrazu s automatickým zaznamenaním panoramatického pohybu
  • Prvok UD
  • Vrstvy Super Spectra
  • Kruhová membrána

Detailnosť

Pozrite sa zblízka na produkt Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II

Cenovo prijateľný výkonný telefotografický zoom


Model EF-S 55-250 mm f/4-5.6 IS II predstavuje telefotografický objektív s transfokáciou, ktorý kombinuje skvelý výkon s vysokou kvalitou obrazu. S ekvivalentom ohniskovej vzdialenosti 88-400 mm v 35 mm formáte je ideálny pre fotografov hľadajúcich cenovo dostupný univerzálny objektív pre všeobecné telefotografické snímanie.

Stabilizátor obrazu s automatickou detekciou panoramatického pohybu


Aby sa zabránilo efektom trasenia fotoaparátu, model EF-S 55-250 mm f/4-5.6 IS II obsahuje najnovšiu 4-krokovú kompenzačnú technológiu stabilizátora obrazu značky Canon. Toto umožní používanie rýchlosti uzávierky až o 4-krát kratšiu bez rozoznateľného nárastu rozmazania obrazu. Automatická datekcia panoramatického pohybu vypne stabilizátor obrazu v horizontálnom alebo vertikálnom smere, keď sa sledujú pohybujúce sa objekty.

Prvok objektívu UD


Model EF-S 55-250 mm f/4-5.6 IS II používa prvok objektívu Canon UD (Extrémne nízke rozptyľovanie) na potlačenie efektov sekundárnych chromatických odchýlok – pre jemný obraz s vysokým kontrastom bez rozptýlenia naprieč celého rozsahu zoomu.

Vrstvy Super Spectra


Vrstvy Super Spectra bojujú proti duchom a oslneniu tak, že absorbujú svetlo odrážajúce sa zo snímačov digitálneho fotoaparátu alebo vnútorných prvkov objektívu. Vrstvy Super Spectra tiež pomáhajú zaistiť presné vyváženie farieb a ostré vysokokontrastné výsledky.

Kruhová clona


Pri záberoch nasnímaných pri veľkej clone vytvára kruhová membrána plynulé rovnomerné rozmazanie – ideálne na zdôraznenie objektov nasnímaných pred rušivým pozadím.

Bezolovnaté sklo


Pri výrobe EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II sa používa len bezolovnaté sklo šetrné k životnému prostrediu.

Príslušenstvo


Model EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II sa dodáva s krytom objektívu a protiprachovým krytom. Kryt objektívu (ET-60) a puzdro objektívu (LP1019) sú dostupné ako voliteľné príslušenstvo.

Technické parametre produktu

Zistite viac o produkte Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II, jeho funkciách a možnostiach využitia.